Papouščí dýchánek (5.9. - 11.9.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, přijde mi to dost zdlouhavé, padátek vypadlo minimum i z dlouhodobek, stájí i stromů, sotva na umletí jedné dekorky, pak ještě vypěstovat spoustu plodin a další čekání ve mlýně a taky dozrání jedné nebo dvou cetek, to není střední akce, ale téměř nesplnitelá.
     
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Protože jsem si ráno vše sklidila,ještě jsem ani nezasadila , vůbec se za ničím nehoním až na šlechtění.To, že mi z obyč vypadne 3x karmínový se mi nestává ani při BB ,tak se ženu za růžovkou , i když stromů na pírka mám dostxD
     
    radyn.m tohle ocenil(a).
  3. Zuzka43

    Zuzka43 Perspektivní autor

    Ahoj, já tomu pořád nerozumím i když jsem to četla několikrát. Prosím kde vezmu to území gurmánů a ty dekorky. Moc děkuji za odpověď.
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zuzka43 - Území gurmánů a Fitko s jednoduchým jídlem si vyrobíš ve mlýně z akční a z padátek. Tyto dekorace ti budou při jejich sklizni (na lesní mýtině) dávat ptačí cetky, které budeš dávat papouškům.
     
    zejdy66 a mituli tohle ocenili.
  5. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Zdravím. Sklízela jsem až tedˇ- špízů 296 a kukuřice 383. Kapradí rozpěstovávám, protože jsem měla navíc jen 15 kusůo_Oz větví. Chtěla bych se zeptat, ty ptačí cetky jako žrádlo pro papoušky budou dodávat dekorace stejné? To by se pak vyplatilo fitko s dvěma cetkama za 10 hodin. Doufám, že budu moct krmit jen toho papouška na činčilu. Prehistorickou jedli naštěstí mám a myslím, že není v mých silách vykmit oba papoušky. Doufám v toho jednoho, druhý bude hladový:p
     
  6. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Hlavní louku rozhodně bourat nebudu, tam jsou trvale chlévy a jestli to půjde z jedné plochy, to si nejsem jistý, navíc taky někteří chodíme do práce a o víkendu do přírody, takže moc šancí tomu nedávám. :wuerg:>:(:mad: Činčilu bych ale bral, protože z tajemných stájí vypadne možná tak v příští pětiletce :cry:
     
    fany2020, evik.chemik a zahradnice4 tohle ocenili.
  7. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Tak upgrady dekorky (Území gurmánů + Fitko s jednoduchým jídlem) ani nezkracují, ani nezvyšují počet vyprodukovaných cetek, takže absolutně nemám žádnou motivaci s těmi upgrady se unavovat a ztrácet čas a místo pěstováním té nesmyslné akční kytky. to se teda nepovedlo.
     
  8. raddre

    raddre Baron fóra

    růžově to nevidím, než se mi podaří sesbírat 6 cetek, tak bude už zítra večer a to si moc fandím a nasbírat jich 60 nebo dokonce 120, tak leda ve snu, uvidím po 24.hodinách a pak se rozhodnu má-li cenu pokračovat
     
  9. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Poslední dobou se pouštím pouze do jednoduchých jasných akcí, nejlépe nic nepěstovat, dodat padátka, získat odměnu. Tady jsem se ztratila po pár řádcích, takže si budu v klidu pěstovat do družstva.
     
    archibald7070 tohle ocenil(a).
  10. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Nevím jestli píšu ke správné akci - snad ano ... na mýtine mi lítají papoušci ale zatím je nemám čím nakrmit, ale řekne mi někdo jak mám sklidit stromy pod těmi papoušky když na ně nejde kliknout ( vžy rozkliknu papouška) a sklízím ručně ?? děkuji
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Angelica190 - papoušky si můžeš vypnout - stačí kliknout na mýtině na ikonu akce Papouščí dýchýnek a kliknout v akčním okně na zatržítko

    zatržítko.png

    Stejným způsobem si je pak zase zapneš, až je budeš chtít krmit.
     
    malanek70 a Angelica190 tohle ocenili.
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) kolo (ne)štěstí mi nadělilo +100 % do stodoly, tak likviduju skromné zásoby SH a vrtulek a pěstuju a pěstuju a melu ty dekorky a postupně likviduju vše z mýtiny, aby se mi tam vešly - ti papouchové jsou už hrozně natěšení na ty cetky, ale musejí počkat do rána

    EDIT: tedy kaolíne, tolik toho nemám, ale 4 fitka a 3 gurmáni už jsou na ploše a ve mlýně čeká další fitko a taky gurmán
     
    DANKA722 a kaolín11 tohle ocenili.
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Není čas na hrdinství a tak sem se do toho krapet opřel,teda i s kolem štěstí a zelenejma kapkama!o_O https://prnt.sc/p2dg3n
    [​IMG] 8)
    Zítra už budu dojit papoušky!:wuerg:
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Rozpěstováno, zaseto, sklizeno, znovu zaseto a tak to bude do rána. Doma to pomelu a uvidím, jestli budu pokračovat. Větvičky nechám padat, času dost. A šlechtit budu v sobotu, mám volno, tak budu moct počítat protihodnotu xD
     
  15. Batory

    Batory Pilný autor

    kde najdu území gurmánů-namlela sem jedno,ale nemohu ho najít-děkuji
     
  16. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

     
    malanek70 a Batory tohle ocenili.
  17. marian.rom

    marian.rom Perspektivní autor

    Zase zbytečně komplikovaná akce a časově to samé....navíc opět vše závislé na padátkách, takže nějakými + bonusy si z farmářského kola člověk nepomůže --Tam už by taky mohl fungovat kombajn !!!, protože si tam padá stejně co chce a nějaká inovace "RETRO PŘEDMĚTŮ" by taky neškodila.
    A další "pomocná akce v Družstvu"....zase nepadají větvičky....
    Ale jako vždy dělám vše, jelikož mám času dost, ale pro zaměstnané lidi to poslední dobou musí být skoro nesplnitelné ( pokud neinvestují).
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tedy to je zase dýchánek až se mi pomalu zastavil dech nad dobou mletí dekorací a navíc se třepetající papoušek nespokojí s jednou cetkou, ale potřebuje hned 6. No nevím. Je přepapouškováno a zbytečně.
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Když to tady čtu, tak jsem šťastná, že jsem se do akcí nepustila, jen se dám dnes do šlechtění, nervíky mám v klidu a pohodě xD
     
  20. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Tentokrát jsem taky v pohodě, když čtu, že jsou zas utažené kohoutky a akce na prd. Doplňuji si v klidu stodolu a těším se na BB
     
    archibald7070 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.