Připrav se recyklovat! (21.4. - 23.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 20/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Som z toho voľaký zmätený. Chápu to dobře, že při každé recyklaci vypadne mince?
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    ritterca Chapes to spravne - pri teto recyklaci nejsou jine odmeny, nez mince, ale nevypadne ti jen jedna, ale v poctech viz tabulka v ofi tj. dle vyse dodane protihodnoty, takze treba za zboží v protihodnotě 100000 + 35x nublonské baterie ti vypadne min. 8 minci.
     
  3. Levlef

    Levlef Baron fóra

    chacha, to bude zas na trhu bitva, mé konto dostane opět další několikamilionovou injekci :D jen hrajte, hrajte a kupujte, kupujte :D mne nastesti vystaci zasoby medu a kravskeho mleka, takze stonek + dekorka do sladkeho
    co mi dost vadi, je zas dalsi dekorka 2x2 ktery uz proste nemam a nemam kde brat, takze budu muset vybrat jiny stonek ktery bude neaktivni, aby tento mohl byt aktivovan ... no nic no :)
     
  4. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Levlef,
    dekorace 2x2 jsou k sehnání bez problémů. Já to řeším koupí Malého islandského vulkánu za 2500kr.
     
  5. Levlef

    Levlef Baron fóra

    nezmarka: díííííííííííííííky !!!!!!!!!!!!! ani po sedmi letech mi nedocvaklo, že dekorky můžu koupit :D zlatá úžasná, děkuju!!!!
     
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte provokatéři xD neblbněte hlavy hráčům v nižších lvl.:sleepy: jsou určitě celí zmatení;):p
     
  7. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    nechala jsem si prales na druhou hodinu uvidíme kolik z toho vypadne..;)
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  8. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    jedu akční plodinu a sklidila jsem před chvílí snad to vyjde naposled otočit jen na baha a řádek bude doma - na farmu jsem dala dvouhodinovku ...to bude vypadátek....no .neva snad to doženu a získám to co na farmičku potřebuji
     
    Trepifajksl, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Sklidila jsem chrpu co byla zasazená po akční a celých 43 baterií xD asi si tentokrát moc nezahraji, když je na to jen 48 hodin, nu což, stonek nebude, asi
     
  10. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    No tak myslím, že u mě je to celkem jasné dekorka nebude ach jo. Baterka žádná nebot jsem sklidila před 2 hodinama a mincí je jen 6.
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  11. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Padají, a dokonce víc jak termosky, mám z celé farmy 78 baterií
     
  12. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Řádek už je zaplněný, dekorace koupená. Zisk 50 banánů zatím odložen, snad zas brzy dají Ovocný trh nebo něco podobného, aby člověk nemusel sbírat mince po jedné.
    Z pralesa stromů a plantáže protey mám 29 baterií. Na farmě budu sklízet kolem 16.hod a hned půjde noční setba.
    Oprava: tak za Baha to bylo 59, ne 29! No jo, takový drobný překlep :D
     
    Naposledy upraveno: 21/4/17
  13. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]

    Recyklomat do příště počkati muset bude, neb jsem farmář chudý jak myš kostelní a zásob nemaje, do hen toho bazmeku házeti není co. Semínek pár ketéžto ve stodole mé se nachází, potřbné jsou na jinačejší kejkle.

    PS : Baterie Nublonské ve svém držení sic mám, dodávati je ale nelze. Pocházejí zřejmě od jiných mimozemských návštěvníků a pro tyto nově příchozí akceptovatelné nejsou.
    Inu je to přece farma bláznivá, ne mimozemská.
     
  14. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    dala jsem si všude stromy a vypadlo celkem 271 baterek takže v normě přesto si myslím že stonek neudělám světlušky jsem zatím odložila ale stačí ještě 2x zasadit a budou taky hotové
     
  15. helenka1951

    helenka1951 Pisálek fóra

    3 000000 za karafiát + 90 baterií zisk úžasných 24 mincí
     
    Trepifajksl, skalara.v a evainfo tohle ocenili.
  16. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    dekoracia je doma a uvidim kolko napada este baterii a snad sa podari aj stonka..zatial v zasobe 77 minci..

    nech sa vam dari...a velmi mi chyba ze ani ovocne plody s farmy nejdu dodavat...:mad:
     
  17. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    to by šlo, po zbere farmy [​IMG] s pomocou JC, ešte o hodinku pozbieram čajot na plantáži a zákl.stromy v pralese,
    síce gaštanov mám do nedele zamknutých, ale aj tak dostanú nubloni na prdel8), parádne som si skrátila dobu na iné plodiny u alchimystu a v mixéri, SH mám dosť [​IMG]

    moja lišta [​IMG][​IMG]
     
  18. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Nechtělo se mi čekat na baterie, tak jsem zapojila kaštanový řádek. Dala jsem 10 pokusů XL, padlo 5x90, 1x150 a 4x24 mincí. Mám řádek i dekorku, zbytek si nechám na SK (teď ho ještě nemohu vyzvednout).
    Pokud ještě něco dopadá z bobulí, ještě zarecykluji.
     
    Naposledy upraveno: 21/4/17
  19. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ať klikám, jak chci stále mám na náměstí světlušky a k recyklomatu mě to nepustí, kde je?
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  20. Krasomila333

    Krasomila333 Perspektivní autor

    No tak tuhle akci asi vzdám , baterie stále nejdou dodávat, takže jsem akorát dobře otrávená
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.