Připrav se recyklovat! (6.1. - 9.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    To není o hamounství, ale o tom, že občas musíš být ve správnou chvíli na správném místě :)

    S akcí to vypadá dost bledě. O baterky strach nemám, z těch dlouhých kytek, co rostou snad půl roku, to padá jedna báseň, ale
    problém bude v tom, co se má dodávat.
     
  2. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    bbowling, neříkají Ti náhodou provokatér? ;)
    Někomu nestačilo ani to, že byl ve správnou chvíli na správném místě :eek: .... i když v tom případě to asi nebylo úplně to správné místo nebo čas, že? :p

    A k akci, růží mám ve stodole poměrně dost, tak jsem zvědavá na baterky a ještě víc na ty mince (s mým štěstím na náhody) o_O
     
  3. dada42

    dada42 Pisálek fóra

    čas ukáže jak se nám všem bude dařit v novém recyklomatu, já se těším na kouzelný strom. ať se všem daří získat po čem touží
     
  4. anvan

    anvan Dozorce fóra

    První dojem - rozpaky. Na akci se těším, ale počet mincí na odměny, které za to stojí, je docela šílený. Např.500 mincí na kouzelný strom, to za jedno období možné asi není, pokud nemám aspoň 1000 baterií už teď na skladě + obrovská protihodnota zvířat, rostlin atd...a bez plodů stromů, bez bahama rostlin...jsem zvědavá, jak to půjde, jak to bude padat, ale už teď očekávám pravděpodobně spíš zklamání...namlsaní některýma odměnama, ale dosáhne na ně asi jen málokdo...
     
  5. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Produkty nedám, zvířata taky ne, z kytek oželím maximálně cibuli, nebo karafiáty, takže už teď se mi akce moc nelíbí :wuerg:
    Baterek z minula deset kusů, ale pokud udělám nějakou přípravu z dlouhodobek, tak by vypadnout něco mohlo.
    Jdu prolézt trh, třeba někdo koupí něco za ty šílené ceny, které se šplhají vysoko u komplet všeho :p
     
  6. Dela76

    Dela76 Aktivní autor

    Mluvíš mi z duše,to byla moje první myšlenka :D
     
  7. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hm, prověrka skladu odhalila, že se mi nějak odloučily zásoby! Nechci být podezíravý, ale nemá tady někdo umazaný traktor?;):pBaterií mám jen tolik, že při náhodném výpadku TCHezu, budu mít sotva na ohřátí kafe.:cry:
    Tentokrát nás nezachrání péříčka, ojoj.
     
  8. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Sousede, já to vidím na přemnožené myši ve tvé stodole. Ty s úrodou parádně zatočí.
    :D
    Já je sice nebaštím, protože taková myš nemá dost kalorií, ale klidně ti je
    v rámci sousedské výpomoci vyhubím. Jen doufám, že tvá spížírna nevypadá stejně jako stodola.
    :D
    Takhle omezený a zdlouhavý Recyklomat se mi nelíbí. Dřív byl lepší a jednodušší.
    A také nevím, co jsou to jiné pravidelné akce.
    :(
     
    Naposledy upraveno: 5/1/17
  9. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Poznatek 1
    Tak jsem se těšil, jak zhodnotím plody stromů, kterých mám přehršel, a ouha - ty tam nepůjdou.
    Vskutku originální přístup vzhledem k tomu, že právě plody některých stromů mají na rozdíl od plodin výrazně vyšší protihodnotu a jejich spotřeba např. v zakázkách je nižší (plodiny to chce po 100, zatímco plody stromů po 25, navíc plodiny požaduje více "zákazníků" než plodů stromů). Škoda.
    Poznatek 2
    Kouzelný strom
    coby jedna z odměn je zdánlivě dobrá odměna, ovšem jen do té chvíle, než si člověk spočítá, že jeho aktivace trvá 24 h (při zkrácení pomocí speciálního řádku 22:48 h) a během časově omezených akcí tak dá hráči každý den jedno akční vypadávátko.
    Při průměrné době časově omezené akce 7 - 8 dní a průměrné potřebě akčních vypadávátek >= 600 to znamená, že jeden kouzelný strom navýší počet získaných vypadávátek o maximálně +1.17 % (čím menší je cílový počet vypadávátek, tím vyšší je vliv příspěvku kouzelného stromu). To už má větší vliv přízeň sousedů s možným maximálním počtem 20 akčních vypadávátek denně (za 7 dní až 140 - při cílovém počtu vypadávátek 600 to představuje příspěvek +23,33%).
    Takže dávat Farmářské mince za Kouzelný strom nemá z tohoto hlediska takový význam jako např. možný zisk Zlatých banánů, Hvězdiček či SK.

    Ale každý si jistě najde to, po čem jeho srdce touží.

    Všem přeji hodně štěstí a vysokou návratnost (efektivitu) při recyklaci.

    Poznámka: A navíc vše pouze z Farmeramy? (jedině na Baha mám v zásobě dostatek plodin, protože jich tolik nedodávám do zakázek). Ještě štěstí, že v této akci není jako jedna z odměn řádek na stonku, protože to ostatní buď bude nebo nebude, ale stodolu si kvůli tomu nevyplením. Dokonce začínám uvažovat o tom, že po dlouhé době se ani nijak významně nebudu snažit (snad kromě přípravy na počáteční sklizeň s masivním přísunem nublonských baterií).
     
    Naposledy upraveno: 5/1/17
  10. burds

    burds Titán fóra

    Já mám dojem,že posledně jsem dodávala plody stromů,ted tam nejsou.Třeba si to už nepamatuji.Takhle toho moc nedám.Zvířata jsem narvala do těch obrovských stájí a výroben abych tam mohla dát víc chlívků a tak zvířata nemám,nebylo by na šlechtění.Pochybuji,že mi napadá tolik baterií abych měla kouzelný strom.Určitě to přiškrtí.Také mi to trochu připomíná renza .Uvidímjak to bude vypadat ale asi nic moc.Nechme se překvapit.
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den ;) mě jen zajímalo o kolik zvýšili dodávky do toho recyklomatu, ještě že baterie jsou stejné, ale ubyla možnost dodávky stromků. U předešlých dvou akcí byl alespoň stonek, ale tentokrát ho nějak zapomněli -.-. Modrásek je vážně hezký, ale kolik jich člověk potřebuje, aby pomohl při vypadávání akčních produktů? Určitě akcičku budu dělat, jen ta starší verze se mi víc líbila a tady přijdeme i o baterie, takže žádné šetření a těšení se na příště :D a celkem jde tato akce od 10-ti k 5-ti.

    Recyklomat (11.8. 2015 - 17.8.2015)

    small = zboží v protihodnotě 5000 + 10x nublonské baterie
    medium = zboží v protihodnotě 25000 + 25x nublonské baterie
    Large = zboží v protihodnotě 50000 + 35x nublonské baterie


    Návrat Recyklomatu (31.8.2016 - 6.9.2016)

    small = zboží v protihodnotě 10000 + 10x nublonské baterie
    medium = zboží v protihodnotě 35000 + 25x nublonské baterie
    large = zboží v protihodnotě 75000 + 35x nublonské baterie

    Připrav se recyklovat (6.1.2017 - 9.1.2017)

    small = zboží v protihodnotě 20000 + 10x nublonské baterie
    medium = zboží v protihodnotě 50000 + 25x nublonské baterie
    large = zboží v protihodnotě 100000 + 35x nublonské baterie


     
    Naposledy upraveno: 5/1/17
  12. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Nějak moc nechápu. Teda spíš chápu, ale vůbec se mi to nelíbí. Tak trochu mi tahle akce připomíná směr, kterým se vydala hra, kterou jsou opustila kvůli jejím "jakobyprohráčevýhodným" změnám, a přišla jsem sem, na Farmeramu, doufajíc že tady najdu větší klid, spravedlnost a zábavu. A ono to tu zatím bude stále více o reálných penězích stejně jako tam. Škoda no. Jako začátečník jsem se vybavila plody stromů a papouščími pírky, abych si mohla z odměn vybrat aspoň něco. Ale plodiny (s nízkou protihodnotou) a zvířata (s dobrou prodejní cenou) nedám. Když už, tak to raději do Legendy, kde to bude mít trvalejší hodnotu. Když už ne Baha věci, tak aspoň ty plody tam mohli nechat.
     
  13. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Minule už se mi nechtělo moc recyklovat, tak jsem si nechal zhruba 800 ks baterek na příště a vidím, že jsem udělal dobře :D. Jinak posledních pár akcí jsem přípravu neřešil, ale tentokrát mám všude základní stromy, obr stromy a velká stavení, zbytek a to hlavně xxl stromy šly prozatím do lišty, chci tentokrát mít zajištěný slušný přídavek baterek při první sklizni, ať je co recyklovat, ale tady začíná první problém po těch prvotních pozitivech a to protihodnota. Po Topce jsem se ještě úplně nedoplnil, takže to nejspíš bude zachraňovat zvýšené množství javorové šťávy a případně růže ;).
    Každopádně je to zase nějaká změna a už se docela těším. Ty odměny jsem tak zběžně prohlídl, ale stejně hlavní rozhodnutí, co vezmu/nevezmu udělám až při dostatku mincí :).
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Prepperka Asi jsem uplne nepochopila poznamku o realnych penezich v navaznosti na tuto akci. Cim se lisi od ostatnich, ktere jsi dosud delala? Btw obavam se, ze plody stromu jsou ti tentokrat k nicemu.
     
  15. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tentokrát velké rozpaky. Mám sice 1191 baterií, ale
    --- baterie budou po akci vyměněny
    -- třeba vysoká protihodnota zboží
    --- nelze dodávat plody stromů
    - nelze dodávat zboží z Baha
    - odměna z obchodu jsou takové drahé
    + budou vypadávat pouze BZ, TBZ, kr a mince
    + mince budou zůstávat a budou se moci získat i při dalších akcích
    suma sumárum 10x(-), 2x(+) takže akce má za 4 a to nehodnotím akční, která se mi nezdá nijak extra výhodná, ale nechce se mi hledat v jakém lvl přibyla jaká rostlina, ale stejně na 1 velkou otočku potřeba 2500 akčního je docela dost pro začátečníky. No mám nějaké růže, tak něco otočím, ale počítám, že takových 1000 baterií skončí na oltáři RT, protože protihodnotu pokud nepůjdou plody stromů nechci vyplácat. RT se prostě rozhodlo, že nám ty stodoly vybílí
     
  16. Levlef

    Levlef Baron fóra

    a jéje, náhoda ... takže mince stejně nikdo nezíská v potřebné hodnotě, protože a jéje, náhoda :) Takže klídek pohoda
     
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Neví někdo (Pajda, Nezmarka....), z čeho pak budou padat ty mince? Jinak akci uvidím zítra, jsem tvor, co nějak zlenivěl.... zimu bych s klidem prospala...
     
  18. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    ahoj vypadá to super určite sa do toho pustím
     
  19. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hm ve stodole 100000 karafiátů takže půjde do automatu ale mincí jen 36 no něco vypadne ale vidím to že karafiátu budu mět dostatek na příštěxDxDxDxD
     
  20. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Florenovník to není ale i Kouzelný strom je úspěch do akce jdu vyzobat co se hodí a pak se uvidí co dál tak hodně štěstí na přípravu;););)...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.