Mini-akce Připrav se recyklovat / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 14/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak zatim nemam ani na jeden pokus, vzdy jedu od spodni XL dokud nedostanu ozubenou bonusovku a pak stoupnu... ale nevim zda to tentokrat vubec vyjde, nejak tech baterek je jako by vsechny sebrali do mobilu nebo co!
     
  2. bexopipa8181

    bexopipa8181 Rádoby autor

    Ahojky chtela bych si v RAMA obchode koupit oblast s Hřistěm pro mazlíčky za 300, ale nevim co to je co muzu umistit a kde než koupim prosim o radu dekuji.
     
    scorpius50 a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bexopipa8181 - ahoj, seznam toho, co jde umístit na hřiště pro mazlíky najdeš TADY (klikni) ;)
     
    scorpius50, Honzulka05 a bexopipa8181 tohle ocenili.
  4. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojte,
    v recyklomate sa mi absolútne nedarí. Pokúšam sa dávať po 90 nublonov a tu sú výsledky: 24x, 30x, 24x, 30x, 30x, 30x, 30x.
    Sedem pokusov a ani raz mi nedalo aspoň 90xG. Dúfam, že do večera stihnem ešte uzbierať nublóny na 1 recykláciu...
    Ostatným držím palce. :) ;)

    PS: Aspon, že tie ostatné akcie idú v pohode. BB o ničom, dávala som 4deluxe parfémy a v porovnaní so šľachtením bez deluxe parfémov vychádzali podobné výsledky, tak som to zabalila hneď v prvý deň. 8)
     
    Naposledy upraveno: 26/5/19
  5. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Minule byl recyklomat lepší,teď mi padl bonus až na devátý pokus.
    30+30+60+24+90+90+24+24+90......522 FM.
    A už je mám oba [​IMG] [​IMG] :inlove::inlove::inlove:
     
    scorpius50, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak u mne až na 10 pokus a mám 548 ramamincí :)
     
    scorpius50, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem nakonec vymlatil vsechny bonusovy a jedu uz jen na posledni nejvyssi, tedy do pulnoci se uvidi... kolik minci nevim, rozhazel jsem toho dost v obchode, nejen ty mazliky, ale i prostor a par dalsich, takze tisice fuc a stovky pridany...
    Je to celkem zadarmo, nakonec jsem dal hortenzie, tech z pochopitelnych duvodu mam nejvic a je sance je doplnit, ostatni uz par mesicu neni kdy pestovat... a totez plati pro zvirata a tim padem i pro produkty, tak je setrim na to kde nebude na vyber...
     
  8. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    554 mincí,ještě bych jich pár potřeboval,doufám že to stihnu do 22:00
     
    scorpius50, evainfo a zahradnice4 tohle ocenili.
  9. vrtulkatxt

    vrtulkatxt Pisálek fóra

    Ahojte...ja som nejako presvihla cas a ostalo mi 200 guliciek a tovar v kadi za takmer pol miliona....ked som stlacila sipku, cakam cakam a nic...medzitym bolo 23:00 :-D Ten tovar mi tam asi neostane do buducej hry, ani mi ho nevratia?
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    vrtulkatxt: odhadla jsi to správně; nic ti nezůstane a nic ti nevrátí. Dřív alespoň zůstávaly nepoužité baterie. Ty teď taky seberou a vymění za pár drobných...
     
    Honzulka05, Pitrýsek47 a vrtulkatxt tohle ocenili.
  11. vrtulkatxt

    vrtulkatxt Pisálek fóra

    Tak to je smutne, hlavne to, ze tovar sa mi pridavat dal, napriek tomu, ze uz bolo 23:00. Ale som si vedoma, ze to bola moja vina, mala som sa pozriet kedy akcia konci. Nabuduce budem vediet.
    Dakujem.
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Není zač, je škoda, ale i pravda, že chybami se člověk nejlíp učí ;)
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Fajn, já bych i recykloval, jen kdyby vrátili kombajn do Rama obchodu.
    Edit: jojo 5x za měsíc, na akci stačil, někdy jsem vytočil secí stroj nebo vyskočil z bedny a mašina byla skoro komplet ,-)) jen mohl taky sklidit stonek, ale to by pak nikdo nekupoval. Těžký život farmáře ,-).
    Třeba předhodí kupóny ,-).
     
    Naposledy upraveno: 5/7/19
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já nemám co recyklovat, sotva stíhám plnit stodolu xD Už poněkolikáté těm emzákům říkám, ať si natankují jinde...
    Pitrýsku, stejně se dal koupit jen pětkrát... ale věřím, že pro tebe a ostatní ruční klikače i to byla velká pomoc.
     
  15. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Po 2 letech se odměny poněkud změnily a zúžily pouze na Farmářské mince.Dodávka hodnoty 3 k se mě zdá býti přehnaná na jedno spuštění recyklomatu.Akční plodina má hodnotu jen 20.Řekněte mě ,že se mýlím a něco mě uniká,jinak nevím jestli akci budu vůbec plnit,ačkoli zásoby skladu nepřetíkají,poněvadž jedna akce míjí druhou a nestíhám vůbec nic syslit.Nějaké vychytávky pls ? :)
     
    Naposledy upraveno: 8/7/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Dodavam 300k na nejvyssi az dokud nepadne bonusova ozubena mince (tedy 150 myslim)... pad dodavam nizsi zase az dokud netrefim bonus a tak to podle myho nejlip vyuziju.... no nevim zda spotrebuju 3 mega, ale zpravidla chytim bonus driv nez na 10 pokusu, takze to tak hrdony neni...
    Aspon jsem se zbavil akcni kytky co jsem prepestoval na baha, no... a jedu na zeleninovy kytky, ty pribyvaj nejvic diky bonusu ze stonku co mam v podstate kazdy den :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    jesterka: nemusíš dodat tolik mega, ale kolik chceš a je potřeba na spuštění a doplňovat postupně podle stavu baterií.
    3 mega je maximum a z něho ukrajuješ, není na jedno spuštění, ale pokud nevyčerpáš, propadne do černé díry ,-)
     
  18. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Jo ,já už to pochopila,nebo si spíš vzpoměla,je to furt stejný princip,jak před 2 lety,akorát odměny jsou jiný :) Než jsem pochopila,dodala jsem tu max. hodnotu 3 mega hodnoty :D :D Tak snad ji využju,ikdyž baterie padaj nějak po skrovnu.Díky vám za nakopnutí...
    Zatím jsem vytáhla : XL → 90 farm.mincí
     
    Honzulka05 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Mám už 2 x bonus vybraný, chybí nejnižší a nejvyšší. Pak asi končím....
    Edit: tak na asi 5 tý pokus padl nejnižší bonus, za 90 baterek 30 mincí... bonus nevím, jestli se povede.... Stihnu nestihnu, však je to jedno, no ni?
     
    Naposledy upraveno: 9/7/19
    jesterka74 tohle ocenil(a).
  20. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    7x nejvyšší recyklace: 30 + 30 + 60 +30 + 30 +24 + 24
    K tomu není co dodat...
    Snad jen, že příště milý recyklomat vynechám!
     
    Naposledy upraveno: 10/7/19
    Honzulka05 a -Kuteno- tohle ocenili.