Připrav se recyklovat! (6.1. - 9.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    Ale tady bohužel ani člověk nemá jistotu, že když investuje, že se dočká mincí... Koupíš baterie do recyklomatu, ale místo mincí Ti můžou vypadnout "jen" BZ, TBZ nebo krejcary :(
    Líbilo by se mi těch 50 ZB z obchodu, ale tolik mincí asi nenasbírám. Aj bych pustila nějakou tu korunu, ale mezi námi, to už by vyšlo lépe oněch nabízených 75 ZB za 600fl u akce s velbloudama, tam to měl hráč aspoň na jistotu. Ale nabídka byla bohužel jen pro určitou skupinu hráčů :eek:
     
  2. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Ahoj to je super z minula mi zbylo 6 baterek tak to se moc na začátek nerozšoupnu,no něco málo se snad udělá aspon nebude nuda.
     
  3. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    • Nepiš prosím písmem větším než je velikost 5
    Ach jaj>:(. Recyklomat nemám v láske a ignorovala som ho, dokonca by som povedala, že som ho až nenávidela. V stodole nemám 10-tisíce zásob a vytrieskať stodolu za náhodu - to určite nie! Pri poslednom som niečo dodala - niečo sa naškrečkovalo - napr. karafiáty, ale aj batérie. Batérií mám v stodole 971 a určite ešte nejaké pribudnú, takže asi neostáva nič iné, len ich dať do recyklomatu, ale vôbec sa mi to nepáči>:(>:(>:(. Za mince sú síce super odmeny, ale ...>:(:(:eek:. Keď nebudú mince, tak načo mi je stále otvorený maslový obchod. Ramu si nenatierame, takže ju ani nekupujeme:(:D

    edit: upravená velikost písma
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/1/17
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja skúsim 4 otočky recyklácie a viac ani ň.Zvieratká čo mám do neho nedám ani jedno.Jedine tam môžem nahádzať karafiát a nejaké tie produkty ale z každého nechám v stodole po 100 však zvieratká ich vyrábajú o 106xDxD.
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ja vam nevim, proc se vam ta protihodnota zda nesmyslna.... Treba oproti zakazkam v druzstvu, kdyz vezmu jenom BZ tak: ted mam treba Petra Novaka, ktery po me chce 20 mrkve, 20 kvetaku, 20 hub a 20 cukrove repy.

    Petr Novak tedy po me chce celkem 4.550 protihodnoty a nabizi mi za to 1433 BZ = zhodnoceni 31,4%
    Recyklomat ted po me chce celkem 20.000 protihodnoty a nabizi mi za to 24.000 BZ = zhodnoceni 120%
    A na Petra Novaka si nikdo nestezujete!? :music::pxD
     
  6. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Nezmarka: Děkuji za odpověď... myslela jsem ty mince, ale nenapsala to. Někdo na straně 4 to tam zdůraznil.... takže přečtu ještě jednou a uvidím.... Sbírat je budu, proč ne, hodí se vše, i ten kouzelný strom, byť jen jeden :) je krásný ať dává nebo nebo nedává padátko k akci ....
     
  7. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Minule mě recyklomat bavil. Tentokrát jsem z toho trochu rozpačitá, opravdu mi připomíná stánek u Renza. Tam jsem zatím šla (a získala) jen po dráčkovi.
    Karafiátů mám na cca 50 x "L", tak bude záležet na bateriích, kolik jich bude a tím pádem kolikrát budu mít šanci na zisk mincí. O kouzelný strom usilovat nebudu, už přede mnou někdo psal, že se kvůli 6 padátkům za akci nevyplatí. Mám stejný názor, mívám totiž kolem čtvrtiny padátek navíc. Zřejmě tedy budu usilovat o banány, ovšem zda je získám dřív, než je v nabídce vymění, to je ve hvězdách...

    matlafous123 - k Petru Novákovi ani ostatním nechodím, pouze sem tam navštívím Láďu Staňka, když mi chybí pár TBZ a chci postoupit hned, ne až po další sklizni. Jsou to všichni vydřiduši. Teď jsem nakoukla k Vildovi, chce 2 slepice a nabízí za ně dokonce celých 15 krejcarů a 16 BZ :D
     
    Naposledy upraveno: 5/1/17
  8. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Krásný večer.
    Tak jsem si přečetla ofiko o recyklovací akci, která tedy nikdy nepatřila mezi mé oblíbené akce. Pak jsem se při čtení zaměřila na novinky a víceméně jsem se rozhodla, že tuto akcí cíleně dělat nebudu. Neříkám, že párkrát něco nezkusím jen tak pro zábavu, pro zpestření, ale v žádném případě akční květinu pěstovat nebudu a pokud vůbec budu předělávat farmu na pole, tak jen kvůli tomu, abych napěstovala ty nové dlouhodobky do stodoly na ty nedávno přidané úkoly. Škoda, že RT změnílo sortiment při dodávání, že je z toho úplně vyřazená Bahamka a hlavně, že nejdou dodávat plody stromů. To bych si toho zpestření hry dopřála ještě o trošku víc.....

    A co k té největší novince? Rama obchodu a farmářským mincím?
    Na základě toho co lze "koupit" v obchodě pro mě nemá cenu honit se a plenit farmu nebo spíš stodolu od zvířat, v trochu lepším případě od plodin. Zbytečně se zbavovat. Téměř všechny nabízené položky nepotřebuji, protože buď mám jejich zdroj vyřešen (třeba SH, ultra z obr stromů, MJS z řádku na stonku), nebo položky mám jako v případě kouzelných stromů a nebo náklady na jejich získání jsou naprosto nevýhodné, jelikož z nich nic dobrého nevzejde /párty lístky/ a nebo je nepotřebuji /volné zatočení, které mně stejně dost často propadá/. Jediné co bych uvítala by bylo Sk, čas od času si ráda zašlechtím, ale při mém štěstí bych musela vynaložit hodně moc protihodnoty na náhodné získání.

    A když si to takto vyjmenuji, tak mně opravdu nic nemotivuje k tomu, abych jela recyklomat naplno.

    Mám spustit tu svou ohranou písničku? Jo, to kdyby byl v odměně florenovníček, to by byla jiná, to by byla pro mne veliká motivace .....

    Nic, je krásně a bude krásně, tedy krásně zimně - všady bílo, užiju si raději zimních radovánek než se rozčilovat nad nějakým recyklomatem .....[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 6/1/17
  9. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Co se týče reálných peněz - například když někdo nebude mít dost protihodnoty, může si za floreny koupit Nublonský prach či úlomky. Kdo nebude mít dost baterií, může to taktéž vyřešit floreny. Kdo má málo florenů, tak je v takovém množství sežene jedině za reál. A komu bude scházet obojí, jak protihodnota, tak baterie, může floreny vynechat a jde rovnou do košů za reál. A když někdo bude mít dost baterií, ale bude mu chybět protihodnota a nebude za ni chtít utrácet floreny, může si za reál koupit rovnou krejcary.

    Tahle akce se pro mě od několika posledních liší v náročnosti na potřebné suroviny (například na ten nejlehčí úkol 44 psů či 154 organické bavlny - vyšší nemám) a také je tu značný posun od stejné akce ze srpna (třetinový až dvojnásobný nárůst potřebné protihodnoty, menší rozmanitost v odměnách). Neříkám že tu nebyly i náročnější akce, pouze jsem psala svůj názor na tuto konkrétní, a jak se to jeví mně.

    A ty plody stromů a papouščí pírka jsem ve svém předchozím příspěvku myslela právě jako že mi jsou teď úplně k ničemu, ale napsala jsem to nejednoznačně. Jak to myslím vysvětluje až má poslední věta: "Když už ne Baha věci, tak aspoň ty plody tam mohli nechat." Právě že jsem doufala, že aspoň tyhle věci mi nějak pomůžou, tak jsem je dopředu skupovala.

    A k Petru Novákovi taky nechodím, pár úkolů jsem splnila než jsem pochopila, že ty odměny za to nestojí. Aspoň když nemám kdovíjaké zásoby ve stodole.
     
  10. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Hmmmm.....obchod ve stylu "Setkání s Rámou" xD.....že bychom se zde dočkali čisté sci-fi? No nakonec proč ne, A.C.Clark je klasika - a jak autor napsal: Rámani dělají všechno třikrát xDxD
     
  11. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Neco zkusim, ale hrotit to nebudu
     
  12. doben

    doben Ikona fóra

    Mi se líbí, jak já něco použiju ve svých soutěžích a po nějaké době se to objeví ve hře. :D První to byla soutěž Závody s traktory a za nějakou dobu se akce s touto tématikou objevila ve hře. Minulý rok v létě jsem přidal mezi odměny za soutěže lístky do tomboly, což byly předchůdci JC bodů. Na podzim začalo testovací kolo, ve kterém jsem poprvé použil JC body. Toto kolo skončilo úspěšne na konci prosince a teď bude zavedeno do hry něco na principu JC bodů. Jasně, určitě se najde někdo, kdo řekne, že je to blbost a vůbec to spolu nesouvisí. Neříkám, že je to 100% tak jak jsem to napsal, ale nezdá se mi pravděpodobné, že by šlo 2x pouze o náhodu. Upřímně vůbec mi nevadí, že se někdo inspiruje mými soutěžemi, ještě přijít na to jak zakomponovat do mých soutěží florenovník a budu 100% spokojen. xD Jinak k akci, na první pohled se mi zdála hodně dobrá, na druhý už méně a na třetí si počkám na průběh. Radši si udělám nějakou menší zásobu mincí.
     
  13. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    čarodějka007 - nemůžu si pomoct, ale ve mně to spíš evokuje: "setkání s máslem" - až mně štve že mi to tak pokaždé naskočí když o tom někde čtu -.-
     
    petaM2001, burds a milostivas tohle ocenili.
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Prepperka že ty myslíš jen na to jedno....teda na jídlo? :D. Já mám k jídlu také velmi pozitivní vztah, ale tentokrát se mi ten nový obchod spojil se sci-fi románem, žádný rostlinný tuk - inu uvidíme, jestli pro nás ten obchod bude tak dostupný jako "máslová chuť" nebo jako mimozemská vesmírná loď....
     
  15. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    tak jsem si myslela,že to mám zítra za chvilku hotové a já mám med....tož tam nějaký přihodím...máte někdo strategii co je nejlepší vybírat,já dám L a pak možná M,kvůli bonusu,má to někdo,prosím, spočítané?
     
    petaM2001 a milostivas tohle ocenili.
  16. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    petaM2001, Prepperka a milostivas tohle ocenili.
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    On tam půjde dávat med? Toho mám okolo 2000, to bych mohla něco získat :) už vidím, jak ty mince nepadají... tak asi nechám prcka mačkat knoflík, ví houby o co jde, tak má štěstí veliký :) ....
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Po velkém třesku i tato akce půjde mimo mě. Těžko budu schraňovat mince na něco, co mám z vlastních zdrojů. Zajímavější pro mě byla minulá recyklace, kdy byl výhrou jezevec, sice jsem měla, ale pojala jsem to jako "kdo z koho" a asi na 80-tý pokus a počítání ztrát se podařil.:) a pro ty, kterým by se odměny hodily, přišlo omezení, že nelze dodávat "nízkorozpočtové" plody stromů. Podle stavu baterii ulehčím stodole od růží a karafiátů, a získané mice nechám na pozdější čas, pokud by se tam něco zajímavého objevilo. Stejně jako u Renza dráček.
     
  19. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG] aj keď, by sa nezdalo,

    ja som na mimozemšťanov pripravená8), to ňéžeňe

    [​IMG] tu by baterky mali padať len také fukotyxD, pošlem na nich priateľov [​IMG]

    a keby i tak nie, toto im zachutí [​IMG], za každú kvapku dajú baterku, mne to už aj tak smrdí na farme:music:

    a idem ja do toho, teším sa, šák, čo už mám na tej farme robiť? nadávať? to môžem inde, tu sa zabávam:pxD


    a nemám strach o plody z farmy a ostatné z bahamy, čo sa teraz nedajú dodávať, oberú nás o ne tak či tak ;)
     
  20. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    matlafous123 ty mě překvapuješ. Většinou máme na akce stejný nebo velmi podobný názor, tentokrát výjimečně naprosto opačný ;)

    Zakázky v družstvu neplním, to jsem dělala jen na začátku na Baha, než jsem byla schopná plnit úkoly v družstvu. Teď už jen úkoly a i ty si vybírám a pak akce....do této doby veškeré, ale zdá se, že toto bude první, kterou plnit nebudu.

    Nastavení této akce se mi zdá poněkud nešťastné a co je horší, přestávám mít chuť pěstovat na Baha - na co vlastně? Do akcí se to nikdy nedodává, úkoly mám až na chovatelské veskrze splněné a už ani ta protihodnota k ničemu není :-(

    Takže tak jak jsem se těšila na možnost si vybrat výhry v obchodě, tak teď dávám akci předem palec dolů :-(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.