Připrav se recyklovat! (6.1. - 9.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skoro 3 mega protihodnoty a 16O mincí, na baterie spotřebováno asi 5OO SH. Nic nevyměním, ale raději si počkám - co kdyby, jako u Renza.
    Kouzelný strom, nebo i florenovník není tak významný tím co dává, ale tím, že ho nemám:) ale vysvětlujte to dítěti.
     
  2. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Hezký večer, ne že bych si chtěla dokola na něco stěžovat,ale je fakt,že pokud vše padá na náhodu,tedy mincí málo,BZ a krejcary třeba i víc,pak není možné si z rama obchodu jakoukoliv odměnu pořídit. Jelikož i já chodím do práce,není mi přáno sedět u pc celý den. Za celou dobu této soutěže jsem získala pouze 108 mincí...dosáhla bych na standartní odměny,ale za to mi nestojí ani jedna,ty mohu získat na kole štěstí nebo ze stonku či si koupit řemeslo na trhu,z limitovaných odměn je pro mě zajímavé jen superkrmivo, kterého je neustále málo a zlaté banány..párty lístek či mrkvovku opravdu za tyto mince,které tak těžce dostávám,skutečně oželím a speciální odměny jsou pro mě v tuto dobu absolutně nedosažitelné...a to ještě neprahnu po hvězdičkách..mám jich 2 224, kouzelné stromy mám 4, floreny si můžete koupit....soutěž trvá krátce, mince padají na náhodu a tak jak někdo dostane z 5 tajemných stájí tři novinky, jiný dostane samý odpad...je to celé nefér. Vkládáme do toho všichni stejné množství vypěstovaného a stejný počet nublonských baterií...ano, je to hra,každý očekává co mu asi recyklovací automat nabídne za odměnu...někdo bude nadšený, někdo naštvaný...jako vždy.
     
  3. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Dal som do recyklomatu spolu asi 600.000 protihodnoty a z toho mi vyšlo 50 mincí. Z obchodu si za to nekúpim nič, veci okrem tých špeciálnych ma moc nelákajú, takže mince využijem až niekedy nabudúce. :)
     
  4. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Tak to je pech, všichni si tu stěžujete že dostáváte jen BZ a žádné mince, já zase chtěla TBZ a mince moc ne a zrovna mi padaly skoro jen ty. Mince jsem nechtěla, protože jsem měla málo protihodnoty, takže bylo jasné že jich moc nenasbírám, tak jsem doufala že mi budou spíš padat ty TBZ abych se trochu posunula Baha, protože babány potřebuju jak sůl, možná i víc. No a jak naschvál z 6ti pokusů to byly 4x mincové odměny a jen 1x TBZ a myslím krejcary. A navíc se ještě ani nemůžu zlobit že jsem nezískala víckrát ty TBZ, protože z těch 4 mincových odměn to byla hned 2x bonusová výhra, takže teď mám 35 mincí. Sice nevím jestli mi někdy k něčemu kloudnému budou, ale když už je mám, nadávat nebudu.
    Původně jsem myslela že se této akce nezúčastním vůbec, ale když jsme v denní odměně dostali Nublonský prach a přece jen se dala dodávat papouščí pírka, tak mě má ruka závisláka prostě neposlechla a trochu si zarecyklila. :music:
     
  5. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    Tak včera 70 mincí díky desátému pokusu a získaným 28 kouskům a dneska zatím napadalo jen na 5 pokusů po 35 baterkách a máme 35 mincí (7+14+14)
    Takže, až zítra něco napadá, hurá do obchodu pro 60 SK .... už se nemůžu dočkat .... to bude vejvar z této akce .... a podle ostatních příspěvků, nemusím spěchat .... tlačenice v krámě určitě nebude :D
     
  6. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tak jsem změnil rozhodnutí a trochu vybílil stodolu. Asi 35 pokusů L - 259 mincí. Hra mne přestává bavit tak jsem se rozhodl, že si budu hrát i když vím, že to není efektivní. Utrácet mince zatím nebudu - uvidíme jak se to s nimi bude vyvíjet dál
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) sem teď zjistila, že mám necelou stovku mincí a vůbec mě to netrápí, jen se snažím zužitkovat každou baterii. Přes den mám dlouhodobky a přes noc dekorky, protože dát den BZ s touto akcí je pro mě trochu nemotorné :p a nemůžu chtít všechno, že jo. Gratulka šikulkám, kteří radostně plení obchod a já si raději ještě zašplhám :D. Pěkný zbytek večera, venku je vážně zima :( sem tak rychle doma z práce snad nikdy nebyla xD
     
  8. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    to jste ještě všichni na tom dobře já mám pouhých 59 minci ovšem jedu mega a mám všude stromy a je mi to jedno
     
  9. kamely11

    kamely11 Perspektivní autor

    tak recyklomat jsem měla vždy ráda, ale tento zklamal.... vypadli mi krejcary, ale netuším kolik a celkem 77 mincí.... ale koukám, že mnozí ostatní jsou na tom podobně, tak snad někdy v budoucnu, až nasyslíme nějaké mince si koupíme zajímavé odměny, ananasové pečivo si opravdu pořizovat nebudu....
     
  10. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    já jsem body ani krejcary nepočítala, mám jich celkem dosti a nepotřebuji je, proto padaly často. Mincí mám 50, čili pro mě akce značně nepovedená. Gratuluji všem, co se jim to povedlo.
    Bropyk gratuluji, přes 7 mincí na pokus, to je fakt super úspěch
     
  11. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    :cry:tak pochlubí se někdo jakou má zkušenost s recyklomatem????já mám tuto----2x 350baterií a 2 miliony ze stodoly a ohromných 90 farmářských mincí za což koupím 1MJS / BEZ 10 /TO TO JE ÚŽasný recyklomat,to je tedy vymyšleno,změny k horšímu tedy ubírá můj zájem o hru,už nikdy:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
     
  12. Filipov

    Filipov Pilný autor

    . . . chlubit se není čím - všechny baterie spotřebovány a už mám celých 25 mincí :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
    - tak toto je opravdu povedená akce :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
     
  13. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Končím, dnes se sem už nedostanu. Jsem v zisku 108 mincí. Proměňovat v obchodě nebudu. Nic v této hodnotě mě nezaujalo v mém levelu 99 (100 za rohem) natolik abych svých několik dní farmaření jen tak prohýřila za něco co nepotřebuju zase tak moc akutně. Kdybych měla 120 mincí, už bych neváhala nad SK. Takhle počkám na další příležitost. Není žádný spěch :p
     
  14. Chromajzlík

    Chromajzlík Vycházející hvězda fóra

    Já se na celý recyklomat vykašlal a jak čtu, udělal jsem dobře. "Úžasnou" akcí to v novém roce začalo a jak vidím, tak i pokračuje...
     
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak aktuálně mám v zásobě 151 těch žlutých mincí a získal jsem taky skoro 1 mega BZ (přesně jsem to zatím nepočítal). Samozřejmě je otázka, co si za žluté mince pořídit (zatím to vypadá na to SK), ale protože ty se na rozdíl od nublonských baterií "nevypaří", s nákupem počkám. Co se týče BZ, to je z mého pohledu docela dobrá akce (přírůstek v mém levelu za 35 nublonských baterií činí 120650 BZ). Akcí , při nichž hráči přistane na kontu k 1 mega BZ za akci, totiž zase tolik není.
    Samozřejmě nic nemůže překonat pověstnou karnevalovou opičí královnu, ale kdo ví, co nás v předjaří čeká... Karneval ve stejném stylu a se stejnými odměnami by hráči jistě ocenili a dal by jim zapomenout na jisté přešlapy, které během roku RT učinil (Ale kdo z nás ne, že?).
    Ještě štěstí, že jdou dodávat do recyklomatu ta papouščí pírka... ;)
     
  16. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    Tak recyklomat me nepotešil,stale vypadava BZ a krejcary nic jineho za celou dobu mam jen 48 minci a to doplnuji vzdy L 35 baterii
     
  17. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásné mrazivé ráno. Ani mne recyklomat nepotěšil. Mám 62 mincí. Baterky mi nechtějí padat. Zásoby ve stodole by byly, ale jsou mi tam na ...... Na noc jsem měla zasazenou cibuli. Nějaké baterky byly, tak jsem šla recyklovat. Vypadly 3 baterky, jinak samé peníze. Za chvíli akce končí a už mi baterek moc nenapadá. Nebudu mít ani to SK za 80 mincí. Já vím, je to jen hra, ale mrzí to, že jednomu padají z recyklomatu mince a jinému jen peníze.
     
  18. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Velké zklamání :(, tak nějak celkově.
     
  19. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak mi zbyly 2 baterie (další už nebudou) a výsledkem je 133 mincí. Zatím je utrácet nebudu, nabídka není špatná, ale jak jsem psala už dříve, přijde mi nepřiměřeně drahá. Vcelku mě akce nenadchla, no každý pátek není svátek, třeba ta příští bude lepší :)
    Co se týká ostatních výher - nevím, kolik přesně BZ a krejcarů jsem získala, ale fakt je, že jsem se posunula na další lvl, takže to hodnotím taky pozitivně ;)
     
  20. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    tak jsem myslela, že jsem na tom bídně jenom já, ale jak to tu pročítám máme to všichni stejné - nějak jsem tuto akci nepochopila, neb z ní nic není - tedy získala jsem celých 91 mincí a vzala jsem si za ně 20 SK nic jiného nebylo potřeba, ale stále je to nic - takže za mně palec dolů a také velké zklamání - veliká nuda !!!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.