Mini-akce Připrav se recyklovat / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 14/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ňe ňe, bonusy z KŠ čakám len 24 hod.xD
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak to pak jóó!;)
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  3. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Doufám,že si RT nepřečte některé ,příspěvky a nezatrhne nám tuhle hru ,kterou si někteří fakt užíváme...
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  4. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    libakos, neboj, RT to má prečítané, a číta dennodenne;)
    001110111000110111
     
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    DANKA-bojím,už jsem to v jedné hře která skončila zažila... Ale snad je víc těch c
    hytřejších;)u mě mincí tak akorátxD
    Ne,ne jiná hra..
     
    Naposledy upraveno: 22/1/20
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  6. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    myslíš fantasy? no tam ste chceli všetky hrať zadarmo...



    edit

    Ynočka, a Ty si im uverila:sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 22/1/20
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    DANKA722, náhodou já platila jak mourovatá, ale oni pak napsali, že to byla vlastně jen zkušební betaverze... Ale skoro tři roky placení, není to trochu moc? 8)

    Pánové doben a -migos-, smekám. Nezávidím. Kdybych uměla počítat, možná bych to nahrála taky :)

    EDIT DANKA722: na fantasy jsem hrála ráda. Kupovala, co se mi líbilo. Víc, jak tady. Pak už najednou nebylo čemu věřit, když to tak divně zapíchli. Ale mám alespoň nahrávky, tak si to občas z nostalgie pustím :cry: Zkazili to a je to škoda...
     
    Naposledy upraveno: 24/1/20
    -migos- a DANKA722 tohle ocenili.
  8. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Y_n_O: Předtím sem Recyklomat přehlížel, ale když se povedlo vytunit pohanku, tak není jiné cesty ;). A teď si představ, že jsou hráči co mají daleko větší možnosti. Myslím si že jen paběrkuji, ale na dožínky každá rostlinka dobrá. Tak snad bude o co hrát. 8).
    24 hodin po začátku akce jsem měl 1499 baterii a kdybych neměl pohanku, tak se dostanu na nějakých 3000. Což je cca 1400 mincí (1400 SH nebo 560 SK), to také dle mého názoru není vůbec špatné. Samozřejmě to jsou čísla s větším počtem JC.




    Hezkou hru ...
     
    raddre, Y_n_O a evainfo tohle ocenili.
  9. ankajanko1

    ankajanko1 Perspektivní autor

    prosím pomôžte, kde získam črepiny a prach a ako to dodám na recyklovanie ? Batérie mám, žiaľ neviem ako ich dodať :(
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ankajanko1 - ahoj, prach a črepiny se kupují za FL. Ale nepotřebuješ je.
    1. Vlevo dodáš zboží přes + do sila.
    2. Vybereš si uprostřed, který pokus chceš učinit (za kolik baterií).
    3. Klikneš na tlačítko Play (vpravo)

    Dej pozor, kolik zboží do sila vložíš. Pokud ho nacpeš plné a nestihneš nasbírat do konce akce dostatek baterií, tak ti pak zbytek tovaru propadne - nevrací se ;)

    Vše o této akci se dozvíš ZDE
     
  11. ankajanko1

    ankajanko1 Perspektivní autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Pokud chceš něco dopsat, použij u příspěvku volbu "upravit". Děkuji Skali
    Skali, vďaka čítala som to niekoľko krát, ale nijako to tá moja stará makovica nevedela pochopiť. Idem to skúsiť

    Hurá, vyšlo to, mám 50 grajciarov:D

    *** sloučeny dva příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/3/20
    zejdy66, Y_n_O a Skali tohle ocenili.
  12. doben

    doben Ikona fóra

    Tentokrát jsem kombinoval medvědy a řádek na SH, který funguje stejně jako kaštaňák a dal se koupit letos během narozeninové akce. A samozřejmě nechyběla ani vyšlechtěná pohanka a kvůli prodeji na trhu ani vyšlechtěný šafrán. Abych to shrnul, za tuto akci jsem získal pohanku, medvědy a šafrán v celkové protihodnotě rovné téměř dvojnásobku té, kterou jsem minulý rok vložil do dožínek. Kromě toho jsem postoupil z levelu 226 do levelu 228, tudíž jsem získal přibližně pětinu z celkového počtu BZ, které jsem nasbíral za celou dobu hraní. Samozřejmě se to celé obešlo bez reálné investice a stále jsem několik desítek tisíc farmářských mincí v plusu. ;)

    A opět připomínám, že to píšu pro hráče, které zajímá, čeho je v této hře možné dosáhnout.
     
  13. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Ahoj dobene, nechcem rejpat, (od toho tu je nekdo jiný). Ale píšeš že si použil řádek na SH ktorý sa kupoval a schrneš to vetou : Samozřejmě se to celé obešlo bez reálné investice. Tak to mi fakt nedáva smysl!
     
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Dotaz naprosté husy: Jak nasypat do recyklomatu ty nublonské baterie? Nemohu je najít.
     
  15. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    -pechfógl- ahoj, nejdříve musíš vložit protihodnotu ve zboží, pozor ať tam nehodíš plný počet, počítej kolik máš baterek. Příjemný den
    Když najedeš myší na jednotlivé počty baterií, tak vidíš kolik je potřeba protihodnoty - teď je máš zašedlé, po naplnění protihodnoty již budeš moc odkliknout

    edit: ve 4 příspěvku nad tvou otázkou to krásně popisuje Skali
     
  16. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Lidicky, ja furt nechapu, co je tak obrovsky vyhodneho na recyklomatu. O stranku driv pise migos, ze za investici 18 tis. SH ziskal 11 tis. minci. V cem je ta vyhoda, kdyz za 50 minci v Rama obchode koupim 50 SH? A to nemluve o tom, ze musim do recyklomatu narvat protihodnotu? Tudiz to, co vypestuji tocenim nejake vytunene plodiny na pohopolich se SH, stejne musim zase do toho recyklomatu narvat? A jeste protocite spoustu listku, protoze bez bonusu se to nevyplati uz vubec? Delate to kvuli BZ? Nebo mi neco unika? Mne proste prijde, ze nic moc neziskam. Zkouseli jste si nekdo opravdu propocitat vyhodnost celeho pocinani? Nevrtam, opravdu mne to zajima, rada vyuzivam moznosti, jak nahrabat zasoby, ale moc se mi do tohoto konkretne nechce, jelikoz ja v tom tu výhodu najit nemuzu.

    PS - jeste bych trochu chapala výhodnost medvedu, paklize se clovek dostane na okamzite dozravani s obyc krmivem. Bohužel mam jen sedm medvedich dekorek, a se vsemi moznymi vytunenimi jsem se zatim dostala na max, 95 procent času - koupila jsem si ted tu dekorku ve vyprodeji, co zkracuje o 20 procent a furt doufam, ze tech 5 procent nam nekdy RT v nejakem radku ci mazlikovi poskytne.
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  17. doben

    doben Ikona fóra

    marianko77 myslel jsem to tak, že jsem kvůli recyklomatu nekupoval žádné SH ani párty lístky za reál, tudíž mě to, co jsem teď získal, stálo jen krejcary. Samozřejmě, že řádek na SH, dostatek neon medvědů a JC hráč, který do hry nikdy nedal žádné peníze asi těžko sežene. Ale je to jednorázová investice. Jestli jsem to napsal nevhodně, tak se omlouvám, ale chtěl jsem zdůraznit, že jsem teď nic nekupoval. ;)

    maurehata záleží na tvých preferencích. Je možné použít pouze medvědy a nechat si mince. Další možností je ty mince využít na napěstování rostlin a třetí možností je využít obrstromky na SH a pěstovat jen rostliny. Samozřejmě jsou důležité i bonusy. Ovšem bez těch z KŠ už se dá navýšit výnos z polí a chlévů celkem dost. Navíc recyklomat nebývá moc často, tudíž spoustu PL získáš z beden. Používat SH a pohopole se při recyklomatu vyplatí, protože se ti vždy cca polovina SH vrátí, pokud ho zrecykluješ, tudíž dostaneš za méně SH více protihodnoty a BZ než jindy. Samozřejmě je důležité mít i bonusy, abys získávala více, než dáš do recyklomatu.
     
    evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    davidson00: Vždyť píšu, že jsem obecní blb. Z nějakého důvodu jsem se domnívala, že se baterky taky háží do zásobníku.
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    maurehata: nic nepěstuji, nechovám, přihodím pírka z papoušků, kterých mám tisíce. Neplním celý zásobník najednou, jen podle počtu baterií.
    Mně se to vyplatí. Mince využívám pořád.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Pitrysku, ja tam taky házím pericka z papousku. Ale vyuzivam jen to, jen to co napada tzv. samospadem, prave nechapu to nahaneni baterek vytunenymi rostlinami a placani SH. Priste to zkusim, snad se mi podari nejaky bonus na kole, a napisu si pocatecni a konecny stav a kolik jsem ziskala. Ted uz to nemam cas zkouset, navic kolo je na mne uz nejaky cas skoupe.
     
    -migos-, evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.