Připrav se recyklovat! (21.4. - 23.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 20/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    ritterca, tak ako píšem v príspevku, hlavne to je o tisícoch SH [​IMG]+ bande JC [​IMG] + skrátenie rastu plodín v mixéri (bahamské kúpele) + produkty od alchimystu + biela nevinnosť, takto si skrátim napr. 21hodinovku na cca 2,5-3 hodiny a točím, čo vládzem;)
    Na Bahamarame sadím zeleninu + Tiki maska [​IMG][​IMG] + [​IMG]
    Do sudu hádžem perie papagájov - zo stromov.

    Tiki masku Ti môžem darovať, ak by si mala záujem, stačí poslať holuba;)

    O hodinku zase zbieram [​IMG] [​IMG]
     
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    nezbývá než tiše závidět :wuerg:, SH mám jen z jednoho stromu a z úkolů či akcí, JC mám též jen jednoho, mixér mi pravidelně namixuje to, co zrovna nechci, takže jen Tiki maska, řádky a nějaké další produkty na urychlení, což samozřejmě k výše uvedeným výkonům nedosahuje ... ale neva, se s tím prostě peru za použití toho, co mám:p
     
  3. šebejda

    šebejda Baron fóra

    DANKA....U mne to ani náhodou nebylo o hromadě SH, nepoužil jsem ani jedno. Pravdou je, že jsem pravidelně přesouval svých 8 JC, ALE...až v pátek odpoledne jsem se rozhodl plnit "Světlušky" (mimochodem hotovo). Přeboural jsem farmu a více méně mi baterie dopadaly hlavně ze svítících bobulí. Má farma rozhodně nepatří k těm prominentním, ale nemohu se ubránit dojmu, že od té doby, co na padátka využívám 8 JC, dá se vše zvládnout i při pozdějším připojením se do akce. Nemám patent na rozum, přesto bych všem doporučil při dalším OAD získat nejméně 6 JC, ať to stojí cokoli.
     
  4. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Medvánek, ja sa mixéru prispôsobím, pred siatím zaplním všetky sloty, počkám, kým padne -20% na niektrorý druh plodiny, podľa toho zasejem, a keď sa ešte podarí -10% do strieborného, je to výborné;)
    obrovských na SH mám [​IMG], 18 ks XL, 7ks XXL, tie sú imrvére na ploche, len teraz som ich dala do lišty po dlhej dobe.
     
  5. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Stonek mám, dekorku taky a ještě zbylo na zlatý strom. Ten se mi vyhýbal obloukem. Jsem moc spokojená.
    Světluchy mám také hotové tak teď pohoda, klídek a tabáček :);):)
    Hezký zbytek studené neděle a ať se daří.
     
  6. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Po dlouhé době tahle akcička je pro mě moc dobrá sice sem tam naházel několik moc mega ale už mám stonek,dekorku,floreny,60*SK a kouzelný strom snad ještě něco dám snad se vám taky daří:):).
     
  7. burds

    burds Titán fóra

    Posledně jsem nic nekupovala.Tentokrát mám stonek,dekorku a floreny.Nubloni mne tentokrát potěšili
     
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak jsem učinila několik pokusů zbohatnout a dopadlo to takhle:
    [​IMG] No, mohlo být i hůř, že (ale i líp) :(
    A chumelí - takové obrovské bílé flundry lítaj :wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 23/4/17
  9. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    to já dostal 24mincí na XXL A HNED 2x po sobě - dá senacpat do reciklomatu jen půlka nebo se musí dát plnej?
    jak to navolím?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  10. stěby

    stěby Hvězda fóra

    mija.kecka Klikni na zelené + vlevo u recyklomatu a dodej přes tlačítko Uložit, kolik kusů a čeho chceš. Třeba po jednom ;). Ale jestli myslíš třeba jen půlku baterií a protihodnoty, tak to máš smolíka - to musíš dodat naráz, jinak tě to k recyklaci nepustí...
     
  11. zmel

    zmel Pilný autor

    Recyklomat ma tentoraz nenadchol :(Zlákalo ma tých 150 mincí za XL, ale dnes mi vypadlo "až" 24, 30, 30 grajciarov, no a potom som dala L a dostala som 8 :mad:
    Celé zle...
     
    petaM2001, sisinka a Helena1313 tohle ocenili.
  12. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    167. stonek Shopaholic za 300 mincí už maká dá po 60h 43600BZ,135200TBZ a bednu s dárkem,spkojenost na 100 %
     
  13. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Tentokrát jsem povolil uzdy s SH, mám 26 Super stromů, 8 XXL a 16 XL, takže dennodenně mám cca 156 SH po Zuzi hnojení. Naházel jsem do stroje karafiáty, jednou jsem hodil papouščí pírka. Akce se vydařila, využil jsem variantu s 90 bateriemi, kde mi cca 40% napadalo právě 90 Ramamincí, 30% 60 minci a zbytek po 30 a 24 mincích. Něco jsem koupil - stonek, anjou, kterou jsem měl jenom jednu, a superkrmiva, zbytek asi koupím někdy podle aktuální nabídky. Na kontě mám 1355 mincí. Akci hodnotím jako velmi zdařilou.
     
  14. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    ...to je jeden bonus z Lka :p...nevzdávej to....stačí 35 baterek...ty ti určitě ještě vypadnou ;)
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    SH nedam, i kdyz mam cca hodinu presah kastanovyho radku a konce akce... tohle nema kazdy, takze i kdyz po 9 pokusech XL stale neni premiovy, konecne mam i stonek (6-1-1-1 pocet uspechu od nejnizsiho poctu), takze fiasko... pockam az dalsi akce bude ponekud vstricnejsi...
     
    Naposledy upraveno: 23/4/17
    Xenie6161 a petaM2001 tohle ocenili.
  16. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    No padá to jak když se tomu nechce, nejlépe to padalo ten den, kdy akce začala. Prostě s tím šetří jaka se zlatem a drahým kamaním.
    Stonek mám teprve od nyní.
    Prémie mi padla tuším jedna.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Skoro se stydím, že já (ahoj veteráne) vždycky položím nejblbější otázku, ale svých tři sta mincí jsem nacpala do stonku a nějak ho nemůžu najít. Kde by se šotek mohl schovávat?
     
  18. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj -pechfógl-, skús pozrieť "všetky rady", nové riadky zvyknú byť medzi prvými. Nájdeš inak aj medzi zvieracími, kde je momentálne chyba, kedže tam nepatrí.
    [​IMG]
    Ak nevidíš, skús reštartovať.
    Peknú hru prajem
     
  19. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Haló, tady taky veterán a taky se stydím, a položím rovněž blbou otázku: poradí mi někdo- někteří hovoříte o mixeru, ten jsem teprve teď na váš popud "objevila" - jen nevím, když něco vymixuju, aktivuje se to hned, nebo je to zas jakoby produkt který využiju až chci?
    Děkuji předem.
     
    Naposledy upraveno: 23/4/17
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  20. Ria30.

    Ria30. Guest

    petaM2001 a švestinka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.