Připrav se recyklovat! (6.1. - 9.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Tak já zůstala na 62 mincích. Od rána nepřibyla ani jediná. Jednou body a pak stále jen peníze. Za tu almužnu co jsem získala jsem si samozřejmě nic nekoupila.
    Akce se mi ani trochu nelíbila.
     
  2. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Získala jsem 52 mincí, nic moc, ale víc protihodnot nedám, akce bod mrazu, stejný jak venku:cry::)
     
  3. olda50

    olda50 Perspektivní autor

    95 mincí propadák.Nejhorší akce co jsem hrál.
     
  4. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    :music: tak poslušně hlásím, že jsem sklidila co šlo a dnes ze 6 x L pokusu a 2 x S padlo 1x 7 mincí .......:oops: takže SK nebude, máme jich 112 ..... no nic, počkáme do konce měsíce a uvidíme ..... píšou, že mince půjdou získat i z jiných akcí, tak třeba budou teď za odměnu v každé akci - pár kousků ;) nebo taky možná další získáme až za půl roku :D.

    Jinak jsme vyměnili 252350 krejcarů, 489250 BZ a 866700 BBZ ... což uznávám, taky není k zahození, ale když už otevřeli nějaký krám a nalákali nás, tak by mělo jít něco slušnýho získat hned a ne až za rok :sleepy:.

    No nic, snaha o trochu jinou akci byla, ale podle mě se to moc nepovedlo ....

    Farma 103, Baha 328
     
  5. 23.angel

    23.angel Pisálek fóra

    Z mého pohledu absolutní hnus. Ale chcete-li lidi odlákat aby to přestali hrát, tak potom jdete správným směrem.
     
  6. felis01

    felis01 Rádoby autor

    Krásných 99 mincí a baterku jsem jim nenechala ani jednu. ;)
     
  7. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Provoláváme ,,Sláva Nubloňanům" - děkujeme, odejděte. xD
     
    Naposledy upraveno: 9/1/17
  8. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    No nevim,mě tato akce nenadchla,spíše naopak,zklamala,většinou jsem měla recyklomat ráda,ale tentokrát ne.
     
  9. nonstop

    nonstop Pisálek fóra

    tak tahle akce se opravdu nepovedla.....nejhorší akce, co si pamatuji
     
  10. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Tak já skončila s 87 mincemi, žádná sláva. A ani mě to příliš nebavilo. Snad kdyby mi padlo i nějaké to TBZ, ale bohužel můj recyklomat byl nastavený jen na krejcary, BZ a sem tam nějakou tu minci. :(
     
  11. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Tahle akce mě velmi zklamala. Bývala mou nejoblíbenější, daly se získat úžasné ceny, třeba pomocníci -měla jsem i přes 100 hodin, sousedé- kteří denně dávali skvělé odměny a spousta dalších věcí. Teď jsou odměny opravdu směšné :-(
     
    Naposledy upraveno: 9/1/17
  12. adrianka132

    adrianka132 Perspektivní autor

    ahoj celkem jsem získala 85 mincí byla nouze o baterie :(
     
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    5 ZB, 60 SK a 76 zlatych minci... no jasne ze jsem mel 3100 "starych" zasob baterek a k tomu jsem pridal odmenu za prihlaseni a taky tech 5 kusu akcni kytky kdyz se znova ukazali... a vsechny nove baterky, no tak to je neco jako ty ukoly pro vyssi levely - naveky a jeste o den dele :)
    Uvidime za co se dostanou dalsi mince, zda to nebude za nakupy a tak...
     
  14. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Týden? xD o_O Akce začala v pátek ve dvě odpoledne a končila dnes.
    A takhle je to tady se vším. Hlavně remcat a plácat blbosti :wuerg: Nikdo nenapíše co pěstoval, jak často sklízel, kolik času na to měl, ale hlavně, že je to nejhorší akce co byla.
     
  15. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Tohle byla ta nejhorší týdenní akce jakou jsem zatím na farmě zažil .... :music:
     
  16. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Konečný stav po akci:
    1.061.400 BZ
    457.500 TBZ
    781.050 Kr
    166 zlatých mincí
    (co za ně, ještě uvidím)
    Z hlediska přísunu BZ a TBZ byla akce +++, z hlediska Kr +-0 (na zisk 781050 Kr jsem potřeboval dodat materiál v nominální hodnotě 800000 Kr - mimochodem, pokud by byl hráč v levelu 134 a výše, pak by byl i v krejcarech "ziskový").
    Zlaté mince si nedovolím hodnotit (mohl bych si vybrat 60 SK a pak něco ze standardních nabídek) - těžko nyní posoudit, co je nejvýhodnější (možná počkat?).
    Celkově hodnotím akci spíše neutrálně vzhledem ke zkušenostem s předchozími recyklomaty, u kterých byly požadavky na množství (hodnotu) dodaného materiálu poněkud nižší. Do plusu to táhly BZ a TBZ, do mínusu množství dodávaného zboží a nabídka za zlaté mince.
     
  17. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Tak jo, také trochu mé statistiky:
    Celkem 36 pokusů - 17 x L, 13 x M, 6 x S
    Stály mě: 980 ks baterek (žádné nebyly z minula), z toho 45 ks od mých drahých sousedů,
    2.470.000 protihodnoty
    Pěstován bér italský na noc, protože ho potřebuji do úkolu, pak lískáče, růže, kopretina, také
    prostřídáno přes den plodinami, co potřebuje alchymista, tj. borůvky, řepka, kapusta.
    Na Bahamách meloun cukrový na noc, prostřídán 11 a 12 hod. plodinami přes den.
    Za to všechno mám 155 mincí.
    Zbylo mi na příště 35 mincí, za 120 mincí vybráno SK.
    Recyklomat tedy určitě nebude dál patřit k mým oblíbeným akcím, jak to bylo dřív
    a řadím ho na samý konec.
    Určitě k 5 ZB dojdu rychleji postupem do vyšších lvl na Bahamách než ziskem mincí.
    Ostatní odměny nejsou pro mě motivací.
    Twinulka - byla to fakt nejhorší akce, co kdy byla.
    :DxD:DxD:DxD:cry:
     
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    :music::po_O
    Pěstoval jsem Kukuřici a Rajčata + na noc Dýně. Sklízel jsem 3x - 4x za den (chodím do práce, spím a starám se o prcka)
    na otázku ohledně času nejsem schopen odpovědět, protože netuším co se tím myslí.
    A teď si klidně můžu napsat že RECYKLOMAT, je ta nejhorší akce za hodně dlouhou dobu.

    o_O:p:music:
    Né vážně, souhlasím z panem bratrem (Esnyr) o pár přízpěvků zpětně(strana 15, v pravo dole)
    Napsal to krásně (i když mě to vysvětloval detailně asi 15 minut) a popsal přesně to co si myslím i já.
    Prostě se to nevyplatí.
     
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No nevím, nevím, ale tady asi nikdo moc nepěstoval ... snad mladší hráči, kteří nemají delší plodiny :p dávalo se přece ze zásob a kolik? ... to snad píšou všichni a že ta akce je změněná k horšímu je asi jasné. Neměli by zažité akce vůbec měnit -.- má snad nové vedení vymyslet něco nového a lepšího ... ne kazit zajetou akci ... na to snad ani není co říct :p ... nebo 8) ...
     
    Naposledy upraveno: 9/1/17
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Kuk tu

    Strašidelná bedna obsahuje 1 ks náhodně vybrané položky ze Strašidelného hřbitova (rostliny, plody stromů, zvířata)

     
    Naposledy upraveno: 9/1/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.