Připrav se recyklovat! (6.1. - 9.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ač to většinou nedělám, tentokrát bych rád k akci napsal jednu poznámku.
    Mně se líbila, bo konečně za poslední 4 roky přišla akce, kterou jsem, až na jedno naplnění na testovací farmě, mohl v klidu vynechat. Tedy vynechávám i Renza, bo na něj není čas, ale tady jsem ten čas ani nehledal. Jsem zvědav jak RT vyhodnotí tuto akci, pokud k tomu ti co se jim akce nelíbila přistoupili nějako podobně jako já, tak by se to příště mohlo zlepšit a pokud ne, tak se vlastně taky nic nestane, jen prostě vynechám i podruhé. Ve stodole je zásob celkem dost, ale nějako se mi je nechtělo proměnit za pár jiných omalovánek.
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    pajda upřimně jsem ráda za tvůj názor a taky doufám lepšího podání této akce :p
     
  3. larelay

    larelay Analytik fóra

    Moc nechápu smysl akce, která vede k nulové aktivitě hráče, pro kterého je určena, nebo k aktivitě minimální...na druhou stranu je to nabídka, nikdo se nemusí akcí účastnit, jen že jsme na ně zvyklí...a taky jsme doposud byli zvyklí na jiný recyklomat. Nevybrala jsem jedinou odměnu, mincí bylo málo, skoro mi nepadaly, téměř samé krejcary, občas "šmrcnuté" bézetky. Recyklomat asi bude dlouhodobou doplňkovou akcí ke hře a nezbývá než doufat, že ty další akce budou více akčnější :)
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Já ti nevim, ale z těch novějších hráčů ( čili nižších levelů) jich asi moc na 80 mincí (cena za 1 MJS) nedosáhlo. A pokud jo, tak si totálně vybílili stodolu. 80 mincí - to je tak cca mega a půl (možná i víc) protihodnoty. A měli by to z lehkým srdcem bez mrknutí oka vyplesknout za jednu MJSku ?o_O No mě by to teda jako nováčka spíš demotivovalo :(
     
  5. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    ráno jsem eště něco zrecikloval a skončil jsem na 133 FM 2 SILA karafiátů zařvaloxDxD
     
  6. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Twinulka....tvé příspěvky čtu rád, ale tentokrát mi tvůj poslední hýbnul žlučí. Proč bych psal, co jsem sázel a kolik jsem na to měl času atd., když veškeré snažení bylo předem jasně odsouzeno k zisku max. šušnů z nosu?? Pravdou je, že jsem tuším v neděli ráno 2 x narval plnej stroj, ale jenom kvůli tomu, "co kdyby se mně těch pár mincí časem hodilo". Baterek mi zbylo víc než 1200, pro mne by nebyl problém je tam naházet, ale proboha, proč bych to dělal???? Víceméně jsem akci vetoval->mám na ni podobný názor jako Pajda (a děkuji mu, že více méně potvrdil můj přístup k akci).
     
  7. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Získala jsem ZB a zbylo 6 mincí.Použila jsem jen růže a asi 200 pírek.Z první várky padaly mince jedna za druhou,pak to bylo slabší,tak jsem plnila prostřední(25+50000) a dnes padla ta nejvyšší suma mincí,ale i tak padlo mincí málo počítala jsem ještě se SK.Snad budou hojně padat z dalších akcí.
    FA103.....BAHA327
     
  8. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Tohle mně zbylo, tak doufám, že výměna za BZ a KR mě posune do dalšího levlu :p

    [​IMG]

    Jestli vypadne jedna baterka nebo sto baterek jsem neřešil, docela mě začali bavit ty nechutný úkoly v družstvu, kde je v jednom
    úkolu tolik kytek, že mně to vyšlo na 6 měsíců diamantový .... :wuerg: Proto jsem raději pěstoval do úkolu a na akci se vyprdnul. Pokud
    nedojde k její změně, vyprdnu se na ní znovu.

    sebejda - ty píšeš svůj pohled na akci, ale jsi kapku mimo mísu, protože Twinulka komentuje úplně něco jinýho....
     
  9. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Baterií mám 954a dva prachy.Za mince jsem koupila SK.
     
  10. tonda333

    tonda333 Perspektivní autor

    Tož další akce, která bývala oblíbená :(
    Vybráno SK (díky kaštanovýmu řádku) ... ne že by nějaké baterky nenapadaly (chlívky, stromy dlouhodobější plodiny), ale recyklomat mincemi šetřil ... získat v obchodě za mince top odměny bude asi běh na hodně dlouhou trať ... vynaložené SH na získání SK ni zpětně nepřijde taková bomba. Uvidím jaké budou další možnosti získání mincí ze hry (prozatím dávám mince "k ledu" k farmářským zakázkám a dalším).
     
  11. šebejda

    šebejda Baron fóra

    bbowling....já nereagoval na tu týdenní akci, v tom měla pravdu. Já se vyjadřuji k pokračování jejího příspěvku, nenapadlo mi, že mé vyjádření není dostatečně srozumitelné....
     
  12. mrkvicka9

    mrkvicka9 Rádoby autor

    luciezezaječí napsal:
    Tato akce je pro mě velkou prohrou :cry:. Získala jsem pouze 77 minci. Měla jsem cca 630 baterii a na zavěr hry, kdy jsem chtěla doplnit jen pár růží jsem omylem odklikla celé silo. Zůstane tam skoro 300.000,- :cry::cry::cry:.
    -tak mě se stalo to samý no co je to jen hra,příště si dáme lepší pozor;)
     
    Naposledy upraveno: 9/1/17
  13. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Získala jsem 188 mincí,takže jsem vzala SK za 120 a zbytek mám na příště.Doufám,že zbytek na ZB napadá co nejdřív.
    FA96.....BAHA309
     
  14. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Tak co se nestalo dnes ráno.. když už napadaly ty koule, jsem je chtěla všechny použít na recyklaci, bo co s nima.. ale omylem jsem odbouchla plné silo s pírkama, místo jenom pár desítek kusů letělo něco přes 400.. no a baterií tolik nebylo, tak jsem šáhla po tom nejhorším (doufám, že nezkazím nějakou statistiku :cry:) no dokoupila jsem nakonec baterie za floreny, njn .. aby nepropadly ty pérečka. Tak jsem na 100RM, z obchodu nic nevybráno zatím. Doufám, že častějc budou součástí odměn v akcích (když už je to natrvalo) a recyklovacích akcí co nejmíň!!!
     
  15. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Takhle se recykluje ... :p:) a bez nějakých baterek nebo mincí.

    [​IMG]

    abc23 - tenhle stál 4ks SK. Hraboš byl z KŠ za pokusy z úkolů v družstvu. A to SK vlastně taky. No, a pak, že to nejde hrát úplně zadarmo .... xD
     
    Naposledy upraveno: 9/1/17
  16. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Na to je ale zase potřeba zrní.. a to taky není zadarmo
    Jsem zkoušla při posledním "extra" BB pár šlechtění ale nic moc nepadlo.. jdu prodat ty 4kousky co padly dnes z kola štěstí aspoň .. bo krmiva je málo a to vyletí komínem ve středu

    edit: no tak zadarmo tu hraje jen pár vyvolených asi
    já doufám, že tou ulítlou rukou a koupenýma baterkama jsem přispěla aspoň o nějaký den navíc na provoz hry xD a aby teda i další mohli hrát zadarmiko
     
    Naposledy upraveno: 9/1/17
  17. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Akce neakce. Byla jsem zklamaná, nová inovace se mi nelíbí. Z minule mi zbylo okolo 400 baterií, pěstovala jsem akční a výsledek? 192 kusů mincí. Na slušnější odměnu....jako když do vody plivne. No, uvidíme, jak bude možné získat nějaké další mince. Na další návrat recyklomatu, pokud to bude vypadat jako tato akce, nebudu ani čekat. Pěkný večer.;););)
     
  18. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    No to teda byla zase akce :p. Několik tisíc baterek, tolik protihodnoty a zisk 208 mincí. Vzal jsem 60 SK a zbytek na příště. Přes 300 baterek propadne, ale už se mi nechtělo dávat další protihodnotu za zbytečnosti, protože se to opravdu nevyplatí. Snad to do příště vylepší.
     
  19. bača570

    bača570 Zelenáč fóra

    Nevím jak komu, ale mě mince nepadaly vůbec, ještě snad nikdy nebyla tak trapná akce, palec dolů
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Nevím, jak komu, ale mně napadalo plných čtyřicet mincí. Za to na Václaváku ani buřta nekoupíš. Nebýt mohutného přebytku ptačích pírek, vybodla jsem se na to úplně.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.