Mini-akce Připrav se recyklovat / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 14/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    jamibe1: Jj, zkusila jsem 3 a mám 2x 100 všech BZ/BBZ na 24 h a + 100% z chlívů na 24h.... jen je aktivovat. :p
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. Štika

    Štika Mistr fóra

    jamibe1
    Ty se ale asi ptáš na zázračnou bednu v Rama obchodě, byla jsem taky zvědavá,ale protože už znám náhody RT tak jsem jí otevřela v pomocné farmě a ani mě moc nepřekvapilo co za brak dokáže RT hodit do bedny za 500 mincí.
    Vyskočilo po pěti hodinách prasátko štěstí 1x1 po 12 hod. dává 175 BZ. I pro začínající farmáře je to bezcenné.
    MatysekKamilek
    Jo je vidět, že dárky jsou opravdu zázračné xD
     
    Naposledy upraveno: 8/11/18
    MatysekKamilek a dasa1143 tohle ocenili.
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    No, tak z týhle bedny na mě vyskočila dekorka Návrat nublonů 1x1, co 10h 250 BZ...-.-
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Já už asi recyklovat nikdy nebudu, vždy mi po dodání vyskočilo nejmenší množství rama mincí :(
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    jamibe1: jo zázračně rychle dokážou nakrknout... 500 ramamincí v háji... :sleepy:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Mincí mám skoro 6 000 a není za ně co koupit,kdyby šly jako protihodnota dodat nechtěné stáje a výrobny,tak to by bylo jiné,potřeboval bych uklidit,už je docela problém se v tom vyznat,nebo xl stromy,většina je nepoužívá,ale v liště jich jsou stovky,plodiny vyhazovat nebudu:cry:
     
  7. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak nějaké ty mince se by mi mohly hodit a také mám docela dost rostlin na dodání do recyklomatu
     
  8. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Ja budu jiz tradicne "recyklovat", ale uz nejakou dobu se za mincema nehonim ;) Sklidim po zacatku akce, takze nejaka mirna priprava bude (mam na plose stromy, staje i vyrobny - nebudu menit za delší a pod). Co bude, to bude ;) Kazdych par minci do zasoby je fajn - třeba se jednou budou hodit
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Zrecykluji jen to, co napadá....
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ja tiež.Mince by sa hodili,ale ja do tej diery bezodnej nemienim hodiť ani steblo žeruchy!
     
  11. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Tak tohle je přesně ten typ akcí, které mě letos nechají ledově chladnými :p.
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Mě nechávají v klidu už delší dobu, co tento farmažrout vytlačil původní verzi recyklomatu xD
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Recyklomat zase nebudem napchávať nedám do neho ani škrupinu z orecha;);).
    Prajem Vám všetkým v novom roku 2019 veľa zdravia a šťastia.
     
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Recyklace = proces nakládání s odpadem, který vede k jeho dalšímu využití.
    1) rostliny, zvířata, produkty apod. nepokládám za odpad
    2) i kdybych je pokládal za odpad, mám pro ně jiné využití
    --------------------------------------------------------------------
    Sečteno a podtrženo: Nubloňané odletí z mé Farmy s prázdnou
    Maximálně jim dodatečně popřeji hodně štěstí v novém (galaktickém) roce!
     
  15. burds

    burds Titán fóra

    Starý recyklomat byl fajn.Hrála jsem ho.Tenhle je na nic.Tato akce jde mimo mne.Do nového roku přeji všem hodně zdraví a pakakce co se nám budou líbit.
     
  16. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Ani já se opět nezúčastním.Mincí mám přes 700 a už dlouhou dobu na nic!


    LV 173
     
    burds, jindrasofr a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mám spoustu papouščích pírek, tak si jdu jako vždy pro ramamince :p
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jedu to tak, ze jdu po nejvyssim dokud nepadne bonus, pak po nizsim... takze zacnu na 90 baterek a kdyz se zadari tak jdu na 35... takze vyuziju maximalne co jde a pritom zase ne vic nez je efektivni...
     
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  19. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Překročil jsem 400 ramamincí takže počkám kolik mi to dá ještě mincí a hlavně kolik napadá baterek na noc mám na ploše karafiát a na baha saguaro zítra už přijdu na farmu po 2 hodině odpoledne
     
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak napadalo mi teď cca 120 baterek, hodila jsem 263 pírek, 1. pokus za 90 baterek a rovnou 150 mincí:p
    Teď půjdu po maximu za 35, 25 a 10 baterek, pak se na to vykašlu. :music:
    Mincí mám 2770 ks zatím, budou se hodit. vyberu opět SK, SH a vrtule, jako každý měsíc z obchodu - záložka LIMITOVANÉ;)

    Tak pokus za 35 baterek, na druhý 50FM, teď už jen 25 a 10 baterek.
     
    Naposledy upraveno: 3/1/19
    Honzulka05, kiki2305 a jindrasofr tohle ocenili.