Mini-akce Připrav se recyklovat / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 14/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Prepperka, také recykluju, ze stejného důvodu. Delší dobu jsem nehrála a snažím se dohnat mince. Příště už si to ale také asi rozmyslím :)
     
    Prepperka a bačkora85 tohle ocenili.
  2. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    WildJets - podařilo se ti získat dekorky do stonku?

    Mě ne, ale mám z recyklomatu asi 500 mincí, což není špatný. Nakonec jsem zkusila i asi 4 nejdražší hry, a skočila mi tam nejvyšší výhra 150 mincí. Pak jsem dojela zbytek nublonů na těch nižších. Vyšlo mi to do posledního nublonu, nezbyl mi ani jeden. :D
    Celkově mám na 2,5 dekorky, ještě 400 mincí a budu mít komplet. Snad se mi je podaří získat z bedýnek a odměn, že snad na příští recyklomat už budou doma.
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  3. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    mně ty nejvyšší výhry neskočily... vlastně jo, ta nejmenší. Zbytkový počet před koncem akce. To bylo 24 mincí?
     
    Prepperka tohle ocenil(a).
  4. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    k.vitek - tak to jsem měla fakt štěstí, mě ta bonusová skočila u varianty L u asi 5. hry a u XL u 4. U té XL mě to překvapilo, ani jsem nedoufala dostat se k bonusovým mincím (na 10 her bych neměla nublony), spíš jsem chtěla zjistit které odměny padají, jestli by to přeci jen nebyla lepší varianta než to L. A musím říct, že i bez té bonusové odměny mi z XL padalo víc mincí než z L. Při příštím recyklomatu si to budu psát, ať mám svůj dojem podložený i čísly.
     
    lacrima a bačkora85 tohle ocenili.
  5. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Při honění padátek na Honičku mi napadalo několik tisíc baterií a namnožila se mi chryzantéma, tak jsem si ještě zarecyklovala, no suma sumárum po zrecyklování, posledním šlechtění a otevření beden za poslední měsíc jsem dootvírala celé hřiště pro mazlíky, trochu vykoupila obchod a ještě zbylo na cestu :)
     
    Prepperka, lacrima a -Jara05- tohle ocenili.
  6. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Také jsem využila honění sazí s honěním baterií na recyklaci. Takže za mne spokojenost. SH bylo využito na maximum :)
     
    -Jara05- a lacrima tohle ocenili.