Přichází zima (29.11. - 5.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. xxxxx74

    xxxxx74 Pisálek fóra

    taky se nám doma ani jednomu nepodařilo dokončit na vypadávátka :-(. No není každý den posvícení. gratulace všem co dokončili
     
  2. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Tak mně zase pro změnu z tajemniček stále straší pandy(čínské) a velbloudi, ze stromů 5x BaobabXXL, vše skončilo v liště, pro mne velké zklamání, (Hroch i tygr, jdou stále mimo mou farmu), stromů taky chybí hafo.
     
    marcelina0007, skalara.v a dana9494 tohle ocenili.
  3. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Stromy išli do lišty, až na sloniu nohu, pribudla mi druhá, jasné, že baobab nemohol chýbať a hneď 2xxD. Pribudli aj hrošíky, veľmi potešili.:D
     
  4. brnensky-zahradnik

    brnensky-zahradnik Aktivní autor

    Tak akce hotová a tajemnice odtajněny, nejvíc potěšil hroch, 2x růžový pandy a mangostan xxl
    no ale ty baobaby si mohli odpustit-2x xl a 3x xxl
    ale jinak spokojenost :)
     
  5. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Když se tu bavíte o stromech, tak toho využiju, doufám že nebude vadit že tohle téma o tom tak úplně není.
    Proč je tak cenný plod dyospirosu? Má sice vysokou protihodnotu, ale stejnou mají i jiné, které v prodejích běžně jsou. Dyospiros není na trhu (téměř) nikdy. Čím to?
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Prepperka - je to novinka, velké procento farmářů ho nevlastní a ti co ho mají, vyčkávají s prodejem, až se vyhoupne cena nahoru. Zatím jde prodat jen za cca 860 kr (trh AD). Takže se musí najít pár "šílenců", kteří to pustí na trh za tenhle mrzký peníz a obchod se rozjede ;)
     
  7. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Prepperka
    a taky ho je třeba hafo do úkolu ,,Sněhový den". (600 kusů). K tématu - Přichází zima - zima už odešla ;)
     
  8. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Netušila jsem že je to novinka. No já jsem tu vlastně taky novinka, tak asi proto si ke mně tenhle stromek našel cestu. :inlove:

    Jinak na mém trhu AR asi někdo pár plodů poskytl, sice je stav prodeje pořád na 0 co se počtu týče, ale cena během 14 dní vyskočila z 300 na 1 550. Předpokládám ale, že reálná cena by byla přes 20 000 jako u akébie? Kdyby na trhu stále nějaká nabídka byla a zase než se trh nasytí.
     
    dana9494 a GordonSargent tohle ocenili.
  9. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    u nás na trhu je ho už spoustu stojí kolem 20 000 jinak s tch mám hrochy moje první a ze stromů 2x nolina,1x duran,a na farmě vistácie vše co jsem neměla
     
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    skaláro, šílené je prodávat na trhu po 1 kuse, aby se cena vyhouplaxD
    stěby, začni přemýšlet co by jsi za mangostan xxl chtěl, a pokud Ti ještě do příštího OD nějaké do lišty přibydou, beru všechny.:)
     
  11. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Včera jsem tady moc nebyla,jen jsem sklidila a zase pryč.Takže dodatečně hlásím že jsem akci také úspěšně zvládla a dodělala :D
     
    skalara.v a kiki2305 tohle ocenili.
  12. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Podařilo se mi splnit už v neděli. Je zajímavé, že když dokončím akci, dám farmu do normálního provozu, kromě legendy nepoužiji žádné bonusy vždycky se padátka začnou jen hrnout. Skončila jsem s přebytkem 258 termosek, a to jsem měla strach, že vzhledem k počtu padátek nesplním. Tak nevím. Asi rychle napěstovat a pak bez bonusů sbírat jen padátka. Máte někdo podobnou zkušennost?
     
    kiki2305 a tydýtková tohle ocenili.
  13. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Ahojky, sice už akce skončila, ale já včera ráno před odjezdem do Německa vysadila vše tajemno získané v této akci a večer po návratu světe div se...mám jelínka, na Baha 2x plameňáci...mámuž 8x, ostatní do lišty..tudíž jsem spokojená:p;)
     
    kiki2305 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    fany2020: já mám troje tygry navíc, teď z tajemnic.... tak se přihlaš :)
    Jinak mně připlaval hroch, takže na baha mám zvířátka všechny :), stromy nolina /mám navíc/, xxl mangostan, xl mangostan, baobaby a pár xxl stromů. hlavní anjou hrušeň, jeřáb břek, oskeruše xl, a zbytek nevím...výběhy na jelena jsem nedávala ještě, mám všechno, kromě lasičky a nových stromů od marigolda. /ty druhé, zlatý déšť a dračinec mám/. :)
     
  15. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Všem děkujeme za zpětnou vazbu, k přepočtu již došlo a report byl odeslán, tak toto téma zamykám.
    prima hru danda
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.