Přichází zima (29.11. - 5.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. filip783

    filip783 Pisálek fóra

    Gratuluji těm, kterým se podařilo dokončit. Mě stále chybí 140 vypadávátek. Pěstoval sem jak vsteklej, i v noci sem vstával a je to už třetí akce kterou sem skrze vypadávátka nedokončil. Už mám sto chutí se na tu hru vykašlat.
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  2. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahojky tak hotovo dnes dopol. akce fakt bezva 106 termosek navíc, jinak na Baha zatím 2v pořadí nolina hurá :inlove:pak mangostan XL, no ostatní lišta pak továrna na koberce oranž. 2x, mravenečník, tygr, lenochod ++, anakonda++ za mě spokojenost aspoň trošku kapalo.Hrošíci už dorazily 3x minule :inlove::music:xDJanča
     
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  3. ekanagi

    ekanagi Aktivní autor

    Ahojky,
    1 037 termosek navíc :))))
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  4. johny6300

    johny6300 Zelenáč fóra

    798 termosiek naviac skoda ze to nejde predat niekomu by sa zisli :)
     
    dana9494 a hrobinh tohle ocenili.
  5. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Děkuji všem ochotným nezištným dárcům termosek. Nakonec jsem nerozsvítila jen 2 lucerničky, což je super skóre na to že v této hře jsem sotva měsíc a začátek hry jsem tak trochu podělala svou nezkušeností. Nakonec jsem z těch větších dárků nezískala jen 3x ZB, 5x výběh Granát a MSJ. Ty jediné mě mrzí, ale získané dárky mi to plně vynahrazují: 2x XXL bedna, 6x výběh Granát, 11x strom Hokkaido, 5x párty lístek, 7x hvězda a další drobnosti. A k tomu samozřejmě ještě hodnotné výhry za jednotlivé lucerničky. Poslední termosky jsem musela dokoupit za FL, ale i tak za mně akce hodná vánoc - štědrá ve všech směrech.
     
  6. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    800 termosek navíc ;)
     
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  7. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Prekvapeni se moc nepovedlo. Z TS 2x vistarie,to je dobre a na Baha krome cervenych pand -normalnich- se prekvapeni nekonalo.Jo 2x plamenaci,ty se hodi,ale uz jich mam na rozdavani.
    ...vydrz Prtka,vydrz ono to jednou prijde :)
     
  8. hrobinh

    hrobinh Perspektivní autor

    Akce hotová již včera, hrošík se mi asi utopil, nevyšel. Nebo ho sežral tygr, toho jsem jednoho měl. Anakondy++ jsou bezva, ale nemám jízdní řád, tak si musí v řádku chvilku počkat na lokálku, než pojedou. Hladem tam určitě nepojdou.
     
  9. panslamacek

    panslamacek Aktivní autor

    ja mam z T staji ruzove pandy a velbloudy (ty jsem nemel). ze sazenic nic noveho a ze bych potreboval :) tak priste no...
     
  10. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    poslušně hlasím všechno do lišty takže čekám dál na hrocha:p
     
  11. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Musím teda říct, že přehodit závity v hlavě po týdenním intenzivním "sklízení" padátek je pro mně docela problém. Jdu sklidit pole s kukuřicí a očima pořád tahám termosky z pole, a hodnou chvíli mi trvá než mi dojde proč ani jedna. A až si zvyknu že akční vypadávátka už nejsou, tak začne nová akce a já se zase budu divit obráceně cože mi to z toho pole padá.
     
  12. Alice261065

    Alice261065 Perspektivní autor

    Tak akce dokončena, vše odtajněno. Hodně věcí jde do lišty, ALE!!! 2x HROCH a konečně VISTARIE, za řeč stojí i růžové pandy. Jsem fakt moc spokojená.:D
     
  13. inzerat654

    inzerat654 Pisálek fóra

    Standardná akcia, v pohodičke s prehľadom dokončená dnes ráno.
    tajomnice odtajnené - mangostana, 3x grapefruit, birbá, baobaby, kešu, achacha - dačo obyčajné, dosť veľa xxl.
    z chlievov 2x plameniak, 2x tiger, 1x hroch, 2x mravčiar a niečo do lišty.
    Spokojnosť, pohoda. Po tých hyper prekombinovaných akciách dobre padla pohodovka.
    Tým čo dokončili gratulácia, tým čo sa nepodarilo - hlavu hore, je to len hra.

    EDIT: ešte doplním zaujímavosť - v sobotu som hodil na pľac jednu zabudnutú tajomnicu - reku dáš body na padátka a čuduj sa svete - doniesla mi konečne jelene :)
     
  14. stěby

    stěby Hvězda fóra

    A jde se na závěrečné odhalení tajemna. Jsem napnutý jak dědečkovy kšandy!

    TS: fajné 2 noliny, pandán XXL a rolinie, do lišty mangostan XXL a XL, baobab XL, guava XXL
    TCH: hróóóóóch :inlove:, neurazí mravenečník a tygr, momentálně se hodí oranž bloudi, zatím bez využití továrna na koberce žlutá a oranž.

    Takže kolem a kolem, jsem spokojen. Tlustokožec už se válí v jezírku, jdu vyhlížet další akce ;).
     
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak díky výpadku internetu jsem to nedala :( Bývalo by mi to vyšlo :oops: s odřenýma ušima, ale dalo by to.
     
  16. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Škoda, jsem ráno zapomněla rozeslat ještě dárky :-/
    termosek navíc 200ks, i ty bych třeba nějak propašovala ..
    No a náplast v podobě chlévů.. jaksi se mě vrátily ty, co jsem posílala expresem xD
    3x oranžové pandy, 2x oranž.opice a bloudi, bloudi 1x ještě v červeném , žlutá hůlkárna -.- a pak teda po jednom plameňák, mravenečník a červená panda ..
    A díky všem za dárky :inlove::inlove:
     
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tak i přes několik zaslaných termosek od lidí, jsem těžce nestihl.
    Foto pochází z času 13:30

    [​IMG]

    Je to první akce kterou jsem nestihl díky padátkům. V 99% končím dříve a z přebytkem padátek, a v tom 1% to stíhám tak akorát.
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Ten malý ostrůvek jsme měla vždy ráda, i když byl dříve na okraji zájmu a teď mně to vrací. Zatímco na farmě se ani nemusím podívat co z tajemných vypadlo a strčim je rovnou do lišty, tak na ostrově přibyl hrošík, červené opice a velbloudi a také růžové pandy. Z tajemných už jsou třetí. Konečně mě přestali pronásledovat mravenečníci a baobaby, byli tam jen po jednom. Ze sazeniček 2x durian,2x mangostan XXL a ještě pár zajímavých stromů.
    stěby, jestli mangostany XXL dáváš do lišty, tak jsem při příštím OD vážným zájemcem:)
     
  19. veterinář1964

    veterinář1964 Pisálek fóra

    Gratuluji všem, co dokončili. TCH už ani nemusím odtajňovat, z 90 procent lišta, ale stromečky jsou fajn. Sice 7x baobab XL, ale 3x durian, bungenvilea, Anjou hrušeň, mangostan XXL, grapefruit XXL, garcinia XXL a rolinie. Mamka má 2x hrošíky, ale stromy jí chybí, tak už škemrám, za co jedny vymění;).
     
  20. stěby

    stěby Hvězda fóra

    GordonSargent - Není problém, při OaD se mi připomeň. Mně bohatě stačí základní stromy, mám nasyslenou docela slušnou zásobu :).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.