Paví přehlídka (8.3. - 14.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Co zkusit tříhlavou princeznu? Já teda asi budu muset, jinak draci zůstanou v Mordoru.
     
  2. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Mohla bych nabidnout hloupýho Honzu, třeba by dráček radši než princeznu???
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Nechci vam do toho kecat, ale byt drakem, tak nemyte a parfemy znehodnocene slechticny taky zrat nebudu :music:

    Objevil se u nekoho na trhu uz nejaky slechtenec pavu?
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Šmarjá, já četla "mohla bych zapíchnout hloupýho Honzu" :eek:xD
    matlafous - ani brko. Koupila bych :p
     
  5. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    No, kdo by prodával šlechtěnce, když základní se dá prodat za jednou tolik? Alespoň na BC se základní prodává za 11000-12000 a duch se dá prodat maximálně za 6000.
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    skalara.v Kdyby brko, u nas ani krovka a taky bych neco nasosala 8)
    Xenie6161 Nevim, kdo by prodaval, zato vim, kdo by kupoval :D Rano jsem prodavala na AN zakladni za 15 tis., ted to padlo na 13.200, ale ducha jsem mohla vcera nabidnout za 6neco a ted uz je cena na 7640 kr -.-

    EDIT: Prave jsem nacapala vtipalka za 600 ;) A dokonce jsem ho stihla i koupit :D A dalsi: duch, ale na toho jsem byla pomala. Jj, ono to pujde a jak kdysi dobre radila monsaf: chce to uvarit i kafe a cihat! Zlata holka! ;) Ale je to husta minihra - nez clovek stihne kliknout, pav je v cudu xD 1 magický, 3 karnevalovi doma - jsou to ale nervy...
     
    Naposledy upraveno: 9/3/17
  7. farmík84

    farmík84 Pilný autor

    Tak jsem odtajnila tři tajemna a dráček se nekonal , tak mám ještě dvakrát naději a ta jak se říká umírá poslední. Uvidí se za pět hodin a doufám, že se budu radovat a ne jen závidět:).
     
  8. lalaX21

    lalaX21 Pilný autor

    Včera jsem skončil. 160 pávů jsem dal do tulidomku, udělal tři úkoly a je po pávech. Ale aspoň jeden hezký přeskok na císařského páva. Přeji všem, ať se daří. :)
     
    Naposledy upraveno: 9/3/17
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Teda na trhu šlechtěnců ani krovka:(a už vím proč;)
     
  10. Bety808

    Bety808 Rádoby autor

    U nás na trhu taky nic :((( tedy s krovkami :)) ani ten hloupý Honza :p
     
  11. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Gratuluji všem, kterým se vylíhl dráček. Ke mně stále nemůže najít cestu. Já měla hrošíka a pak lištovky, na stromky jsem zapomněla a nyní jsou na ploše. U mně na trhu taky paví šlechtěnci nejsou.
     
  12. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    akci jsem udělala dokonce, vysadila TS a vypadli růžový velbloudi a oranžové pandy a žluté plavky a hůlky a zase nevypadli dráčci, vyměním růžové bloudy za dráčci, až bude OaD
     
  13. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    akce byla velice úspěšná, a dráčků se nám líhne dost, jak jsem si přečetla. Mě se vylíhly už druhé do sbírky:D. Tak ať se daří dál.
     
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Davidson, nevyměníš, dráčci jsou ještě moc noví a měnit patrně nepůjdou.:(
     
  15. farmík84

    farmík84 Pilný autor

    Dráček se nevyklubal:(, tak mi teda nezbývá než závidět, ale přeji vám to :). Určitě někdy přiletí i na mou farmu a doufám že to bude brzo:D
     
  16. babako

    babako Expert fóra

    Mám také hotovo od včerejška,ale asi to malinko zkusím ještě o víkendu..
    Ať se všem daří..
     
  17. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Slona a anakondu ! Vodměna jak přase. O stromech ani nemluvím,koho zajímá datle xxl a rakytník xl. Asi budu končit nálepkou.
     
  18. doben

    doben Ikona fóra

    Baroland tak to jsme se slonem, anakondou a rakytníkem dopadli stejně.
     
  19. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    z tajemek taky samé lišťáky. Jediný klad akce, že jsem otevřel vše za hvězdičky a ZB. Sice příští týden to zase platit nebude (asi), ale přesto mám dobrý pocit, že se mi podařil splnit cíl.
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Děkuji, já jsem hledala v nastavení Puffina. Farma mne nenapadla. To asi ten chmelový mok...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.