Připrav se recyklovat! (6.1. - 9.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    U mně recykloman propadák z 250 nub.bat. nepadla žádna mince tak k čemu taká hra,pěstuji těžkú rostlinu nebo hvězdic nic skoro nepadá.Ked neaké batérie nastřádam,tak mi nepadnú minci,paráda at dají rovnou místo baterii k nákupu mince za real pěníze.
     
    Apachie1 a petaM2001 tohle ocenili.
  2. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Japonci už nemají pivo nebo farma není ťamanská? Proboha, člověk na chvíli lehne a mezitím se prohodí majitelé? Už mám také na první várku SK a počkám si co bude dál ale mince si nechám proplatit, na žádné příště moc nespoléhám, jednou za 4 měsíce by mě to nevytrhlo. Matlafousová a co ty, nenecháš si udělat nějaký podpis. Zimní krajina s vysavačem, hmmm.....
     
  3. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    ja za mega protihodnoty jen 17 mincí tož není to super xD
     
  4. notes72

    notes72 Perspektivní autor

    muže mi nekdo napsat co je ta bonusova odmena?
     
    Lišiak-Vuk a petaM2001 tohle ocenili.
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    notes72
    No to jsou bonusové mince - buď se ti je podaří získat náhodně při recyklaci, a pokud né, tak je dostaneš při desátém pokusu recyklace - v rámci jedné kategorie(s, m, l) - takže když pojedeš 10x v kategorii L, tak nejpozději na desátý pokus získáš bonusových 28 mincí.
    Small: 4x farmářská mince (bonusová odměna, možno získat pouze jednou)
    Medium: 12x farmářská mince (bonusová odměna, možno získat pouze jednou)
    Large: 28x farmářská mince (bonusová odměna, možno získat pouze jednou)
     
    Naposledy upraveno: 7/1/17
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    rampusak Jezis, Japonci nikdy zadny pivo nemeli (ti umi jen Patroly)! A farma urcita cinska stale je (takhle sikmou rovinu jinde nenajdes)! :D Co se podpisu tyce: Risa uz mi ho kdysi nabizel, ale porad nejak vaham, protoze: Astrid je se svymi podpisy uzasne poeticka a nezna a Risa je zase oproti ni vyvazeni te drsnejsi a temnejsi stranky, ktera by mi vic sedla. Jsem proste na tohle asi moc stoura a potrebovala bych ty dva zhnahnat dohromady, aby podpis vyjadroval to, co ma 8) Ale zimni krajina s vysavacem rozhodne NE - ja ho fakt nesnasim! :eek:
     
    Naposledy upraveno: 7/1/17
  7. simca67

    simca67 Rádoby autor

    Recyklomat paráda zase něco dobrýho;)
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  8. Abandando

    Abandando Pisálek fóra

    no nic moc, ta protihodnota je fakt šílená . . .
     
  9. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak jsem recyklomat zkusila několikrát plný a vyčerpala skoro 1000 baterií a celkový počet napadaných farmářských mincí je 129 kusů. Odměny, které bych chtěla (speciální), tak podle toho , jak to tentokrát padá, tak vidím práci na několik let . Těšila jsem se na inovaci a jsem z toho trochu zklamaná. Pěkné mrazivé odpoledne. ;););)
     
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    matlafous: Ale Japonci přece koupili Prazdroj, jak jsem někde četla.
    Recyklomat jsem nikdy neměla ráda a teď se to ještě prohloubilo.
     
  11. rampusak

    rampusak Veterán fóra


    Pivovar v Plzni mají šikmoocí, nedávno proběhl kontrakt a za to bych dala krk. Už ho měli jednou potom změna a teď ho mají znovu. Já mám podpisek od Bagíry omlouvám se pokud komolím a nezměním, jsem na některé věci zkostnatělá bytost. Vysavač mám ráda, používá ho můj farmář, nevzpomínám si kdy jsem luxovala naposledy ale zase já třeba vykosťuji maso a neustále předělávám kliky bo naše mladá se naučila trucovat stylem prásk dveřmi a jednou jsme museli volat zásah, klika odpadla z mé strany a z její zůstala. Pán jí udělal ty ty ty a kliky mi doporučil přehodit aby se dvěře nezabouchly. Kapající baterie atd. raději sama než neustále vařit a nic ale na lux jsem nesáhla už nějaký měsíc ale drahé polovičce jsem koupila lehounký a lehce ovladatelný aby mu nezabralo moc práce si ho vytáhnout a vyluxovat. Jsem si myslela že šikmoocí už nemají Farmu, pak už nevím kdo by ji koupil. Možná se začne nudit nějaký saudiš a řekne si že si s námi pohraje a budeme za trest šlechtit jenom velbloudy. Místo bahamy nekonečné písky a do toho pár skleněných mrakodrapů? A haldy mincí abych nebyla OT, pomalu se škrábu k větší kupě SK ale velmi pozvolna....
     
    Lišiak-Vuk, babako a petaM2001 tohle ocenili.
  12. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Jsem na 70 mincích a toužím po SK, kouzelném stromu (těm 4 co mám chybí parťák ;)) a florenech. To se mi tedy vše při této akci nepovede získat. Jedu jen L, ale zapojím raději i M.
     
  13. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    -pechfógl- Je to tak, nějak před Vánoci to proběhlo. A ten podpis je vážně bezva, teď jsem na něj civěla snad minutu nebo i víc :)

    K akci - tak nějak nadšení se nedostavilo. Asi hlavně kvůli dost vysoké protihodnotě, jinak odměny mi nepřipadají špatné, jen jsou zkrátka drahé ;)
    Nevadí, budu si pěstovat, co potřebuji a příjemným vedlejším ziskem budou baterie. Nakonec je naházím do recyklomatu a uvidím, co z nich bude - z prvního zrecyklovaného sila mám 77 mincí, to je slušný výsledek.
     
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak první silo +2 pokusy vše v L ---98 FM Buď vyberu SK a nebo nechám ve slamníku
     
  15. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Zdravím,
    držte se prosím diskuze k akci a ostatní problémy řešte v "Debatě o všem možném."
     
    Lišiak-Vuk a petaM2001 tohle ocenili.
  16. cicimana

    cicimana Rádoby autor

    Tento způsob recyklace zdá se mi poněkud nešťastný. U starého recyklomatu jsem se nemohla dočkat až budu mít dostatek baterií a zmáčknu a to očekávání co mi to dá. Teď je mi i jedno, že mám baterií málo, protože mi stejně vyskočí jen mince. A ta bude dlouho ležet v inventáři, protože hodnoty odměn jsou dost vysoko. Škoda, zase jen zmařená akce, na kterou jsem se vždy těšila.
     
  17. agnerd

    agnerd Zelenáč fóra

    Jak se daji ziskat dekorace (raketova veda, astro u-rampa, teleportuj me) do magickeho stonku? Diky
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  18. carodejka10

    carodejka10 Pisálek fóra

    kde je to u vás.prosím,v Brně je -10 a jsem zmrzlá jak drahý pes,tam u vás bych asi umrzla dočista
     
  19. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Jak tak koukám do obchodu s máslem a přemýšlím, co si tak asi koupím, tak mě docela dobře mate ta kombinace číslovky a slov xD Já tam prostě vidím, třeba u SK zrní.....60x opakující se položka xD Takže pokud bude v budoucnu ještě někdy tahle nic moc akce, prosím o lepší grafiku :p
    Mincí zatím 132. Co si koupím ještě nevím, asi bedny s nářadím. Mám totiž jen 216 089 hřebíků a 46 351 prken :p
     
  20. doben

    doben Ikona fóra

    Vybral jsem všechny bonusové mince, na kontě jich mám 134 a tím končím. Zbylé baterky zůstanou na příště.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.