Papouščí dýchánek (5.9. - 11.9.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 3eXtreme3

    3eXtreme3 Rádoby autor

    tak jsem umlela ve mlýně Fitko, zkrátila tu šílenou dobu mletí florenem, jen ho prostě nikde nemůžu najít a tak tím pro mě tahle akce skončila
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    3eXtreme3 - ahoj, hledej v inventáři v dekoracích - a jenom na lesní mýtině (jinam nejde).
     
    danda-vnovis a Ailuro tohle ocenili.
  3. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Skali : děkuji moc :) sama bych na to určitě nepřišla
     
    Skali tohle ocenil(a).
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Angelica190 - ahoj, nemáš zač. Hlavně že už můžeš v pohodě sklízet ;)
     
  5. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Tak si to tedy shrneme. 6 hodin se pěstuje kytka, skoro 1,5 hodiny se mele něco, co hodím na mýtinu a uuuž za 5,5 hodiny mi z toho vyleze něco, co můžu dát papouškovi, tedy pakliže zvládnu tento cyklus opakovat šestkrát. Noooo, tak to je tedy bomba. Na mýtině tedy vlastně taky nelze pěstovat, protože tam bude spousta těch blbin na sklízení žrádla pro papagáje. No ti to zase vymysleli:cry:
     
  6. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Toto by mala byť aspoň dvojtýždňová akcia - nepomýlili sa s tým celkovým časom na ňu? xD
     
  7. Plinto

    Plinto Perspektivní autor

    Ahoj kaolín11 , vůbec to nechápu i SH + 200% sklizně z kola podle obrázků jsi udělal za 7.5 hod. minimálně 19650 akční rostliny ,to je něják moc, co jsi měl ještě za bonusy?? Jinak klobouk dolů tohle je úžasný :)
     
    Naposledy upraveno: 6/9/19
  8. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    pěkně trapná akce sklidím rostlinu a umelu jedno fitko a čekám 10h až z toho něco vyleze no fuj
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Plinto
    Ještě přes 1000 ks zuzany, 2x Jack a odněkud z akce booster na akční plodiny!
    Za necelou hoďku sklízím naposled,semelu 2 dekorky a mýtina bude zcela zaplněná!:)
     
    evainfo a Plinto tohle ocenili.
  10. Krakenka66

    Krakenka66 Perspektivní autor

    Poraďte co mlýt fitko nebo gurmány??
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  11. Plinto

    Plinto Perspektivní autor

  12. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Tak tři území a tři fitka už jsou na ploše....O víkendu mám dvanáctky tak se bude jen pěstovat a hned se umele další nášup a hurá s ním na plochu....Sklízet už to půjde....
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    RT by mohla někde v dojčlandu postavit stravovnu (na víc nemá) a dávat to tam k lepšímu...
    Takový název papu jako celá akce PAPOUŠČÍ GULÁŠ!​
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak asi jsem mel delat jen ty fitka - a to z duvodu omezene plochy na polozeni a taky nevyuziti casu v noci... tak ted mam 4 gurmany a 2 fitka, no nevim jak moc jsem teda s tim hotov, protoze jsem nakrmil jen jednoho papouska...
     
    zdarsky79 a elbedna tohle ocenili.
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... krásný dýchánkový dník :) sem se do toho po příchodu z práce trochu zamotala - dýchánek, pozdvižení a trendoví opeřenci - no když se na mobilu jen sklízí, nasazují Fitka a opeřenci všude xD. Kvůli dlouhému mletí má Fitko s Územím každý jiný čas na sklízení, mohla bych sklidit vše až ráno se skrácením dekorek, ale zítřejší postupné mletí udělá stejný chaos, tak raději sklidit rychle co se dá :p
    Papoušci jsou rozkošní ... [​IMG] papouch Petr po mě háže srdíčka a [​IMG] Patrik tančí asi disco, nebo mu hrabe :D ale už jsem jednoho podarovala a teď musí čekat. No s takovou, jak to dlouho trvá, si asi začnou trhat peříčka od hladu xD postupně kácím s těžkým srdcem obr stromky a dosazuji dekorky, no zatím nic moc a snad se zítra polepším :p

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Fitko dá 2 cetky, gurmán 1, ale zase je menší spotřeba při mletí, ale větší spotřeba polí na mýtině.
    Melu obojí.
     
  17. raddre

    raddre Baron fóra

    také melu oboje, nakonec jsem uložila k spánku 3x obr chlívek a 3 výrobny, čtyři místa jsem měla volná,takže od obého po pěti ks na těch 120 cetek by to mohlo stačit, v nejhorším případě vytáhnu ty co si připravím na závěs
     
    GordonSargent, Pitrýsek47 a evainfo tohle ocenili.
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tři fitka, dvě gurmánská území připravují to krmení... já bysem nejrači mlela jen na ty gurmány, rači jím než cvičím xD
     
    DANKA722 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    [​IMG] 8)
    Zatím se papoušci moc nepředvádějí.TS,o které mi hlavně jde, podarovali jen 5x (3x Puntiky,2x Tonga).
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Týýjóó, kaolín dodýchal a já mám teprve nálepku ,-))) to bude dlouhééé.
    Po ránu 2 fitka, 4 gurmány. Safra i ten papoušek musí cvičit, já ani náhodou ,-))).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.