Paví přehlídka (8.3. - 14.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. simca67

    simca67 Rádoby autor

    Akce je dobrá pávi vypadají dobře tak vzhůru do šlechtění:)
     
    milostivas, ell1956 a evainfo tohle ocenili.
  2. adel1811

    adel1811 Pisálek fóra

    ze základu 9 duhový páv
     
  3. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Pořád vyhlížím, kdy někdo bude bláhový a vrhne přebytky na trh, ale u nás na trhu to vypadá, že číhají jen samí potenciální kupci... škoda. :) Mně to nepřeskakovalo, tak jsem byla připravená koupit v podstatě cokoliv pavího, mimo základu :).
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se konečně po práci a návštěvě mé domovské putyky dostala domů. eSKáčko zakoupeno, tulidomek doplněn, už jsem jen čekanka. Až se to za deset minut vylíhne, doplním akci a pak se úrčitě ozvu. ;)
     
  5. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    sejrim na to, cista genetika, treba to bude zitra lepsi
     
    milostivas a ell1956 tohle ocenili.
  6. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    Tak už mám taky hotovo, ale řekla bych,že ve středu byly lepší přeskoky než dnes.
    Dráček udělal radost děkuju.
     
    Naposledy upraveno: 11/3/17
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Je to doma :)

    [​IMG] . ​
     
  8. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    Já mám hotovo.Továrna na vějíře už je umístěna na poli a tajemné stáje a stromy taky.Uvidíme co vypade?XXL jabloň :cry::cry:
     
  9. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra


    Ahojky..prima sobotní ráno..

    ..tak u mě se už pár dnů..vesele třou.. krovky o krovky..
    [​IMG]
    ..sice jsem přemýšlela jestli akci vůbec budu plnit..230 ks superkrmiva mě velkou naději na úspěch nedávalo.. ještě že jsem líná..a neplním úkoly v družstvu..tak jsem tam vlítla..trochu se tam pohrabala..a nějakou stovku si od tam odnesla..úkol jsem zvládla komplet.. na konci 0 superkrmiva..kupovat další nehodlám..poslední šlechtící akce ..s nákupem nebo bez..jsou o ničem..už nemám ze šlechtění pražádnou radost..přeskoky jen ty základní..tedy vlastně abych nelhala..jeden se tentokrát konal..takový ten zákon schválnosti..na ten je u mě spolehnutí..v průběhu šlechtění pávů jsem dala pár micin..líbí se mi červená továrna na kartóny..měla jsem 2 britské modré a 4 mainky...a tak jsem to hodila do domku a těšila se na pěknou červenou budku..a je jasné jak to dopadlo..po 10kách BBůmů..to pochopitelně přeskočilo..kdy se to nejméně hodilo..takže takhle..
    [​IMG]
    ... a když už jsem tak pěkně negativní..tak tajemné z odměn..také fajn..dráček nepřiletěl...zato se můžu těšit několika oranžovými výběhy..

     
    Naposledy upraveno: 11/3/17
  10. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky všem, tak já mám polovic hotovo a zároveň konečnou, protože nedám dohromady tolik protihodnoty ani SK, které nekupuji, jinak kdo má komplet hotovo, velká gratulka, a těm, kdo ještě plní a má na to, přeji úspěch.
     
  11. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Tak zatím takhle válčím docela to jde [​IMG] :D ... a kočky úkol je hotov [​IMG] :D:D:D...
     
  12. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    čaute:music:
    tak taky uf hotovo...se mi nechtělo dokupovat pávy, tak jsem odznaky posbírala i z jiných ptáků, ale pak jsem dostala bobka, aby pávů nepochybělo, tak jsem ještě cosi přikoupila-prošlechtila a odznaků mám jaksi povícero...ale nu což...hotovo je hotovo
    TCH už se usadily na Bahamce a hyň sa ukáže! 8) jak nebude drak, si mě nežádejtexD

    edit: :cry:žádný drak se nekonal.....jak ty to, skalarko, děláš...?:p
     
    Naposledy upraveno: 11/3/17
  13. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    prva časť hotová a na ďalšiu už nemám ani pávy ani SK
     
  14. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Přeci jsem udělala první přehlídku a to mi musí stačit, na víc nemám, ale jsem spokojená;):)
     
  15. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Tak mám také hotovo přeji všem co ještě nemají tak at se jim to také podaří :) přeji příjemnou a klidnou hru.
     
  16. *dareba1

    *dareba1 Rádoby autor

    Taky už mám od včerejška hotovo,ale žádný zázrak se nekonal.Pouze hrošík potěšil a jinak všechno do lišty. U stromů to dopadlo obdobně :)
     
  17. -družstvo-

    -družstvo- Vévoda fóra

    Ahoj, prosím, kdo už máte hotovo, kde jste našli upgrady toho obyčejného trůnu?
    Já je v liště pod vázičkou nemám, tam byl jen základ.
    Díky
     
  18. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Krásná akcička.Děkuji:inlove:
     
  19. -viliem-

    -viliem- Pisálek fóra

  20. papulice

    papulice Veterán fóra

    tak také hlásím hotovo,nechtěla sem jet druhé kolo,ale nakonec sem jen koupila pár pávů a nejmenší balení Sk za floreny,odznaky sem nahnala kachnama a je to,díky,pávi jsou krásní,z tajemných nic nečekám,nedává mě to,nemám šťastnou farmu...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.