Půlnoční závod (14.10. - 20.10.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -ATHOS83-

    -ATHOS83- Zelenáč fóra

    Palivo mám namleté a nmôžemn sa pohnúť.A ten žeton v nedohladne.
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    ATHOS. jaké palivo? s XXL nevzlétneš, žeton je v prvním závodě ke konci na ten si vyšetři XXL
     
  3. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    hyenko...no vies ako to v tejto dobe dobre padne??Vsade sami zakaz styku,,tak aspon tu si pokecamexDxD a vidim ze wallik68 ma v tom jasno...tak urcite dolieta bezpecne..a verim ze to daju vsetci co sa do akcie pustili...snad im kridla nepolamuxD;):p
     
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -ATHOS83-, jaké palivo máš namleto? Pokud XXL tak když není na dalším políčku odměna nelze použít. Použij obyčejné palivo nebo XL.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    astrid888 tohle ocenil(a).
  5. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no jo on se má smazat příspěvek když se chce psát nový
    nebo mám vždycky jenom upravit?nevím
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    wallik: smazat jen v nabídce a poptávce Zasílání dárků při OD
     
    astrid888 a matlafous123 tohle ocenili.
  7. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    aha tak ok nebudu nic mazat dík za info
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj wallik68, příspěvky opravdu v diskuzním vlákně mazat nemusíš. Jen si dávej prosím pozor na více příspěvků pod sebou (multipost). ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    astrid888 a matlafous123 tohle ocenili.
  9. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Tak, konečne sa mi po dlhom čase zadarilo.
    Padol bonus 100% ale padlo(za obeť) aj nejaké to SH, ale to sa zas nazbiera, tak neľutujem ani kvapku ;o)
    Hotovooo ...a môžem leňošiť, či?
    [​IMG]
     
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Nemůžeš... jenom chvilku jsi měla vítr ve vlasech. Nechci být neomalená, ale je zároveň akce i na hřbitově a otevřený Jackův obchod s dekoracemi ;):)
     
  11. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    no vida, vitaj Astrid888, konečne, a čo si aj koše kupovala?xD;)
    ja som mala tiež 100%, ale zas nemám pilotný vodičák:music:
    trčím po 3. dráhe, ale tam už budem pridávať aj farbu do trysiekxD

    [​IMG]

    ozaj, koľko máš žetónov?:D
     
  12. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Po prvním letadýlku jsem se vrhla rovnou na třetí, abych měla co nejdřív žetony do Ságy. Tam mi už odtikávají tři čarodějné odvary.
    Bonus z kola se pořád nedaří, tak jedu pomalu, času ale dost.
     
  13. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Jejda, desivka ...to je už len taká brnkačka 8)...a na dekorke sa pracuje :p
    Dani čo sa minuli koše, že Ti to toľko trvá? :pxD
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No vy ste rakety!;) 100 do stodoly???To je čo??? Ja sa s tým plancem,občas sa odrazím od dráhy,aby som nabral rýchlosť. Padátok mám dosť,len pestovačka ma zdržiava,keďže moje koleso má defekt!;)
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Peto, Danka letí dvouplošníkem... při tom se kochá a vybírá všechny odměny 2xxD Letový žeton mám jeden navíc a pak ještě nějaké drobnosti, jako modré lístky a pod. Vyšlo to tak akorát, ještě to mohlo být o políčko delší:

    [​IMG] : [​IMG] :[​IMG] jen pár kapek přišlo nazmar :p
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Herdek, baby zatraceny... porad tady budou provokovat s tema radkama! >:(xD PL mam jen 200 a dalsi nedam a nedam, protoze KS je po mrtvici a sotva mele lopatkama, tak me koukejte prestat popotahovat za place u nohou :p;)
     
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak čtu, že někteří využili příznivého počasí a už plachtí po obloze. Ba dokonce i úspěšně doplachtili do cíle. Já akorát udělala předběžný letový plán jen pro první závod. Tak nějak jsem se nemohla dopočítat. Šlo mi to jako psovi pastva. Při sčítání plodin jsem neustále přičítala i kanystry a drákulovic orchideje. :p:oops: Tvorbu dalších letů přenechám na den, který bude příznivějším mým mozkovým buňkám. To bych taky mohla doletět do míst, kde slunce nesvítí, ale je tam smrádeček a teploučko a byla v domnění, že jsem v cíli. Ani bych se nedivila - herní simulátory mi nikdy nešly. xD
    Každopádně doufám, že když jsem byla za učitelku fyziky, tak jsem byla víc při smyslech, než když jsem si hrála na leteckého dispečera. :p Letům zdar a nazdar. 8)
     
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Ciri13, fyzikári sa sem chodia odreagovať, hmm, skôr sem nechodia:music:..,
    ja som eko:music: a neviem, čo s kanistrami [​IMG]
     
  19. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Vybrala som po dva, neboj :p a >>takto som na tom<<
     
  20. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    jak to máte s temnýma krystalama u mě z 5-ti beden žádný asi bude těžké se dostat na 12 kusů na vyzvednutí stonku zatím mám 4 kusy ve stodole
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.