Papouščí dýchánek (5.9. - 11.9.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    já vždycky spoléhám na dobena on nám to objasní-myslím obě akce-:p;)
     
  2. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Četl jsem to dvakrát a stejně jsem z toho jelen...nevím, jestli je to tak nesrozumitelné nebo já mám IQ houpacího komě....Ale činčila a prehistorická jedle je fakt velké lákadlo... No zítra jedeme na výlet tak až se odpoledne vrátíme tak se uvidí....Dobře to vyšlo mám zrovna volno, do práce jdu až na víkend....
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak - není to tak složité o_O
    - z akční kytky a padátek si vyrobím ve mlýně dekorace, které umístím na lesní mýtinu a po 5:30 a 10 hod z nich budu chodit sklízet ptačí cetky. Těmi budu krmit ty dva papoušky (Petra a Patrika Slavila). Jedno nakrmení mě bude stát 6 cetek. Pro papouchy budu tedy potřebovat 60+60 cetek.
    Až budu mít splněno, dekorky (mimo jednoho Fitka s jednoduchým jídlem a jednoho Území gurmánů) zbourám a vyměním je za upgrady, které pak pověsím na ty dvě základní dekorky :p
     
  4. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Skali,jak pro koho:sleepy:třeba já to pochopím až dvě hodiny před koncem:oops:
     
  5. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :cry: pomohu si lehce upraveným citátem Jana Vodňanského "nač mi mají měřit IQ, když mám hlavu velikosti tykve" ... naštěstí strávím zítřek na cestách a až se dostanu k noťasu, tak už jistě budou na fóru první výsledky a třeba to pak zcela pochopím xD

    zatím vím, že si mám namlet, usadit a neupgradovat, ale jen sklízet :p
     
  6. bionta

    bionta Perspektivní autor

    poslední dobou stále víc akcí vynechávám ; vše je moc složité a farma mě už vůbec nebaví
     
    Alice, jana151049 a petapec tohle ocenili.
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    To jste mne, přátelé, pot+ěili, že nejsem jediná, která se těmi informacemi na první přečtení těžko prodírala.... Takovýho Homéra z toho vážně dělat nemmuseli.
     
  8. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Jediné co jsem z té trojkombinace pochopila je šlechtění.Takže budu šlechtit.Papuchů mám dost.
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Škoda, že není dnes krátký BB, hned by to bylo hotové;)
     
    radyn.m a evik.chemik tohle ocenili.
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    mituli, jestli jsi uhrála mixéry, tohle uhraješ taky. Je to podobné. Nebo dávná akce se sudy zelí z nějakých dožínek. Nebo to už byl Septemberfest? xD
     
    mituli a kaolín11 tohle ocenili.
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    evoku57: Podle minulých akcí bychom mohli BB očekávat zítra. Nebo ten malej svinskej, jak začíná v 18 a končí o půlnoci (?).
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pechptáče - ten malej jsem očekávala, ale asi fakt nebude, když zítra už je velkej, nemůžu se totiž dočkat :music:
     
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak farma uvolněna od stromů(srdce tedy krvácelo) a nechal jsem jen své čtyři obr stromy(SH a vrtulky) a domečky kapacitní, a také samo nějaké chlévy.Zbytek jen políčka, ať něco vylítne. Tedy doufám, že když se píše farma, platí to i pro mýtinu! Ale stejně mi ta akce moc neoslovila. Obě hlavní odměny mám, ale dubl neuškodí.
    Tak zase do holin, ach jó! Zdar a sílu všem, kdož do toho půjdou se mnou a Kaolínem a Evou a a a dalšími:):p
     
    moncicak7070, kaolín11 a zejdy66 tohle ocenili.
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Takže,po začátku akce:
    1)nejprve v poklidu poklidit celou farmu
    2)vlítnout do družstva a podle padátek splnit co nejvíce úkolů v dočasným úkolu
    3)poté teprve zasadit získanou akční plodinu
    Myslím si,že tentokrát je obtížnost akce docela vysoká.Odevzdat papouchům 120 ks cetek bude fuška.:eek:
     
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak tož pěkně na pytel, větví 158, kukuřice 181, špízů 141. To je ze saguara, dvouzrnky, vodnice, výroben, stromů (lesní mýtina trvale výběhy a stromy), legenda 30/30 + JC a na hlavní ploše 1 JC. Dost bída.
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nastavení vypadávání haluzí je fakt trapný.Si ten dočasný úkol můžou narvat někam!:p
    Zaseto 20 ks akční plodiny.:eek:o_O
     
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Větviček = 100
    Krmná kukuřice = 297
    Ovocný špíz = 219

    No tak další akce, kterou vzdávám rovnou. Nemám za potřebí se stresovat a neustále rozčilovat nad tím že ty akce nedokončuju kvůli tomu že RT už neumí nastavit akce tak aby se daly splnit.
    Lituju hráče kteří se za posledních pár měsíců rozhodli tuhle hru hrát. Musí být hodně demotivující nesplňovat 90% akcí.
     
  18. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Pajdátka - vetvičky mi najviac naskákali z chlievikov, zvyšok psota ... samozrejme, že chlieviky boli len na rúbanisku, na baha mám na poliach, kde to bude skákať, dozrievajúci lablab, znovu chlieviky len pri vodopádoch, ktoré sú z tejto akcie vynechané. Môžem si vybrať, či umeliem 2 alebo 3 fitká, doba mletia príšerná (navyše nemám tentoraz kúpený turbomlyn). Tak asi budem naďalej zavýjať :music:
     
    Y_n_O a evainfo tohle ocenili.
  19. slootr

    slootr Baron fóra

    Já zatim trochu tápu. Pořád mi nejde na rozum, proč se mám tak honit kvůli upgradům? Zas taková výhra ta dekorka neni, BZ ani TBZ nehoním, bedny s nářadím mi padají v hojném počtu ani nevím odkud. Když si dám na mýtinu 7 x dekorku, tak každý den (při 4 sklizních) získám 28 cetek. To je za dva dny 56, za 4 dny 112 a pak jedna sklizeň a mám nakrmeno. A na 7 dekorek mi stačí podstatně míň pajdátek i akční. Kdyby něco, tak můžu mírně navýšit počet dekorek na ploše, ale dávat jich tam víc než 10 mi nedává smysl. Všechno se bude odvíjet od toho, kdy je budu schopen namlít.

    Jestli mi něco uniká, prosím o nakopnutí. Ale fakt nevidím důvod se honit za dekorkama a jejich upgradama...
     
  20. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Slootr ...uniklo Ti jen to,že nebudeš druhý den hlásit hotovooo xD
    Však ono to nějak napadá a dopadne ;)
     
    -pechfógl- a Mikeš tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.