Připrav se recyklovat! (21.4. - 23.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 20/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Sice se říká, že "Opakování je matka moudrosti", ale tady to bohužel neplatí a začíná to být trochu
    únavný. Stejná akce s lampama - tentokrát Jarní edice, takže se můžeme ještě do konce roku
    těšit 3x .... a tohle je už asi taky potřetí. o_O Fakt by mě potěšilo třeba jeden měsíc bez nějaký akce,
    jen miniakce, žádný bezduchý pěstovačky, aby se trochu naplnil trh, protože je tam černo jak
    v Mnichově na hlavním nádraží .... :music:
     
  2. Podrazec

    Podrazec Rádoby autor

    za me palec nahoru :) a klidne muze byt tech akci soubezne jeste vic .. dyt at si kazdej vybere, co potrebuje :)
    povinny to prece neni .. :)
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    bbowling Jj, trochu.... vic! :D Naplnit trh neni ucelem hry, neblbni! ;)
     
  4. Boty

    Boty Magnát fóra

    Tak se mi zdá ,že při každém výpadku el. energie a následném výpadku netu v naši vesničce malé( nikoliv střediskové) pak po spuštění počítače a tedy i farmy nevycházím z úžasu jak se ten náš svět rychle mění, kde nic tu nic a najednou tu máme dvě akce, asi se budou hezky fackovat, hlavně na tom náměstí a možná by nebylo špatné na tom staveništi zavést ještě nějakou charitativní akci jako bylo vzdělání za lilek rajče a pod. :p :p
     
  5. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Hmm, dvě akce najednou, dvoje padátka, ještě by to chtělo tak 5 akčních kytek, na každé ploše jiná, všechno se nějak semlít, aby produkty z jedné akce šly doplňovat do akce druhé, případně, kdyby se přidala akce třetí.... to by bylo panečku tóčo, ale takové akce se asi hned tak nedočkáme,že? ;)Trošku mi to připomíná kolotoč, pořád se točí, ale okolí zůstává pořád stejné, stejně jako figurky na něm.;)xDxD Výhoda Recyklomatu je, že se do něho nemusí nic pěstovat - tedy pokud máte plnou stodolu a stačí mít dost nublonských baterií , škoda, že se nedoplňují jako lístky k Renzovi a jednou za čas bychom se pořádně rozšoupli a poveselili. ;) Jsem zvědav jak to vydrží hardwarově, případně síťově - protože předchozí zkušenosti jsou spíše negativní, bude se to sekat anebo to nepůjde vůbec..... ale co, je to věc RT, aby jim to fungovalo tak, jak má. ;)xDxD Tak tady bude více než kdy jindy platit:"S chutí do toho, půl je hotovo a pak honem od toho."
    Asi nejsem sám, kdo má pocit, že se s akcemi začalo RT točit k jakémsi začarovaném kruhu. Njn, když nekupujeme koše, tak se nemůžeme divit, že není dost chechtáků na investice do rozvoje hry a rozvoje větší kreativnosti. Ale takto, milé RT, bude ještě hůře. Dneska už nemůžete vytáhnout Kašpárka a Šmidru a loudit potlesk. Btw, nešla by spustit ještě na týden děsivka?Že bych si dodělal ten bubuřádek. :music:xD8)
     
  6. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    No tak já plnou stodolu (faremních věcí) tedy opravdu nemám a přestože nepotřebuju pěstovat akční recyklovací kytku, tak bych potřebovala ty volné plochy a pěstovat na protihodnotu něco jiného, neb v té stodole opravdu nemám to, co se po mně chce, neb se to po mně chtělo i celkem nedávno a v tom kalupu na cílené doplňování stavu nějak nenacházím ani při denním hraní moc prostoru. Akce do předposledního dne, pak rychle doplnit spotřebované zvěří, nebo plody stromků či co spolkla řemesla, ani na to čas úplně nestačí.
    Ale spustit recyklomat, kde bylo možné si plochy cíleně osázet mně dostupnými plodinami s vyšší protihodnotou a na použití si je dopěstovat, v době, kdy plochy nutně potřebuju pro pěstování jinde nutně potřebné akční, to mi tedy přijde opravdu hodně nedomyšlené, nebo trošku naschvál.
    Krom toho, že odpoledne po návratu z práce je už trh šedý nebo trojnásobně zvedlý cenou, se mi ani nelíbí plnění akce stylem "kup-obratem vyhoď do chřtánu čehosi", takže to je pro mě řešení max. na doladění nějakého malého nedostatku. A všímáte si, jak stoupají požadované protihodnoty dodávaných objemů? Moje stodola by možná stačila na požadavky loňského léta, kdy jsem hrála recyklomat poprvé, ale toto je snad už vícenásobek původně žádaného... Škoda, no, mohlo by to být hratelnější i pro nás herně mladší i jen při rozumnějším načasování.
     
  7. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Tak já jsem taky pro lepší využití farmy a farmářů, navrhuju otevřít hřibov a dát si ještě jednu akcičku tam :p;)xD, jinak jedu světlušky a recyklomat mám jako bokovku;):p
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nooo, tak minci mam fakt malo, pri zavedeni tohohle obchodu jsem utratil s tim, ze v dalsich akcich sezenu dost na neco zajimavyho... no vime kolik jich celkem bylo, ze?
    Tak nevidim to dobre, ze bych ziskal dost, ale hlavne se mi nechce dat SH zase na neco co upadne za par mesicu a vymysli se dalsi "penize" a tak dokola, takze bud bude nebo nebude stonek... doufam ze vydrzi v nabidce dyl nez moje ochota se o nej prat :)
     
  9. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    No juknu na to také trochu mohu pěstovat i nemusím ale mohu to pěstovat aspoň na jednom poli :-D
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    No ba, kopnete nam sem jeste bubu akci, slechteni a charitu, at se konecne nenudime! Jooo a taky akci na padatka na ostrove a v parku a OaD xD

    EDIT: Je to dobry, uz to zacina haprovat - prave mi zmizel alchymista, spa manazer, pekar a marmeladnik (vsude jen stavebni pozemky) a mam si je pry koupit za floreny!
     
    Naposledy upraveno: 20/4/17
  11. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Ještě chybí nějaká ta časovka, ještě nikdy jsem s ní akci nehrála a ta by tu nudu tady definitivně opepřila. :p
     
  12. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Matlafousi, třeba se jen spletli a místo jarmarku ti zavřeli řemeslnickou čtvrť;), pak ti vyluxujou park a ostrov, aby ses nenudila a mohla začít znovuxD
     
  13. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    lidi neblbněte! Jedtě akci podle svého rozumu, vždyť nemusíte mít všechno, je to jenhra s barevnými obrázky. Modíkům přeji pevné nervy, protože to asi bude o život. Na trhu BE zatím klídek, všechna pole jsou aktivní, takže žádné hromadné skupování se zatím nekoná.
     
  14. babako

    babako Expert fóra

    Ahoj všichni,pojedu nemilosrdně obě dvě akce a pak se uvidí.. Ale upřímně,nějak se to na nás hrne,pokud zvolíme špatně,asi budeme nuceni koupit košíčky a o to přeci hlavně jde.. Co myslíte..?
    Je to volba..
    Ať se daří..


    Ale stejně se těším..
     
  15. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Len taká malá, nezáväzná a trochu "odviazaná" úvaha: Doteraz sa v rámci KFC plnili akcie - aj keď nasilu a so zaťatými zubami (súdim tak podľa niektorých vyjadrení z minulých diskusií k rôznym akciám), čo tak začať v rámci nadstavbovej KFC ignorovať akcie? Pri jednom koláčiku slintáme, ale keď na nás hodia dve obrovské torty, to už na mňamky nejak prechádza chuť ...
    Šťastie skúsim v jednej aj druhej, minimálne tú výnimočnú dekorku určite chcem, a pri ostatnom uvidím ako ma moje farmárske Šťastíčko miluje či nemiluje ...
     
  16. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Už nám chybí jen TOP 100, aby byla ještě větší sranda:D
     
  17. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Nechci být zlým prorokem, ale tohle moje hlava doopravdy nedokáže pobrat. Skoro každý začátek akcí je mírně řečeno problematický. Buď něco RT nedoprdí, nebo padají servry. Slibuji, že si tady veřejně nasypu popel na hlavu a hlasitě se RT omluvím, pakliže zítra vše bude fungovat tak, jak by mělo.
    Více akcí najednou-> budiž. Každý si můžeme vybrat, co chceme plnit a nebo co vynecháme. Nadšený z toho nejsem, ale koneckonců proč ne. Bohužel strategie RT za posledního půl roku nám dost vybílila stodoly a z trhu se stává prázdný masný krám, jako za totáče. Nedokáži se ubránit dojmu, že v RT nejsou žádní hráči, ale pouze manažéři. Tím chci naznačit: " Chcete ode mne peníze, dobře pošlu je. Ale nabídněte mi něco, zač jsem ochoten je utratit. Určitě nebudu kupovat vaše košíky kvůli zisku např: TS, ze kterých moje prokletá farma nikdy nic nezískala."
     
  18. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Tak až teď jsem se na to pořádně podívala - stonek lze aktivovat po 60.00hodinách :D hmm...
    No mincí mám 251, zatím jsem z rama obchodu nic nevybírala, takže bude stonek a dekorka levou zadní.. něco ze zásob pustím ale zase ne moc, u minulého recyklomatu jsem se taky držela dost na uzdě.. takže se uvidí podle baterií, kolik jich vyskáče, podle toho dodám, ať mám zase nějaký start s mincema na příští akci
     
  19. doben

    doben Ikona fóra

    Tak do stonku jdu. Hodně podobný jsem koupil v lednu, tak alespoň budu mít více lístků, které mi z té bedny padají nejvíce. :D
     
    Naposledy upraveno: 20/4/17
  20. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    šebejda ..zajtra bude v oznameni ,,že pre nespokojnost hracov sa recyklomat odklada na dalsi terminxDxDxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.