Připrav se recyklovat! (6.1. - 9.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *dareba1

    *dareba1 Rádoby autor

    Akce byla hotový propadák.Mám 96 mincí jinak BZ a krejcary.Pokud to příště bude stejné,tak už do toho nejdu...
     
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Celkem příjemná bojůvka to byla, kdy jsem ptali kdy přiletí, se změnila na kdy už odletí? Za 3 miliony protihodnoty 193 mincí, tak jsem je v obchodě ponechala, až tak si za ně moc nekoupím a třeba se budou jednou hodit, abych si to nevyčítala:)
     
    Naposledy upraveno: 9/1/17
  3. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Když zpětně zhodnotím celou akci, nebylo to pro mě zas až tak hrozné.
    Napadalo 986 baterií, plus 49 jsem měla z minula, což se zdá být na počet padátek za tři dny solidní. Ale dalo to jen na 24x L (mince vypadly jen 8x), 5x M (mince 1x) a 7x S (mince 4x), a to je o polovinu méně pokusů než při minulém recyklomatu (tehdy cca 70, protože baterie padaly už o pár dní v předstihu). Kdo měl výhodu našetřených baterií, pochopitelně na tom byl lépe a zisk mincí pak měl znatelně vyšší.
    Přes den pěstována především orchidej kvůli prknům, na noc vždy karafiáty.

    Celkem mincí - 118, BZ - 487 600, TBZ - 873 500, krejcarů - 519 800. Do zásobníku vloženo za cca 2,6 milionu protihodnoty (pár akčních, 2 prachy, zbytek karafiáty).

    Protože karafiáty na trhu neprodávám, tudíž jsem nepřepočítávala, co bych za ně mohla utržit a co jsem získala. Naopak, jako vstupní investici beru pouze vodu na jejich zalití, což je cca 6000 krejcarů na potřebný počet vložených cca 18 tis. I kdyby to bylo víc o nějaký tisíc za občas koupený hnůj, pořád je to zlomek toho, co jsem získala.

    Ale ani to nic nemění na tom, že se mi odměny v Ramaobchodě zdají přehnaně drahé. Docela by mi vadilo, pokud by pestrost odměn v následných akcích byla očesána na úkor zisku mincí. Možná je tento způsob - zisk mincí i v dalších akcích - odpovědí na časté výtky od farmářů, že je v odměnách příliš mnoho tajemna, které nic nového nedává a že by si sami chtěli odměny volit. No uvidíme, jak se k tomu RT postaví. Ale pokud už jsou známé akce na únor a březen, plánované a zřejmě připravené, tak se nějakých změn dočkáme možná až v létě.
     
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Zdravím sousedé a přeji krásné studené ráno...

    Tak jak to tady čtu jsem rád že jsem vydržel celou akci ignorovat.
    Ono není ani mnoho času neb budeme rodit.
    Já tedy ne, já to neumím ale mám doma jednoho bubeníčka co všechno sní!
    A tak ani nebyl čas na tuto akci která nebyla pro mou farmu IN.


    :D
    edit: odstraněn vtip, který do diskuze nepatří, využijte debat pro vaše osobní komentáře a zážitky o věcech nesouvisejících s akcí
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/1/17
  5. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Jonsdorf : jůůů a kdy se to má narodit ?
    Já byl vynervovanej víc než ta slečna která to musela provést.
     
  6. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Bezejmenný


    Počítáme už to na hodiny.
    Ale termín je +- 15-18 tohoto měsíce.


    Jen doufám že to bude čupr kluk a když dosáhne na PC bude hrát farmu?
    Když tedy nebudou podobné akce jako tato...

    :D:D:D
     
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Radku, budu držet všecky palce, co mám :D:D;)

    edit: odstraněn vtip, který do diskuze nepatří, využijte debatu pro vtipy a debaty o věcech nesouvisejících s akcí
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/1/17
  8. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    Jonsdorf,taky budu držet palečky,ať už to máte za sebou,a ať je to kluk,jak buk!!! Ono to uteče jak voda a už za tím PC bude sedět.;)

    Tak mě napadalo 136 mincí,vrazila jsem je do Sk a nezůstalo skoro nic.Jestli příště bude recyklomat ten stejný jako nyní - už do toho nejdu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/1/17
    milostivas a tydýtková tohle ocenili.
  9. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Nápad akce dobrý, jen to bude potřebovat trochu doladit,
    vzhledem k vložené hodnotě do recyklomatu padají farmářské mince opravdu poskrovnu,
    i ceny ve farmářském obchodě u odměn bych upravila.
    Příjemné farmaření všem.


    [​IMG]
     
    milostivas a Xenie6161 tohle ocenili.
  10. Ria30.

    Ria30. Guest

    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare.
    [​IMG]
    Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.
    [​IMG]
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.