Paví přehlídka (8.3. - 14.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Tak zase trochu adrenalinová akcička,
    včera dokonáno, vše posbíráno,
    spokojenost, všem přeji, ať se taky daří.
    Příjemnou zábavu.
     
  2. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak nakonec hotovo komplet a z tajemna růžové pandy takže spokojenost;);)
     
  3. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    U mňa tiež hotovo, odtajňovať budem až večer...
    Odmeny potešili, ale v stodole už ani jedno superkrmivo. :( No čo už, veď do najbližšieho babyboomu snáď niečo nameliem :)
     
  4. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Mé hodnocení. Žádné problémy s připojením nenastaly, akce začala a probíhala tak, jak měla. Graficky slušné, odměny spíš lepší. Pro mazáky nenáročné, nováčci si mohli částečně zobnout. Mínus vidím v nutnosti nákupu SK, možná košů (ty já nikdy nekupuji). Vzhledem k tlaku utrácet reálné koruny, dávám 60 %. Udělil bych víc, kdybych z tajemna vše rovnou nevyhodil do lišty. (Stromy totální výsměch, ze stájí jsem dostal 3 x papoucha XX a 2 x oranžového blouda->no, jásej nad tím :oops:).
     
  5. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.
    Akci jsem dodělala už včera,ale šlechtila dál.Ale nic moc to neskákalo a tak jsem se přeorientovala na pštrosy.A tam je to stejné.Ale prostě pštrosa potřebuju do polívky.
    Odtajnila jsem tajemničky a hurááá. Dráček už se krmí u mě na farmě,asi už uznal, že u mne bude hýčkán.
     
  6. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Odtajnené, ale žiadne prekvapenie sa nekonalo :(, všetky stajne aj stromy skončili v lište
     
    milostivas, tomaskomiska a Apachie1 tohle ocenili.
  7. 8888milda

    8888milda Perspektivní autor

    akce dokoncena,tezce vypestovala jednoho duhovyho a dneska za posledni 2sk ze 4 vtipnejch ejhle skocil druhej duhovej,,,,,,,,,ruzofka uz je doma,,,,,ti řikám,stesti padne i na ,,,,,,,,,pa
     
    milostivas a tomaskomiska tohle ocenili.
  8. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    čaute :)
    ...tak který z pávů se vám nejvíc líbí...přiznejte se:p
     
    milostivas a LindaFarmářka61 tohle ocenili.
  9. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Malinkami :)))
    mě osobně sýrovosalámový :))))​

    [​IMG]

    abych nebyla OT, tak jsem si ještě trošku pošlechtila, ale nějak to nešlo, čili oddáleno na neurčito :)))

    Edit: ač má páv krásné peří, tak chlubit se cizím se nehodí ;) poctivě vyhledáno na netu :)) ;)
    Ale inspirace jako jó, a určitě vyzkouším ;)))​
     
    Naposledy upraveno: 13/3/17
  10. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    ...téda, Ančí, tos dělala ty? :) ...moc pěkný výtvarný výtvor...;)
    já sice maso nejím, ale úplně krásně si tohoto páva dovedu představit i ze sýrů a zeleninky s olivami :p
     
  11. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    ..ještě abych doplnila, ze stromů jedna Vistarie, jinak lišta a ze stájí jeden dráček, jinak též lišta. Takže, sakum prdum, žádná hitparáda, nicméně, lepší výsledky než jindy z TS a TCH. Za mě., akce paráda, palec hore, klidně všechny palce nahoru..LF
    A abych nezapomněla, na to, jak mizerně jsem byla na akci připravena, tak jsem ji dokončila první den a také do této chvíle jsem vydělala pěkných pár milionů...No, a vzhůru k dalším výzvám...LF
     
    Naposledy upraveno: 13/3/17
  12. -Anny13-

    -Anny13- Zelenáč fóra

    tak hotovo, zvířátka do lišty a hééééč dostala jsem 2 katalpy :( :)
     
    milostivas a Helena1313 tohle ocenili.
  13. tepui

    tepui Mistr fóra

    Pěkný podvečer přeji,
    akcička na SK nic za jimavého.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  14. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Nějak po akci se mi nezobrazil stálý úkoly pro pávy????
     
    maja.rada a milostivas tohle ocenili.
  15. flexka

    flexka Hrabě fóra

    A taky nejsou pávi v nabídce na šlechtění - chtěla jsem zkusit mimo akci a bez BB a nejsou k výběru.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Prave se mi povedlo na trhu capnout 4 slunecni pavy po 2,5 mil., toz az pobezi slechteni (nejak nam po 14 hod. vypadly ty potvory z tulidomku), zkusim prece jen tu ruzovku ;)

    A vzhledem k tomu, ze nam akce dnes skoncila, tak zaverecne hodnoceni: 1/5 (jako ve skole).
    1 davam akci samotne za jeji hladky prubeh, prijatelnou protihodnotu pavu, nutnou spotrebu SK a velmi pekne odmeny.
    5 davam utazenym kohoutkum pri slechteni - takovou bidu na preskoky jsem uz opravdu dlouho nevidela!
     
  17. babako

    babako Expert fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš. Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom, ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    Gratuluji,prostě když se daří..
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/3/17
    milostivas a matlafous123 tohle ocenili.
  18. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Ach jo, já mám na trhu jen vtipálky za vtipné 3 mega kus (ty za 2,5 jsem vykoupila) a půlka růžovky furt chybí. Ne že bych byla baba jedovatá, ale jednomu to přeskočí při BB, jinému mimo BB, další to koupí dobře na trhu... a já furt prdlačky :cry:

    Asi je nejvyšší čas vyhodit toho pána, co se mnou 20 let bydlí, páč dle faremního štěstí je někde poblíž miliardář (dolarový), krásný, milý, hodný, pracovitý, má rád zvířata a čeká na perfektní ženu. No a dokud mě nepotká, tak musí chudák trpět, jak já s tímhle nastavením náhody!
     
  19. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak já mám taky hotovo;)..hned jak to začalo jsem udělala první část a polovinu z druhé..pak 3dny nic, bylo málo SK, ale hodní sousedi asi kupovali, tak to párkrát po 10 přistálo jako bonus, tak jsem našlechtila na posledních 40 odznaků a akci dokončila.
    A světe div se.. z tajemna vyskočil dráček;):pxD...tak ta akce stála za tooooo, dobře , že jsem ji udělala celou. Ale s SK jsem na 0o_O
     
  20. Ria30.

    Ria30. Guest

    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare.
    [​IMG]
    Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.