Připrav se recyklovat! (21.4. - 23.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 20/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    3 krát mi ukazoval hlavnú výhru a stále pripísalo len 10 mincí na pokuse L.
     
    maribeja, petaM2001 a Helena1313 tohle ocenili.
  2. Ria30.

    Ria30. Guest

  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Lindofarmářko, nejsi v tom sama, taky jsem tam dala bez uvážení za 3, a při pracovním víkendu jen koukám ,jestli je to silo naplněné pírky poloprázdné, nebo poloplné, sice trošku naženu na růžích, ale ... co je to pírko, mince jenom zlatá:music:Teď napravuji škody, a znovu vyndala papouščí stromyxD
     
  4. Boty

    Boty Magnát fóra

    Taky mi to na L ukazovalo hlavní výhru a dostala jsem 10 mincí :cry:
    A taky mi to jen 10 připočetlo :(((
     
    Naposledy upraveno: 23/4/17
  5. misspacman008

    misspacman008 Rádoby autor

    Vzhledem k tomu, že je Recyklomat opakující se akcí, nebylo by možné nechat baterie trvale ve hře, resp. ve stodole do další akce (podobně jako např. lístky v Renzově jarmarku)? V minulosti tomu tak bylo, ale od ledna, kdy lze jako odměny získat mince do farmářského obchodu, jsou baterie vyměněny za BZ a kredity.
     
  6. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj misspacman008, môžme samozrejme reportovať, či sa to v budúcnosti zmení je zas len na RT.
    Peknú hru prajem.
     
  7. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    Hurá prodlouženo do 22h :)))
     
  8. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    dekorku do růžového mám a na stonek asi nedošáhnu, tak si koupím stromky po 30:(,ale to se rozhodnu až večer před desátou
     
    maribeja a petaM2001 tohle ocenili.
  9. Sondra

    Sondra Pisálek fóra

    koupila jsem 2 krát kombajn a zlatý déšť ,ale nic z toho mi nepřipsaly
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Rano sklizen a pomery jsou 6*24 1*30 1*90 a stale neni hlavni odmena... at mi nekdo neco rika o nahode - to bych mel mit trochu jiny pomery pro XL, abych tomu veril...
    Takze stonek je zatim daleko... jeste dva pokusy a vyprsi limit na 10 pokusu, tak uvidime zda jim to funguje :)
     
    megi1967 a petaM2001 tohle ocenili.
  11. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Sondra, skúsila si reštartovať (obnoviť)hru?
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  12. anulinka200013

    anulinka200013 Pisálek fóra

    Děkuji za vysvětlení, myslela jsem si to :)
     
    maribeja, petaM2001 a Ria30. tohle ocenili.
  13. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Nějaké mince jsem měla z minulých akcí.
    Takže po spuštění jsem vybrala hned stonek a dekoraci.
    Další jsem vybrala 60 SK a 120 SH.
    Na polích je karafiát - sklízet budu v půl desáté večer.
    Dalších mincí mám 563 a nevím jestli má cenu vybrat ten Kouzelný strom.
    Poradíte někdo jestli se vyplatí?
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já nemám ani jeden, ale i když jsem teď měla možnost, nekoupila jsem. Myslím, že je spíš pro někoho, kdo chce mít zkrátka každý strom bez ohledu na jeho užitečnost anebo pro toho, komu se zkrátka a dobře líbí. Co se týká padátek - dává, tuším, 1 padátko denně. To je určitě lepší budovat pevné vztahy se sousedy a přáteli, tam je výnos mnohem vyšší ;)
     
  15. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    karbar - jestli se ti vyplatí mít za akci o 5 padátek víc, pak se ti vyplatí. Někomu se líbí, někdo z něj sbírá body, každý dle svého gusta.
     
    šebejda, karbar a petaM2001 tohle ocenili.
  16. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    no, tak ten Recyklomat mě pěkně s... ať tam nepíšou, že mi vypadne 150 nebo 90 mincí, když mi to stále za 90 nublonských baterií recykluje jen 30 mincí... to se můžu sedřít a vyprazdňovat stodolu a prostě na větev do stonku v Rama obchodě nedosáhnu :(
    asponže mám na dekoraci do Sladské větve... ale to je dost chuďoučké... jakože bych koukala po jiných odměnách na pultu Rama obchodu, to už jsem vzdala >:(
     
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    zatím 6* xl ale 150 mincí se mi úspěšně vyhýbá nu což vidím to večer ještě na 2 pokusy a dáli pánbůh možná bude i stonek :ppotřebuji jen 52 mincí pro jistotu jsem dal všude karafiát a cukr meloun škoda že čajot budu mít nejspíš zítra :p
     
  18. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Absolvované ďalšie dva recyklačné XL pokusy, z oboch padlo 90 mincí takže stonek je kúpený.:)

    [​IMG]

    A naplnený prevažne nejakými predpotopnými dekoráciami. :D

    [​IMG]

    Mimochodom z prvej debny s odmenami zo stonku vyšli 3 lístky.
     
  19. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Tak ti vesmírní čuramedáni se mě rozhodli vyždímat úplně do mrtě. Po 5 včerejších XL pokusech další daly 90 - 30 - 30 - 30. Teď jsem napnutý jak dědečkovy kšandy, jestli ten jubilejní desátý skutečně bude bonus. Jinak mně asi prdne cévka :cry::p.

    Edit: Já to tušil, že neumím počítat. Byl to teprve devátý pokus, a za 60 mincí. Ale teď tuplem tam ten desátý nemůžu nechat :D.
     
    Naposledy upraveno: 23/4/17
  20. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Tak to vypadá, že stonek mě těsně mine. Do konce 10h. a chybí 50 mincí. Nu čož - příště :-D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.