Mini-akce Připrav se recyklovat / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 14/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    .kulich.batérie sa hodiť do recyklomatu nedajú,ale musíš do neho hodiť rastliny,akciovku,zvieratá a produkty potom kliknúť na batérie.Ak budeš mať zelené tlačítka tých batérií tak klikneš ktoré chceš a môžeš pokračovať dokedy nezostanú šedé.Keď sa ti vyprázdni recyklomat musíš ho zase naplniť.
     
    coneznam, Honzulka05 a tydýtková tohle ocenili.
  2. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Jen bych připomněla, že se nemusí plnit celý, stačí 20, 50, 100 a 300 tisíc bodů protihodnoty. Aby někomu protihodnota nepropadla, když mu dojdou baterie a silo bude naplněné.
     
    coneznam, MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak ja jsem zatim odehrala 3x XL - 24,30 a 24 minci
    takze teda nic moc
    tak ted se to trochu zlepsilo XL hodilo 60 minci
    uz jsem s tim chtela seknout
     
    Naposledy upraveno: 19/9/18
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Najel sem k nublonům a málem mě vypadla čelist. 15000 akčního na jednu ! hru ? cha cha cha..
    Jen tak ze srandy sem mrkl na moje maximální rostliny, za 5000 šafránu 3 hry...děkuji nechci.
    Mám 711 baterek a v klidu propadnou.
     
  5. -Zojja-

    -Zojja- Pisálek fóra

    Tak jsem tentokrát tak naštvaná...Dávala jsem tam samý XL a pořád mi padalo jen 24mincí nebo 30mincí, jsem tak dopálená, že příště recyklomat raději ne, vážení.....Jediné co mě lákalo si přivydělat mince na další zlaté banány a kaktusovou svíci. Jinak nic zajímavého pro mne...
     
    coneznam tohle ocenil(a).
  6. kája53

    kája53 Expert fóra

    Baroland - nějak nám RT musí vyprázdnit stodoly, já jim na to skočil. Jsem nebezpečná kombinace.
     
    coneznam, Baroland a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já jsem tam naházela nadlimitní stavy růží a květáku, těchto dvou komodit mám díky tomu, že s nimi honím padátka, pořád dost... Co napadalo, to napadalo, stejně to zase utratím za SH nebo SK při nejbližší akci společně s tím, co spadne z nebe v bednách nebo z kola neštěstí xD
     
  8. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Něco málo zkusím;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    ja recyklovat urcite budu ;) mince se hodi do zasoby, ikdyz jich mam momentalne dost a dost, snazim se vždy získat specialni odmenu a dost z kazde kategorie, takze i tentokrát, ale bůhvíjakou pripravu tentokrát delat nebudu ;) co bude, bude - SH tentokrát setrim. Uvitala bych aspoň jednou zase retro nublonany, ti byli fajn, vždycky jsem je milovala, byla to ma nejoblibenejsi akce. Ted, když se vraci stále ti stejni, je to uz trosku nuda :p
     
    Honzulka05, tydýtková a coneznam tohle ocenili.
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zrecykluju jen co napadá tentokrát víc ne, mincí je docela dost :)
     
    Honzulka05, tydýtková a coneznam tohle ocenili.
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak to nebudu. Ekologů je i beze mně dost.
     
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Pojedu jen co napadá.... vyměním za mince, těch budu potřebovat ještě dost na mazlíčkov....sem tam vezmu PL, SK vyberu měsíc co měsíc. Tak aby bylo za co, že jo. Každá kategorie po bonus a dál ne...
     
    Honzulka05, tydýtková a coneznam tohle ocenili.
  13. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Recyklace, recyklace, to jsou ale machinace. Snad to dobře dopadne, něco z toho vypadne.
     
    Honzulka05 a tydýtková tohle ocenili.
  14. rammstein2

    rammstein2 Perspektivní autor

    Ahoj, jen škoda, že pouze ty mince. Dřív se dalo získat třeba hnojivo, kombajn a tak. Teď několikrát po sobě jen a jen mince. Mám Pocit, že farma jede jen na mince...
     
    sabma411 tohle ocenil(a).
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rammstein2 - a za ty farmářské mince si můžeš nakoupit v Ramaobchodě spoustu užitečných věcí, po kterých tvé farmářské srdce touží - třeba různá hnojiva, superkrmivo, kombajn, párty lístky....a spoustu dalších věcí. Mrkni tam ;)
     
  16. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Recyklování vynechávám. Díky jedné akci za druhou zbývá málo času pěstovat další plodiny a stodola zeje prázdnotou, protože co vypěstuju dám do úkolů v družstvu.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. rammstein2

    rammstein2 Perspektivní autor

    Vím co tam mohu koupit....
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rammstein2 - tak v čem je problém ? ;)

    Tím chci říct, že je lepší si vybrat podle sebe, než aby ti cpali něco, co třeba nepotřebuješ.
     
    Naposledy upraveno: 5/11/18
    Lenca_85 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Rama obchod je fajn, jen bych uvítal možnost koupit si i secí stroj, chovatele... když se dá koupit kombajn, stačí i limit na měsíc, využiji při akcích, jen škoda, že nejde "sejmout" i stonek.
     
    -Kuteno-, Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    U recyklomatu již dlouho pauzíruji, naháži jen trochu a raději pěstuji do stodoly. Nestává se moc často aby bylo volno na normální pěstování a chovy. toto je jedna z akcí, která mne míjí. Jára
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).