Připrav se recyklovat! (21.4. - 23.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 20/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Ria30. - koukám že máš dnes službu. Doufám že máš příplatek za pracovní neděli. :p
     
  2. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Prepperka, eexD, vynahradzujem to trošku kolegynkám, kedže cez týždeň som tu pomenej. No a mám tu práce vyše hlavy, tak len sem tam na vás nakuknem :)
    Aby som nebola mimo, tak dekorácia a stonka je doma;)

    EDIT:
    švestinka, nie je zač
    Prepperka ďakujem, ste zlatí
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/4/17
  3. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Ria30 - děkuju :) A taky mám stonek i dekorku :)
     
  4. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Ria30. - tak to jóó, jen nakukuj, rádi tě tu vidíme :)

    Já též hlásím, že dekorka i stonek jsou doma. Dostat ale tu bonusovou výhru z Mka bylo o nervy, nepočítala jsem to, ale jistě to byl až ten 10. pokus. Jinak mi padaly samé 4 a 5 mincí, takže se mi ani nechce počítat, jestli se mi nakonec ten bonus Mka vyplatil. Určitě doporučuju se zaobírat spíš tím XL, komodity sice rychle mizí, ale výsledek téměř zaručen. Proti těm ostatním velikostem určitě.
     
  5. bobina1951

    bobina1951 Pisálek fóra

    Tak teď mě moc mrzí, že jsem si opět nedala pokoj a vlítla do reciklomatu po hlavě a naplnila až po vrch těžce vydřeným zbožím, aniž bych přemýšlela. Baterie nikde a zboží ztraceno v nedohlednu a RT si mne ručičky nad lidskou blbostí. Připadá mi to jako v případě šmejdů. To je podobný případ.
     
    maribeja, petaM2001 a Helena1313 tohle ocenili.
  6. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    do recyklomatu házím opatrně a jen postupně podle stavu baterií - už to bylo dřív, že co ta obluda spolkne, zpět nevrátí - po splnění dekorky a stonku jsem zbylé mince utratila za superkrmivo, blíží se šlechtitelská akce, bude to potřeba a mé zásoby SK byly téměř mizivé ...
     
  7. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Taky házím do recyklomatu podle stavu baterií.Dnes jsem jela jen na 90 baterií a vyplatilo se.Mám dekorku i stonek a zbytek nechám na příště.
    JC nemám ale tak nějak mi padátka vždycky napadají.Co se týče mixéru to je fajn věc.Ráno vždycky namixuju a podle toho seju.Když je třeba podpořím to lektvarama.
    Ria30 ahojky.Taky tě zdravím.
     
  8. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    Tak nakonec jsem vzala 60 sk + stonek + dekoraci a ještě zbylo na floreny ted mi chybí 43 mincí a tak pokud se zadaří tak bude i kouzelný stromek - nakonec jsem přehodnotila - musím si říct že se to vyplatí je to přece jen za krejcary a ty se nechají na farmičce získat rozhodně líp a rychleji než to co Rama obchod nabízí
     
  9. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    také jsem získala stonek a dekorku, víc nepotřebuji
     
  10. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Ještě 14 mincí, za dvě hoďky sklízím rajčata a pepř. Možná to vyjde :p
     
  11. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    :mad: celý den syslím 90 baterií, že mi možná padne těch 150 mincí a pokaždé mi padne 24 mincí, já snad ten stonek nikdy nedodělám :cry:
     
  12. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Z těch L recyklací mě to převážně odměnilo 8,10,17 mincemi. Bonus 50 teď nepadnul :( možná jsem měla 8-9 dodávek a teď by byla ta desátá, ale tu už nedám.
    Chyběla mi teď 1 baterie, nikde už nic nemá šanci vypadnout, protože to za chvilku balím, tak jsem za 1Fl koupila aby bylo na pokus alespoň za 10baterií a mám 1 minci :-D Ještě jsem tam měla nějakou protihodnotu 14tis v pírkách, takže jsem ten 1Fl obětovala.
    Za zbylé mince asi vezmu těch 60SK - podle situace v týdnu :)))
     
  13. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Teď se mi podařilo získat 90 baterií, tak jsem si řekla, že zkusím to XL a usmálo se štěstí a hned na poprvé jackpot! :D
    Ale stejně mám jen 225 mincí (dekorku jsem koupila za jackpot z L), tak snad zůstane stonek do příště.
     
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    no dal jsem stonek sice to stálo 6 florenů ale je doma 150 minci se mě vyhnula bohužel
     
  15. sisinka

    sisinka Pilný autor

    mám dost :( zásadně mi padaly ty nejnižší hodnoty, z XL to bylo mnohokrát po sobě 24 mincí. Bonus 150 mincí mi padl jen jednou a to zřejmě proto, že už to byl desátý pokus. Kdybych neměla mince z minula, nemám stonek. Akce se mi teda nelíbila.
     
    petaM2001, Xenie6161 a maribeja tohle ocenili.
  16. maribeja

    maribeja Stará škola

    Akce nebyla špatná dekorka i stonek je doma,akorát mi teda padaly ty nejnižší hodnoty,ani jednou mi nepadla bonusová mince ,jen když jsem dodělávala zbytek v silu tak za posledních deset baterií mi padl bonus,ještě něco v silu zbylo ,ale už nejsou baterie,prostě číslo na mé farmě je ve všem špatně nastavené,ale co je to hra a k vůli tomu se nebudu čílit,všem přeji hezký zbytek večera ,jinak akce s termoskama hotová již včera.
     
    petaM2001, Xenie6161 a sisinka tohle ocenili.
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som z batériami na 0 ale produktov v recyklomate niečo zostalo nech si ich nechajú aj tak boli po zárukexDxD.
     
  18. doben

    doben Ikona fóra

    Tak nakonec mám 1216 mincí. Zatím nic kupovat nebudu a počkám na to, co se objeví příště.
     
    petaM2001 a krakoramaja tohle ocenili.
  19. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Měla jsem mince z ovocného trhu, kdy se mi nepodařilo vyměnit dost na ZB. Takže jsem stonek a dekorku koupila a recyklovala, jak padaly baterky. Napřed XL, podařil se jackpot dřív než 10, tak jsem přešla na L, tam to bylo 10 pokusů a jednou, nebo dvakrát jsem dala M. Kolik mi napadalo baterií nevím, hned jsem je recyklovala, ale konečný výtěžek mincí je 371. To jsem si psala.
    Takže jsem si na stonek a dekorku skoro přesně vydělala. Mohlo to padat i víc, pořád mlsně pokukuju po těch 50 ZB.
     
    petaM2001, skalara.v a krakoramaja tohle ocenili.
  20. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Při akci jsem získala celkem 526 mincí a na nákup banánů chybí už jen 24 (mám celkem 1176).
    Baterií bylo dost i bez SH a JC, celkem 17 recyklací, ovšem kromě prvních dvou šťastných XL to dál už bylo slabší. V L bonus až na 10. pokus a v jediném zbytkovém S pouhá jedna mince. Nevadí, banány budou příště.
    Já spokojená jsem a vy ostatní snad taky.
     
    petaM2001, DANKA722 a y.z.y tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.