Paví přehlídka (8.3. - 14.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    bbowling Nevim, jak ty, ale ja posledni vysoke slechtence proste zeru :inlove: V pripade, ze se objevi v mem tulidomku samozrejme :p Takze je to vlastne diskuze o zrani veselych zviratek 8)
     
  2. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    stěby - nejdeš, ještě to nende xD
    (leda bys měl na mysli boudu vyhřívanou....česnekové knoflíčky....)
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Casey prosím né ..... je to sice mimo téma ... na Polreicha mi nesahej :p.... i když je svůj a hrubián, tak rozhodně čistí špínu v různých pohostinstvích u nás a každý chce zdravé a hodnotné jídla, či gurmánský zážitek. Sem ho poznala osobně a pro mě je to "nad šéf" .... velice hodný a příjemný člověk, co do zkušeností jak ve světě i u nás :inlove: ...
    Vím, že jsi odpovídal na jinou otázku, ale odpověď je přiměřená. Tvoji odpověď stejně nečekám ... asi nepatřím mezi tvé nejbližší ...
    Abych nebyla top ... akci udělám, i když sem v práci ... večer uvidím ty velké přeskoky :p tak držím palečky všem i sobě:D
     
    Naposledy upraveno: 7/3/17
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD tak takhle jsem se už dlouho nezasmála ... pávi mají krovky! a ještě k tomu ocasní... já to říkám pořád - vyhoďte toho překladatele, ten na přírodopise chyběl zřejmě už od mateřské školky ...

    do akce půjdu, pávů mi ve stodole vříská skoro osm stovek, nějaké SK také mám - ty by bylo, aby nebylo splněno ;)
     
  5. stěby

    stěby Hvězda fóra

    skalara.v - už mi to došlo, že ty brouci jsou až akční a teď se můžu v tulidomku tak roztahovat sám :DxD. Z toho radost nemám, zítra přijdu domů pozdě a budu ty ftáky muset dopovat parfémy...;)

    Medvánek
    - to není chyba v překladu, už to tu gůglili pár stránek výš. Fakt je má. :D
     
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Medvánek: budeš muset asi zkusit strejdu G.... protože v tomto se překladatel opravdu nesekl.
     
  7. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Víte co je páv? Já vám to řeknu. Je to ta nejuřvanější potvora když jí ze zádele rvete to krásné okaté brko. Já ho v mládí slíbil své lásce a šel ho do Pražské ZOO získat. Tenkrát se tam volně pohybovali po trávnících. Dostal jsem dost facek od ošetřovatelů (nebo kdo to byl), potom pár ran pendrekem od policajtů (když si pro mne přišli) a nakonec nějakou tu pusu od mé lásky, neb mi to vyrvané péro nechali xD.
     
  8. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    evainfo: Já ti na něj nesahám..... jen aby on nechtěl sahat na mě ,-) Mmch to že napíšu, pajda je horší jak Polreich (vše s humorem) přece neznamená, že je Pol špatný. Když jsem napsal o eidamu 30% a jeho nedostatečné kvalitě pro Pajdovu svačinu, tak si jistě vzpomeneš kdo je proti téhle echt české šmakuládě a pak ti přece musí být jasné proč uveden právě on ,-) Přece nemůžu jako příměru dát "když nemáme limetku, tak tam dáme citron".... ten by se spokojil s lahví kečupu a šesti lahváči ,-) Má to svůj důvod a není napsáno jen tak... ikdyž jen jako sranda ,-) Nehledej mezi řádky něco co není stejně jako u smetí přesouvajícího se větrem z bodu A do bodu B ,-)
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Bbowling: Když jsi skousl krovky, skousneš i jak je strávit, ne? A krom toho, ještě nehrajeme a vše jsme si pro začátek snad už ujasnili.
    pajda, máš to blbě, pokud to ovšem není verze pro chudinu. Správně to je: Pštros (na toho mám taky recept), do pštrosa krocan, do krocana páv, do páva kuře, do kuřete holub, do holuba skřivan. Opékat na dřevěném uhlí ze dřeva ovocných stromů, víno nikoli krabicové, ale těžké orientálské.
     
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Smetí sem, smetí tam...Jsem vyškrábla ještě nejaké to superko z družsta a už ho mám 470 :D Můžu vesele pávit :p
     
  11. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Paví křik nesnáším. Dvakrát jsem měla příležitost trávit čas včetně nocí v místech, kde byli chováni, jednou okrasně, jednou na zkrmení, a ten vrcholně nepříjemný křik zapomenout nelze. Proto jsem je pro avizovanou akci chovala s velmi krajní nechutí, vědoma si toho, že pokud se nepřemůžu, budu je s ještě hlubším odporem a navíc krejcarovou ztrátou kupovat na trhu... Předvčírem jsem je konečně vítězně skopla z plochy a doufám, že se tam alespoň rok nevrátí! Nelíbí se mi ten chlívek ani v základu, navíc rostou dlouho, moc doufám, že nebudou potřeba a bude od nich pokoj svatý.
    Chci taky oponovat Lyzarce, já jsem ještě moc zvířat akčně nenašlechtila (nemluvím o těch akcích v kategoriích, kde můžeme šlechtit cokoliv), ale zažila jsem tu žáby a kočky a z obou akcí mám líbivé řádečky ("Kdysi dávno na leknínovém listu" a "Milovníci koček") a rozhodně by mi nevadilo, kdybych získala i třetí řádeček z tohoto šlechtění. Škoda, teď už asi nezbyde než vzpomínat na řádečky víceméně většinu akcí... Upgradové dekorky nejsou moje krevní a ani opakováním a vytrvalým vsouváním do odměn se můj vztah k nim nelepší. Hnůj nepotřebuju, jinak je to jedna dekorka... kdyby tam aspoň byly 3 různé... (Pořád mám v parku místo, chápu, že většina je na tom opačně, ale získávat jednu dekorku na pětkrát, téměř v každé akci totéž dokola, se pro mě stává skutečně nudným.) Přesto nebýt to pávi, nevzdychala bych tak mnohoslovně, ale tihle ptáci s krovkama mi opravdu hluboce neimponují a koukat na ně na farmě pomálu měsíc, krmit je, pustit je i do baráku (myšleno zvěřinec), to už asi přesáhlo moje kapacity tolerance. :D Už aby ta akce byla za mnou, všechno ostatní, krom toho, že se jedná o pávy, je celkem ucházející, takže si zahraju ráda, ale ani na šlechtěnce těch potvor se netěším, můj cíl bude proletět tou akcí za co nejnižší počet minut a klikanců, kolik dokážu, ať na ně nemusím nikde zbytečně koukat.
     
  12. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Sovinka - tak zkus místo zrůďáků šlechtit slepice, nastrkej jim do zádi papouščí pera a za večerního šera je zkus udat na trhu. Třeba si nikdo nevšimne a jenom se po nich zapráší ;).
     
  13. Boty

    Boty Magnát fóra

    Krakoramaja- neporcovala, spíše před ním a jeho povykem v jedné zámecké zahradě zaktivovala krovky a prchala jak o život, neboť jsem se mu nelíbila .Asi si myslel, že jsem ve svém novém šusťáku pro něj děsná konkurence u pávic .A nechat si od něj ten skvělý plášť naporcovat to tedy ne! :))) je to už hrozně dávno, jak říkaly moje děti "za Žižky".
    Akce s pávy se mi líbí , hlavně BB, aspoň si našlechtím chybějící zvířátka do úkolů :)))
     
  14. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Hurá,ještě mě 4 SK zůstanou !
    Tak nevím proč já blb plnil toho kocoura,když jeho 2 SK nakonec ani nepotřebuju.
    Jo a není toto náhodou už druhá dekorka co dává hnůj ? Já jen abych si nějak moc nezasrnezaneřádil farmu.
     
  15. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Do akce jdu, zásoby nějaké jsou a odměny, až na tu dekorku se mi líbí.
    Ale co se týká reálu, je páv opravdu protivné zvíře. Chová je tady sousedka (přes pole) a je to děs. Jsou tu okolo psi, kočky, kohouti, krávy i kozy a v pohodě, ale jak začne řvát ten okrovkovaný *****, mám silně pávovražedné myšlenky. A asi nejsem sama, už tady s ní nikdo nemluví, všichni toho mají plné zuby. :mad:
    Ale ty recepty vypadají dobře, že by takové sousedské posezení s pohoštěním?? xD
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    šebejdo, a jak to s tou lásko dopadlo? Podle pověry přinášejí paví péra neštěstí. ;) a na pávy se chodím dívat do Valdštejnské zahrady a skutečně dokážou překřičet i ten hluk z vedlejšího baráku.xD
     
  17. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    Jednu vec naozaj nechápem.Veľa ludí sa pravidelne stažuje že hnojisko na 600 kusov je malé a teraz nám dajú dekorku ktorá bude dávať aj hnoj,a to nie je jediná,podobné niečo už na stonku je.Je to naozaj od vecí!!!
     
  18. babako

    babako Expert fóra

    Ahoj šlechtitelé,
    akci vnímám celkem na pohodu,odměny zajímavé, ačkoliv bych čekal v předchozí akci malinko více radioaktivního krmiva,ale aspoň si ho můžeme v poho koupit.. Sice jsem už dva dny obíhal všechny parky a zahrady a hledal pávy a hlásím nějaké mám a řvou hlady ale to vydržím..:);)
    Pojďme do nich,co uděláme,uděláme a pak se uvidí..
    Přeji všem hodně úspěchů..
    Ať se daří..;):)
     
  19. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Sousede, sousede :)))) co mi to děláš, budeš mě mít na svědomí :))

    Akci pojedu jako každou, líbí se mi jak jsou navýšené odměny, SK tentokráte mám už jen aby výsledky šlechtění odpovídaly potřebným protihodnotám.
    Hnůj, nehnůj, mě se líbí BZ co dekorka o rozměru 1x1 nabízí v základu, s mazly to bude krásná práce ;) A to že se těším, psát nemusím, bo se fakt těšííím :)
    Hezký večer
     
    Naposledy upraveno: 7/3/17
  20. Esnyr

    Esnyr Aktivní autor

    Co mají v plánu z hnojištěm, že se nám nabízí v krátké době už druhá dekorace dávající hnůj ?

    Tak si říkám : jó v pohodě, šlechtěnců tam nějakých pár mám, úkoly nemusím dělat všechny a tudíš není potřeba se stresovat z nedostatkem SK. Do tulidomku můžu dát jakoukoliv ptačí nadílku a jsem za vodou.

    Čumím do nabídky v tulidomku a prdlajs !! To nejsou PÁVI ale PŠTROSI. No nejsem já Tukan ?
    Pávů mám přes 300 a SK přes 250. Stačit na těch pár úkolů by to mělo.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.