Paví přehlídka (8.3. - 14.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Paví přehlídka ::..
    Prostor pro vaši diskuzi

    [​IMG]

    Akce začíná 8.3. od 14:00 hod., končí 14.3. ve 14:00 hod. a je dostupná pro hráče od levelu 54.

    Obtížnost akce: střední (1. kolo) / vysoká (2. kolo)

    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné, že dojde ke změnám po zavedení do hry. Vracejte se na první stranu diskuze a procházejte si přehled.

    V průběhu akce si můžete ve Farmářském obchodě zakoupit chovný koš “Vějířovitý ocas” pro lepší šlechtění:
    [​IMG]
    • 1x paví výběh
    • 1x paví výběh III: Červený
    • 12x esový páv
    • 8x karnevalový páv
    • 4x magický páv
    • pomocník pro chov na 48 hodin
    • 100x parfém
    • 25x odznak ptáka
    Cena v české lokaci: 197 Kč
    Cena ve slovenské lokaci: 9,99 €
    Lze koupit opakovaně

    ...a také můžete využít nabídku Mocného pavího balíčku za Floreny:
    [​IMG]
    • 120x páv
    • 20x páv duch
    • 30x superkrmivo
    • pomocník Chovatel na 48 hodin
    • 2x růžové želé
    • 3x bedna s nářadím XL
    • 2x bedna s nářadím XXL
    Cena: 199 Fl.
    Lze koupit pouze jednou!

    Při šlechtění pávů ptáků nám bude v průběhu akce vyskakovat...

    Odznak ptáka
    [​IMG]
    Odznaky budou potřebné na dodávání do úkolů. Vyskakování těchto předmětů není náhodné jako při jiných akcích - budou se objevovat při každém šlechtění ptáků, a to bez ohledu na to, jaký druh ptáků šlechtíte, tedy zda základní zvířata nebo šlechtěnce.
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé odznaky ptáka vyměněny 1 ks = 50 BZ a 50 kr.

    K oknu akce se dostaneme přes náměstí ve městě, novinky ve hře nebo ikonu v časomíře akcí. Po kliknutí se nám ukáže
    [​IMG]

    Prostřednictvím zeleného tlačítka Dodat dodáváme požadované zboží do jednotlivých úkolů pomocí zeleného tlačítka “Uložit”. Upozornění: pokud do některého úkolu dodáte pávy ve vyšší protihodnotě, než kolik je požadováno, přebývající protihodnota bude ztracena, nezapočítává se do dalšího úkolu! V případě, že budete chtít dodat do úkolu o 5 % a více nad zbývající protihodnotu k dokončení úkolu, objeví se upozornění, že přebývající protihodnota bude ztracena. Pokud budete dodávat o méně než 5 % nad požadovanou protihodnotu, upozornění se neobjeví.
    [​IMG]

    Do všech úkolů můžete dodávat nejen vyšlechtěné pávy všech stupňů, ale i základní zvířata - protihodnoty pávů.

    Úkol​
    Dodej​
    Odměna​
    Level​
    1.​
    pávy v protihodnotě 1050015000 BZ, 1500 kr., 6x superkrmivo, všichni pomocníci na 24 hod., Obyčejný trůn
    54​
    2.​
    pávy v protihodnotě 3540053000 BZ, 40x parfém, 2x hvězdička, nálepka
    54​
    3.​
    20x odznak ptáka3600 BZ, 1x bedna s nářadím XXL, 1x továrna na vějíře, 3x hvězdička, Královská opona
    54​
    4.​
    pávy v protihodnotě 76000110000 BZ, 8500 kr., 15x superkrmivo, 2x paví výběh I: Žlutý
    54​
    5.​
    35x odznak ptáka6300 BZ, 5x podivuhodný strom “Lhoce”, 4x hvězdička, Královská opona
    54​
    6.​
    pávy v protihodnotě 127800190000 BZ, 50x superhnojivo, 1x továrna na vějíře I: Žlutá, 4x hvězdička
    54​
    7.​
    50x odznak ptáka9000 BZ, 3x paví výběh II: Oranžový, 1x továrna na vějíře II: Oranžová, 5x hvězdička, Královská opona
    54​
    8.​
    pávy v protihodnotě 133000190000 BZ, 74000 kr., 25x superkrmivo, 80x parfém, 6x hvězdička
    54​
    9.​
    20x odznak ptáka3600 BZ, 1300 kr., 70x superhnojivo, 25x Zuzino ultrahnojivo, Královská opona
    54​
    10.​
    pávy v protihodnotě 152000220000 BZ, 85000 kr., 120x Zuzino superhnojivo, 7x hvězdička
    54​
    11.​
    30x odznak ptáka5400 BZ, 2000 kr., 2x továrna na vějíře II: Oranžová, 8x hvězdička, Královská opona
    54​
    12.​
    pávy v protihodnotě 171000250000 BZ, 96000 kr., 80x Zuzino superhnojivo, 1x paví výběh III: Červený, 9x hvězdička
    54​
    13.​
    40x odznak ptáka7200 BZ, 2700 kr., 5x podivuhodný bahama výběh “Kobalt”, 1x továrna na vějíře III: Červená, 10x hvězdička
    54​
    14.​
    pávy v protihodnotě 190000280000 BZ, 100000 kr., 10x párty lístek, 8x zlatý banán, Královská opona
    54​
    Paví přehlídka - nálepka
    [​IMG]

    Obyčejný trůn / Jednoduchý trón
    [​IMG]
    co 20:00 hod. 500 BZ/TBZ, velikost 1x1

    V akci můžeme získat celkem 6x předmět Královská opona / Pompézny trón. Tento předmět nelze umístit samostatně na herní plochy, umisťuje se jako upgrade na předmět Obyčejný trůn. Čím víc Královských opon postupně umístíme na základní předmět Obyčejný trůn, tím lepší koncový předmět získáme.

    Zdobený trůn / Ozdobený trón
    [​IMG]
    co 20:00 hod. 600 BZ/TBZ, velikost 1x1

    Úchvatný trůn / Pôsobivý trón
    [​IMG]
    co 20:00 hod. 700 BZ/TBZ, velikost 1x1

    Elegantní trůn / Elegantný trón
    [​IMG]
    co 20:00 hod. 800 BZ/TBZ, velikost 1x1

    Vyšňořený trůn / Ornamentálny trón
    [​IMG]
    co 20:00 hod. 1200 BZ/TBZ + 4x hnojivo, velikost 1x1

    Královský trůn / Kráľovský trón
    [​IMG]
    co 20:00 hod. 1400 BZ/TBZ + 8x hnojivo, velikost 1x1

    Imperiální trůn / Cisársky trón
    [​IMG]
    co 20:00 hod. 1800 BZ/TBZ + 12x hnojivo, velikost 1x1

    Co je potřeba:
    pávi v protihodnotě 895700, 195x odznak ptáka

    Co můžeme získat:
    1343100 BZ, 371000 kr., 46x superkrmivo, 120x superhnojivo, 200x Zuzino superhnojivo, 25x Zuzino ultrahnojivo, 120x parfém, 10x párty lístek, 58x hvězdička, 8x zlatý banán, všichni pomocníci na 24 hod., 1x bedna s nářadím XXL, 5x podivuhodný strom “Lhoce”, 5x podivuhodný bahama výběh “Kobalt”, 2x paví výběh I: Žlutý, 3x paví výběh II: Oranžový, 1x paví výběh III: Červený, 1x továrna na vějíře, 1x továrna na vějíře I: Žlutá, 3x továrna na vějíře II: Oranžová, 1x továrna na vějíře III: Červená, nálepka, 1x Obyčejný trůn, 6x Královská opona

    Do Družstva budou také přidány dva nové stálé úkoly - ve hře od 14.3. 14:00 hod.:
    (časově neomezené)

    ..:: Ego přehlídka ::..
    [​IMG]

    ..:: Všestranný vějíř ::..
    [​IMG]

    Na Stromu moudrosti nám jako vždy přibudou dvě nové runy související se šlechtěním pávů.
    Vše o šlechtění obecně a nových pávech se dozvíte ve FAQ:
    Přejeme hodně radosti a zábavy s vylepšenými pávy.
     
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Čtu to už po třetí a pořád nevím co znamená : Obtížnost akce: střední (1. kolo) / vysoká (2. kolo)

    A zřejmě je chybyčka v popisku "co můžeme získat" Je tam 3x továrna na vějíře II: Oranžová.
     
  3. Bella74

    Bella74 Vážený autor

    Bezejmenný a kde vidíš tu chybku ? můžeš získat 3 x továrnu oranžovou a ta II. je snad to, že je to oranžový upgrade , např.červený je III. , žlutý I. a růžový IV.

    Jinak na akci se samozřejmě těším moc, šlechtění to je moje :inlove:
     
  4. slootr

    slootr Baron fóra

    No jo, je to jako vždycky. Očekávám, že bude i BB, jinak by to byl opruz. A bude to holt stát 195x2=390 SK. Zpátky dostanu v odměnách 46 SK, takže náklady na akci budou 344 SK. Ale co už, 2 kousky jsem dostal v chrámě, tak co si budu stýskat?

    :)
     
  5. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Že to nebude jednoduchý a hlavně bez nároků na SK se dalo předpokládat se 100% jistotou. Ale jinak oranžový paví výběh, červený výběh, pro Ty, jenž mají rádi chlívky určitě dobrý, pak nová výrobna též z odměn v barvě, párty lístky, ani SH, zuzanou a ultra tentokráte nešetřili. Jen nějak mně chybí ten řádek, fakt ho mám v odměnách ráda, ale ze šlechtění asi nikdy nebyl.... A dekorka dávající hnojivo. Určitě to bude obyčejný hnůj, kdyby místo 12 hnojů dali 6x SH, hned by to bylo lepší. To se za krejcary pořídit nedá ....

    A pak se ztrácím v tom, kde končí 1. kolo střední obtížnosti a začíná 2. kolo těžké obtížnosti. Že by podle každého jinde?! [​IMG] Ale třeba se to ještě dočtu a nebo dozvím tady na foru.

    Každopádně nějakého toho páva vyšlechtím, když s ním nepůjdu do úkolu tak alespoň s ním dojdu na trh. Ale úkol také nezůstane nepovšimnut.

    Casey
    však píši, že se to tu určitě dozvím..... Díky
     
    Naposledy upraveno: 7/3/17
  6. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Tak tuli domek vysmýčen, pávi už se jen třesou,. dokonce i SK mám dost, i něco málo by mělo zůstat, tak si už jen počkám na BB a hurá do toho;):)
    Bezejmenný - taky mě ta dvě kola překvapila, ale těch pávů je tam 7, takže zase pojedeme 2 kola
     
    Naposledy upraveno: 7/3/17
  7. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Ahoj, první kolo úkoly 1-7, druhé 8-14..... prostě oběhneš 7 pozic pávů ( střední) a pak děláš druhé kolečko (vysoká). Stejně jak to bylo např u žab a leknínů ,-)
     
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Vzhledem k tomu že ostatní upgrady jsou jen jednou, tak 3x oranžový bude asi chyba. Můžu se ale mýlit a je to správně.
     
  9. martas1991

    martas1991 Perspektivní autor

    Na šlechtění se těším,ale počkám si na BB (doufám, že bude) ;)
     
  10. hansicek

    hansicek Expert fóra

    potrebny pocet pavov a slachtencov pre kompletne splnenie akcie prepocitany z celkovej protihodnoty. Skutocny pocet bude este o par kusov vyssi, kedze sa dodava na viackrat.
    pav2635
    Páv duch427
    Esový páv152
    Karnevalový páv48
    Magický páv15
    Vtipný páv5
    Sluneční páv2
    Duhový páv0,44785
    Císařský páv0,15714
    takze vazení kto nema v stodole aspon 1000 pavov, tak bude potrebovat urcite viac ako len 390SK, teda pokial sa mu nezadaria nejake dobre preskoky
     
  11. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Nejvíce mě překvapilo, že páv má krovky. To jsem do dneška nevěděl.
    :D
    Nevím proč, ale dekorace, která (po stonku) dává hnůj mi tak nějak připomněla Mikuláše,
    který naděluje uhlí.
    Až tak si nás hráčů RT váží?
    :D
     
  12. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Mám 3600 pávů, tak akční úkol splním základními pávy a šlechtěnce si nechám do stálého úkolu. Oponovala bych Lyzarce, že při zavádění dalších zvířátek do šlechtění nebyly řádky do nebe. Co se pamatuji, tak od oslů byl řádek vždy. A dekorka by tedy mohla dávat něco jiného než hnojivo, které běně vyhazuji. Ale ostatní odměny se mi docela líbí, jen základních továren by mohlo být víc.
     
  13. Veram14

    Veram14 Aktivní autor

    Akce dobrá, jen trochu nechápu, proč u šlechtící akce dostaneme v odměnách jen 46 superkrmiva, zato superhnojiva 120. Trošku to pro mě nemá logiku.
     
  14. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Nejsou TBZ. Ale SK i pávů je dostatečně, tak uvidím až podle přeskoků, zda půjdu do konce pro 8 banánů nebo se na ně po prvním kole vybodnu.
     
  15. Filipov

    Filipov Pilný autor

    hansicek

    tabulka je zavádějící - protože jsou potřeba odznaky a tudíž je nutné šlechtit - vždy tam při šlechtění budou nějací pávi navíc a k tomu i nějaké přeskoky -
    - takže není potřeba ani 1000 pávů, ani 390 SK.
     
  16. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    pávů 730 a stále se chovají, SK 1975..to půjde :) na akci se těším :) samo počkám na BB..to by bylo aby nebylo :)
     
  17. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Prosím, Plha se hlásí. Už se ví, čeho bude třeba na postavení základní dílny ? Bo základ dostaneme jen jednou a upgrady vícekrát...
    (v linku na dílnu jsem pávy nenašla)
    Mikeši - buďme rádi, že dekorka nedává jenom bobky o_O
    Krovky ? Voni nemaj brka ? Jsou to brouci, já to tušila....:eek:
    Budu vyčkávat na BB a taky budu muset dokoupit nějaké to krmivo. Jestli to pojedu celé, je ve hvězdách ;) (těch brouků mám 1397 a superka něco přes 300)

    Edit: Fíhá - voni mají fakticky krovky, alespoň wiki to tvrdí :D
     
    Naposledy upraveno: 7/3/17
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Hezke dopoledne vsem! Ve stodole 1.140 pavu, 646 namleteho a nasysleneho SK, odmeny pekne - hlavne prekvapil ten 6ti mistny pocet BZ a tri mistny pocet zuzi a SH... jen dekorka by mohla davat neco jineho, protoze hnuj pri omezene kapacite hnojiste mi standardne propadava. Pockam na BB a jdu do toho, protoze cervenou vyrobnu si proste neodpustim a treba naskace i na ruzovy chlivek (i kdyz ten je tentokrat opravdu osklivy) ;)
     
    Naposledy upraveno: 7/3/17
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) tak pavích krasavců je už slušný počet, ale sem jim zatím rozdala jen "pravidla tulidomku" ... ať si zatím natrénují skoky do dálky a nedělají mi ostudu xD mají času dost, je nechám zavřené do BB :p
    Vidím, že je už pravidlem v akcích upgradovat jedinou dekorku, která se složí a už nerozloží ... není to škoda? Všechny dávají na jedno pidi místo docela slušné BZ/TBZ ... by to ocenili i mladší hráči, kteří mají ještě volná místečka v parku. Ale kdyby tu byl malinkatý stoneček, bych je tam hnedka všechny šupla i s těma bobkama :p ... jojo ... já vím, že to u šlechtění není.
    Odměny jsou hezký,
    tak se na akci těším, SK je málo tak při BB se nechám ukecat na balíček a taky sousedům nějakou pozornost ;)
     
    Naposledy upraveno: 7/3/17
  20. panslamacek

    panslamacek Aktivní autor

    dekorka na hnuj pobavila :) ale BZ jsou pekne. cekal jsem ze bude treba vice SK a ze na odznaky si budu moct slechtit cokoli, skoda. Takhle ty stale slechtici ukoly nikdy nedodelam :( chtelo by to specialni mlyn na SK. bez nej uz pomalu nejde tuto hru hrat
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.