Připrav se recyklovat! (6.1. - 9.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -AKIAARCI-

    -AKIAARCI- Pisálek fóra

    Tuhle akci mám snad ze všech nejraději takže se moc těším :) Do recyklomatu dávám hlavně stromy těch mám dost a dá se získat hodně odměn. Tak hurá na to :)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  2. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    AKIAARCI - hmm, tak tentokrát jsou ti stromy na dvě věci - na nic a na guano :)
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Prepperka S realnymi penezi je na tom akce recyklomat porad stejne (co si pamatuju, tak prach a ulomky byly nabizeny i v minulych recyklomatech) a jako kazda jina akce tzn. muzes koupit nebo se snazit (pestuj, chovej, prodavej, vydelavej, nakupuj za krejcary, co potrebujes), takze konkretne zde nejak nevidim zadny zasadni posun k tomu, ze by tato hra mela byt stale vice o realnych penezich. Ten problem bych videla jinde.

    Robinela1 Predem nevidim duvod tuto akci zahazovat. Jednak nikdo nevi, co bude jak z recyklomatu padat a jednak s nim mam z minula dobrou zkusenost (radek a dekorky jsem ziskala behem prvnich 5-6ti prihozeni). Co se tyce pestovani na Baha, tak tady bych s tebou souhlasila - je to jen o sysleni do stodoly a kde nic, tu nic.
    krakoramaja 2 slepice za 15 kr a 16 BZ - takovy vyhodny kseft xD Doufam, zes neodolala ;):D
     
  4. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    Matlafousku, samozřejmě něco vyměním, už jen proto, že jsem připravila farmu předtím, než jsem zjistila, že nejde dodávat z Baha ani plody stromů, což jsem dávala vždy při předchozích recyklacích. Někdo tu upozornil na med a pírka, ty bych ještě ze stodoly vymést mohla + na co mi vystačí karafiáty. Ale nikdy jsem nebyla před akcí už dopředu otrávená, vždy jen maximálně skeptická :p

    A k těm reálným penězům, co zmiňovala Prepperka. Také to vidím jako větší tlak právě tím, že nižší levely obzvlášť, budou mít pořádný problém s protihodnotou, takže se nabízí jako reálná možnost pouze koupě úlomků a prachu. I když budou pěstovat akční, tak to moc nevytrhnou. A nejen nižší levely, ale i ti, co nesehnali stromky na med, pírka a mléko. Nemusím chodit daleko, v rodině druhá farma je v levelu 89, ale protože jede fakt jen zadara (tj. žádní placení pomocníci jako si kupuju já), tak nemá napěstováno kvanta, ale jen cca 2 tis. dlouhodobek od každého druhu a jen stromky na kravského mléko (jiné při O&D zatím nesehnány) a na Baha na pírka (posláno mnou)

    P.S. Teď si tak říkám, zda vůbec půjdou dodávat ta pírka, když je to z Baha?
     
  5. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Den nezávislosti je tady. Bojovat nebo krmit? Asi je trochu nakrmím ale farmu si zrecyklovat nenechám.
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Robinela1 Ja nevim, divam se na recyklomat vicemene jako na system TOPky tzn. nemam na to zasoby = neni to pro me, nezdaji se mi adekvatni odmeny vynalozene protihodnote = nejdu to toho. Ja mit prazdnou stodolu, tak do recyklomatu proste nic nevrazim. Nemam prazdnou stodolu a nektere odmeny se mi zdaji pritazlive. Proste kdyz na neco nemam (i kdyz jsem mohla mit i bez realnych penez), tak na to nemam. TOPkari sysli imr, toci prachy, nakupuji, snazi se a maji, protoze chteji mit a chteji do TOPky jit. Tohle mi prijde uplne stejne. Nemam na to, akci pustim z hlavy nebo se zacnu snazit, ale osobne treba na TOPce zadne vyvijeni natlaku na svou osobu nevidim, stejne jako tady. Chapu, ze to kazdy muze mit jinak, proto jsem se ptala, co k tomuto nazoru nekoho vede.
    PS: Ani ja pomocniky nekupuju. Pro me je tahle hra (a vlastne i zivot) otazkou trpelivosti. Dam penize a budu mit vsechno hned, kdyz muzu hrat v klidu (hra mi to stale umoznuje) a jednou se k tomu proste dopracuju. Kdyz zasadim strom, taky nemuzu pocitat s tim, ze ho druhy den skacim a budu z nej mit 30 kubiku dreva.
     
    Naposledy upraveno: 6/1/17
  7. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    Uf, už jsem lekl, že se bude zase muset pěstovat. A řikal jsem si kam ty akčí asi tak dám :D Pak jsem si to v klidu přečetl znova a bylo jasno. Růží a organické bavlny je na skladě spousta, takže když budou padátka, bude to pěkně odsejpat :)
     
  8. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    matlafous123 - zatím jeho nabídce těžce odolávám. Ale dám mu pár hodin čas a když ke krejcarům přihodí dvě nuly a pětset drobných, možná na to kývnu. Ušetři mi cestu na trh :D (momentálně ceny cca 1000 - 1700 za slepici!)
     
  9. adrianka132

    adrianka132 Perspektivní autor

    hraju 5 měsícu tak zásoby nic moc :cry:
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    krakoramaja 1700? o_O Ja chci taky takovej trh! Jsem se chytala neco strelit, jak jsi me pekne naladila na rychly vydelek a u nas jsou jen za 600 :sleepy: No je tohle nejaka spravedlnost?! Chumeli a chumeli, do 14 hod. cas, jdu chrnet, pak neco nahazu do toho pekelneho stroje, sezobu par odmen... uvidime, jak to pujde. Treba zmenim optimisticky nazor a prijdu si sem zanadavat s tou RAMOU na hlave xD
     
  11. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Srdečně zdravím hraběnku z Matlafousova - jó, kdyby byly slepice za 600..... za 900 a už delší čas. Víš sama nejlépe, že spravedlnost nebyla, není a nebude... možná pro někoho bude tam nahoře nad oblaky, ale to už mi bude úplně jedno. Hm, optimistický názor - inu, neberu Ti ho, ale víš stejně dobře jako já, že optimismus je jenom nedostatek informací. ;)
    V tomto počasí by ani ta RAMA na hlavě nevadila, za chvíli by zmizela pod nánosem sněhu.... protože i tady na jihu chumelí se, chumelí, padá snížek bílý..... a já půjdu překontrolovat běžky do sklepa, jestli mi na nich myšky neprovedly nějakou záškodinickou činnost. xD
    Ovšem v 14:00 budu zakleknutý do startovních bloků u recyklomatu a uvidím, jestli mě bude brát vážně anebo si ze mě bude dělat legraci jako obvykle. o_OxDxD
    Hmm a mě říkali, že zkouška trpělivosti je dívat se na kuří oko a čekat až zamrká. :(:( Holt, každý to máme jinak, ale hlavně musí být veselo.... a to je tady od rána, jak to tak pročítám... jen tak dál, milánkové.
     
  12. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Lidi ty slepice snad budou recyklovat nebo co s nima budou dělat, nejlevnější je za 1500 xD
     
  13. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Vlastně nevím, starý recyklomat se mi líbil. Nový zatím moc ne, ale uvidí se.
     
  14. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    do akce jdu,ale pravda spíš jen na zkoušku,taky podle toho ,jak budou padat baterie,kdysi totiž,/kdo pamatuje/ padali už den předem a to byla radost hrát,tak uvidíme,na kupování nemám penízky a tak holt hrát moc asi nebudu,ale všem přeji hodně úspěchů
     
  15. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    počkáme do 14 hodin a uvidíme, co to po nás bude chtít...;)
     
    petaM2001 a Apachie1 tohle ocenili.
  16. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Když nad tím tak přemýšlím, tak se mi nejvíc líbila možnost vyhrát v recyklomatu stromy a zvířata z tajemek, které mi chybí. Nabídka obchodu mě moc nebere.
     
    petaM2001 a Apachie1 tohle ocenili.
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Druid.Panoramix Bud pozdraven, mistre ;) Co je podle tebe lepsi?! Vedet a byt permanentne nakaknuty nebo zit v blazene nevedomosti? xD Jooo a kuri oko nemam, toz si musim pomoct jinak :p

    krakoramaja Recyklovat slepice? To uz by fakt poukazovalo jedine na to KFC :D
     
  18. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Tak jo, obětuju trošku medu, aby se neřeklo...
    Ale nic jiného a přestavovat farmu na padátka taky nebudu. Kolik bude baterií, tolik bude.

    Edit: první recyklace M - 3 mince
    rozhodla jsem se smát a ne plakat!
     
    Naposledy upraveno: 6/1/17
  19. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    pro mě je to velké zklamání já jsem si normálně ráno sklidila a teď jsem si farmu připravila na mega tak jak jak jsem to měla v plánu to je samé stromy a nějaké dekorace tak to budu mít do pondělka potom si trochu zarecykluji podle toho kolik toho budu mít a tím to pro mě skončí za ničím se honit nebudu a že rama zůstane natrvalo a odměny se budou měnit? akorát se na ně budeme chodit dívat když nebudeme mít mince
     
  20. Borek51

    Borek51 Rádoby autor

    9 zatočení-29 mincí. Nic moc
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.