Připrav se recyklovat! (6.1. - 9.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    60SK je doma a co dál? Baterky tam narvu, co bude to bude ale máslomince si nenechám ani na hlavě ani ve stodole, já beru raději odměny hned, kdo ví co bude za pár měsíců. Pokud nublon povolí vezmu ještě tu dvacku SK a a všechno co vyplivně, hlavně by mohl BBZ když nedá bony pro klid. Růží tedy ubylo, dopěstují se až bude nějaká bezva akce co mě osloví. SK mi RT nedá jenom tak a beru je jako přijatelnou odměnu i když jsem si chvíli vybírala jestli kupony na klik klik a je hotovo a nebo SK. SK, zase bude něco extra na šlechtění a užovka jako odměna a to by mě bolelo nemít když už nemám tu růžovou zrůdičku na Bahame. Myslím že přijdou ještě lepší akce v uvozovkách kde ani to SK nebude tak beru dokud RT dává. Hezkou neděli, kosa jako samec a sluníčko nám říká že se hřát nechystá. Martina
     
  2. martas1991

    martas1991 Perspektivní autor

    Tak jsem za 120 mincí vyzobla 60ks superkrmiva a tím končím;):)
     
  3. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak já mám zatím 72 mincí:wuerg:....doufám, že když si nic nekoupím, tak mě ty mince zůstanou, jako u Renzo jarmarku. Rovněž si nejsem jistá, zda to ,co dám do recyklomatu a nevyberu, zda mi tam ta protihodnota za dodané rostliny zůstane:sleepy:...
    A nublonské baterie skoro vůbec nepadají, od začátku akce mě jich vypadlo cca do 800 kusů, víc ne:music:
    Jinak máte pravdu, odměny se za dodané zboží v protihodnotě vůbec nevyplatí.;) Jenže aspoň člověk hraje a ne jen pěstuje.
     
    Naposledy upraveno: 8/1/17
  4. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    Nublonské batérie sa neprenášajú do ďalšej akcií?Niekto tu píše že mal v stodole a v návode je že sa vyplácajú.
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    marcelina0007 Protihodnota vlozena do recyklomatu propadne, pokud ji nevycerpas.

    Nenince Baterie po skonceni akce jiz nezustavaji ve stodole (drive zustavaly).
     
  6. Michalka8383

    Michalka8383 Perspektivní autor

    Recykluju, recykluju a pořád padají krejcary. Pro mě je tato akce zklamáním. Farmářských mincí mám tak málo, že by akce musela trvat minimálně ještě 14 dní, aby si člověk mohl pořídit nějakou pěknou odměnu. Nejvíc by bylo třeba získat hafo superkrmiva, protože z minulé akce mě zbylo málo :oops:
     
  7. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    --- já mám 91 mincí .... tak to se tedy rozšoupnu - "miluji" náhodné šance..... a bohužel tato hra je pouze o náhodách.tak jak by mohla být tato akce vyjímkou.Kdyby byly akce náhodně lepší a horší,tak bych to brala ale farmy štěstěny a smůly- to je smutný
     
  8. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    no já mám tady jen 79 minci a na druhé 87 nic moc, počkám si a až těsně před koncem akce se rozhodnu,co si vyberu, náhoda je ..píp..;)aspon u mne...tak at se daří aspon vám...
     
  9. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    času málo, ale výhoda je že se nemusí pěstovat akční.
    takže akci plním. a co udělám udělám.
    líbí se mi, že si každý může vybrat sám co chce.
     
  10. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    i já si jdu zanadávat - zase pro změnu krejcary, to mohu to zboží rovnou prodat na trhu a jsem na tom líp.
    Zdravím všechny,co jim to padá jak pořebují. Hezkou sněhovou neděli
     
  11. adrianka132

    adrianka132 Perspektivní autor

    mam jen 18 mincí po ranní sklizni 140 baterii tak jsem si to otočila 4x po 35 a žádná mince :cry:
     
  12. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    beru to jako hru a jestli mám krejcarů mega nebo sto mega je mě jedno - na baru za ně panáka stejně nedostanu
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    To je dilema, to je dilema..... nahazet miliony protihodnoty do recyklomatu nebo si tech 50 FL koupit za 12 Kc ? xD
     
  14. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    ladybird38 - já bych tak strašně rád vybíral, až bych brečel.
    :DxD
     
  15. darkbear72

    darkbear72 Zelenáč fóra

    Tak teda nevím jak ostatní,ale já jsem jenom otrávenej...stodola vypráskaná,mince skoro na nule-chtěl jsme jen ten strom,ale než dám dohromady těch 500 mincí,už se to může milionkrát změnit-myslím,že než takhle divná akce,lepší žádná-padají skoro pořád jen mizerné body
     
  16. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Nublonských baterií mám spoustu, ale zkusil jsem pěstovat u akční rostlinu a velký význam to nemělo a abych na to vyprázdnil celou stodolu to nehodlám. Zatím plodiny a zvířata potřebuji na jiné věci... Až někdy za dlouho budu mít splněnou většinu úkolů v družstvu budu moci investovat do takových věcí... Ale když vidím jak ni to jde, tak to bude asi až v důchodu....
     
  17. Rije

    Rije Pisálek fóra

    Přečetla jsem si znovu návod a mince nám zůstanou dál a přístup do rama obchodu také a můžeme další získat i mimo recyklomat....to je super, snad se mi podaří získat nějaké lepší odměny :D
     
  18. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak budu šetřit, protože farmářské mince padají hodně pomalu. K dnešnímu dni pouze156 kusů a to na slušné odměny opravdu nestačí. Uvidíme, které další akce nám nějaké farmářské mince přinesou. Ale je to hra, tak si budeme asi dlouho hrát. Pěkné odpoledne a ať mince padají.;););)
     
  19. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Zatiaľ 89 batérií a to som sadila begóniu ktorú som si vylepšila v skleníku a na baha cukrový melón, hviezdneho kvetu mám asi 100 ks. Ak to takto pôjde ďalej tak bude len 20 SK namiesto 60 SK.
     
  20. kotatko2212

    kotatko2212 Pisálek fóra

    Vážně ,,skvělá akce´´ teď ze 4 L a 1 S pokusu ani 1 mince. :mad:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.