Přichází zima (29.11. - 5.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Nemůžu si pomoct, ale přijde mi, že dnes ty termosky padají o dost víc než minulé dny. Všechno dělám jako jindy..... že by se nad námi RT slitoval? Né že bych se zlobila. :music:
     
  2. lowba

    lowba Rádoby autor

    Děkuji za reakci. Jsem 79 level, nejdelší mám maliny. Ale netuším co je ta Legenda8)? poháry ještě nemám úplně na max..
     
    dana9494, eli2006 a STYBI tohle ocenili.
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj nejlepsichovatel07,
    termosky jsou v obchodě k mání i samostatně
    [​IMG]
     
  4. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    protože nemám na to, abych vrážela reálné peníze do hry, tak tuto akci nedokončím, chybí ještě dvě lucerničky, jo kdyby se prodloužila o den,tak snad bych to stihla s SH
     
    dana9494, eli2006 a hroudov tohle ocenili.
  5. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    :mad:
    ale kde brát stále floreny??????????????v úkolech jich moc není, florenovník také nemám, kino nefunguje, takže nezbývá než kupovat za peníze, není toho už trochu moc :(je to každý úkol, když to sečtu, tak začíná být splnění úkolu docela drahá hračka, nemá být tato hra zdarma?:mad:
     
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra


    Ahoj lowba
    ,

    živoucí legenda je runa na Stromu moudrosti, do které vložíš získané poháry a ty pak působí na všechny plochy součtem získaných procent, takže můžeš dosáhnout zvednutý pravděpodobnosti vypadávání až o 30%. Viz. FAQ: Přehled run
     
    eli2006 tohle ocenil(a).
  7. olda50

    olda50 Perspektivní autor

    Tak hotovo pohoda.
     
    k.vitek, dana9494 a eli2006 tohle ocenili.
  8. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    To byl nervák a nakonec mi zbývá 180 termosek.
    FA95.....BAHA305
     
    k.vitek, dana9494 a Xenie6161 tohle ocenili.
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Hroudov,

    netřeba padátka dokupovat, stačí opravdu jen pěstovat. Jasně že ne hned od začátku se vše podaří, ale od určitého levelu to za splnění některých podmínek jde. Základ je nemít větší prostoje, pěstovat rostliny nebo stromy s delším růstem a samozřejmě živoucí legenda ideálně 30/30, ale myslím si, že i 25/30 by měla stačit. Sám jsem sem již psal, na jaké farmě a za jakých podmínek jsem zvládl tuto akci již v sobotu večer. Viz. tento příspěvek.


    ibrahimachtar2: prosím žádosti o zaslání dárku pouze do tohoto tématu Zasílání a výměna dárků
     
    Květa54 a lowba tohle ocenili.
  10. lowba

    lowba Rádoby autor

    Děkuji moc. Půjdu prozkoumat Strom moudrosti.
     
  11. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím, tak můj předpoklad tajmena byl správný. Téměř vše šlo do lištyxD Jediná vyjímka byla Nolina. Tak aspoň nějaké překvapení. Akce se mi docela líbila a dala se splnit s mým laxním přístupem;)
     
  12. Ketrin76

    Ketrin76 Zelenáč fóra

    chybí mi 10 bobulí....není akci jak dokončit ani za floreny...:mad:
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  13. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Akce byla pohodová, padalo to v pohodě a napěstovat se taky dalo v klidu, díky RT
     
  14. Levlef

    Levlef Baron fóra

    No, a kdo nedokonci, ba ani nedosahne na nejake normalni ceny? AAAAno, spravne :) z cele akce si odnasim - jupí - 30x SH :D :D Bohužel ani nálepku :( což mne mrzí hodně, ale tak to už tak na světě chodí a moje blbost se špatnou kombinací...

    no nic, hurá do víru velkoměst a svařáků, farma se zas může na chvíli zaplevelit :) A jestli si mám koupit virtuální FL? nebo reálný svařák ... hm, hm, těžké to rozhodování :D
     
  15. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Akci jsem konečně dokončila, byla super, odměny se mi moc líbily. :) Teď už jen najít někde fous místa na všechny dekorky, a to bude porod ... :D
     
  16. fiorelino

    fiorelino Aktivní autor

    Tak s odřenýma ušima a bohužel dokoupením 3 termosek dokončeno...tímto bych chtěla poděkovat všem kteří poslali termosku..děkuji děkuji..jdu nandat tajemno na plochy
     
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Levlef doporučuji reálný svařák ve větším množství, potom půjdou nereálné fl. samy;)

    abych nebyla bez reakce na hru, nálepek bude ještě spousta a album stejně není moc přehledné-aspoń pro mě-
     
    dana9494 a kiki2305 tohle ocenili.
  18. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Bylo to o prsa, ale dala jsem to. Tajemno nasadim az na vanoce at se JEZISEK UKAZE:D
     
  19. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    Docela by mě zajímalo, jak je nastavené vypadávání z akčních. 6hodin se dělá ta bobule, 88 BZ. Chyběly mi 4 termosky, padly 2 z jedné plochy (na zbytku už valim něco jinýho). Tak jsem zasadil vanilku, kolem 2 hodin se dělá, nuzných 30 BZ a z toho padlo 5 termosek. Vážně záhada.
     
    k.vitek, dana9494 a tydýtková tohle ocenili.
  20. -Anny13-

    -Anny13- Zelenáč fóra

    Hm tak já kvůli 6 termoskám nedodělám. Floreny nejsou :)
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.