Připrav se recyklovat! (6.1. - 9.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj palni, batérie sa tentoraz nevracajú do stodoly
    Z ofi: Po skončení akce budou zbylé nublonské baterie vyměněny 1 ks = 6 BZ a 4 kr.
    tak už asi vieš prečo ich utrácame(myslím batérie);)
    Peknú hru prajem
     
    *dareba1, petaM2001 a danda-vnovis tohle ocenili.
  2. jaciz

    jaciz Rádoby autor

    Nic si z toho nedělej, myslela jsem, že je akce až do zítra a odklikla jsem také plné silo, takže jsem na tom stejně, už nevyberu nic a růže budu muset dopěstovat :-( no co, je to hra a tato akce je ta nejhorší kterou jsem dělala. Žádná sláva a nechám mince na příště, i když příště tam třeba budou odměny o které nebudu stát. :sleepy:
     
  3. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    I mě akce otrávila a souhlasím se všemi, co ji kritizují. 98 mincí je fakt výsměch a odměny taky. Jsem ve 119 kole a myslím si, že jsme si zasloužili mnohem víc za to všechno, co jsme tam museli dodat.
     
  4. petamikes01

    petamikes01 Pisálek fóra

    Špatná akce,v odměnách je málo mincí.
     
  5. palni

    palni Pisálek fóra

    tak jsem to taky myslel že si je bere RT zpět, Ale spousta lidí tu utrácí FM a to je si myslím zbytečné.
    Taky jsem nasbíral jen 84 mincí
     
    Naposledy upraveno: 9/1/17
  6. JánLalík

    JánLalík Pilný autor

    priatelia čo k recyklomatu dodat??? myslím že jedno sloovíčko postačí PREPADAK !!!
     
  7. matysekmatysek

    matysekmatysek Zelenáč fóra

    101 mincí za týden snažení? To si příště můžete nechat
     
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Akce by to nebyla špatná, kdyby nechtěli vhodit tak vysokou protihodnotu. A v ramabutiku je draho jak v Pařížský ulici. A to, že někdo získá za naplnění sila 40 mincí a druhý pomalu jednou tolik asi na náladě nepřidá. Za mě palec dolů :(. Myšlenka dobrá, ale chce to hodně doladit -.-
     
  9. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Těžce jsem nasbírala 82 mincí,byla to špatně promyšlaná akce,v obchůdku je vše moc drahé.:oops:
     
  10. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    Kde zistím presné info o čarovnom strome?Neviem či je to dobrá investícia keď dá 1x vypadávatko za 1.deň.Za jednu akciu dá max 6-7 kusov,tak to je o ničom.Akurát že dáva viac BS.
     
  11. šamanka.

    šamanka. Pisálek fóra

    Ty speciální odměny za 320 až 1200 mincí je dobrá provokace, vzhledem k tomu že za celou akci málokdo získal víc než 100 kousků.
     
  12. GAPY2

    GAPY2 Zelenáč fóra

    Za mě má akce veliký mínus, nesmyslný počet nublonů a nesmyslný počet bodů za nic. Mám pocit, že už si programátoři nevědí s farmou rady, ničí to, co za něco stálo a zaměřují se hlavně na zisk. škoda
     
  13. Albyk

    Albyk Perspektivní autor

    zdravím, prosím zkušenější o radu, mince, které nevyužiji mi zmizí, nebo mi zůstanou k dalšímu využití příště?? Děkuji za odpověd..
     
  14. Bety808

    Bety808 Rádoby autor

    Ahoj mám 89 mincí, tak jen doufám ,že ještě nějaké půjdou získat v jiných akcích, protože nic z toho co se mi nabízí mě neláká a celkově mě to moc nebavilo, když mi 5x po sobě vyšlo, že získávám BZ a nebo krejcary, to dokážu získat jiným způsobem a ne za tak vysokou cenu jako je dodávka ze stodoly v takovém množství... :)))
     
  15. LoryM

    LoryM Perspektivní autor

    Bedna s hruzostraš.předměty, obsahuje ?
     
    jolana4, petaM2001 a Helena1313 tohle ocenili.
  16. paeij

    paeij Rádoby autor

    Akce naprostý propadák. >:( I když jsem měl ve skladu do začátku „zásobu“ skoro 350 baterií tak jsem si dokázal „recyklovat“ jen 119 mincí. Pořád mi padaly jen krejcary, kterých mám pár desítek milionů a rozhodně o ně nestojím. Za mne palec dolů. To nám ten rok pěkně začíná.
     
  17. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    Mince zostanú a budú sa dať získať aj v iných akciách!
     
  18. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    tak za celou akci jsem nasbírala celkem 57 mincí. Co na to říct?
     
  19. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak ja jsem vybrala 60x SK, kdyz se nam blizi to slechteni
    na nic jineho nebylo
     
  20. elkabana

    elkabana Pisálek fóra

    Tak bohužel musím zhodnotit tuto akci negativně. Většinou všechny akce dokončím, snažím se moc neremcat, je to jen hra. Ale tahle akce mě dokonale otrávila.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.