Přichází zima (29.11. - 5.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    Vzhledem k tomu, že nemám řádek na zkrácení času u dekorek, tak ty, co mají 12 nebo 24 hod. moc nemusím :(
    Ale věřím, že spoustu hráčů ty dekorky určitě moc potěší a budiž jim přáno ;)

    A zase musím přestěhovat zvěř z plantáže do pralesa... ach jo....
    Ale pro ty ZB a tajemnice se překonám :p
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    olivka1180 Moje rec, sousedko... s tou plantazi to je podpasovka :mad:;)
     
  3. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Ještě lepší by bylo, kdyby to z pralesa aspoň vyskakovalo... mám tam prales a zatím se mi ty plody hodí (ještě poslední patro sklizňového poháru), ale bez vyskakování z téhle plochy to bude zase au au dřina, budu muset asi opravdu přizpůsobit strategii délehrajícím úspěšným a najít někde ty holiny.
     
  4. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    sakra také by mi vyhovoval více deštný prales - na plantáži mám zvířátka a budu to muset přeházet - to se mi vůbec nelíbí
    jinak akci jedu jako každou, akorát dekorek mám plnou lištu - pro mě chybí řádek v nebi
     
  5. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Pěstovat akční rostlinu,
    s rezervou 1 den,
    musíme na 228 pidipolích tj asi na 1a1/4 plochy.
    Bourat se tedy nemusí, ale bude to chtít přípravu,
    1095 termosek, tedy přes 182 denně je docela dost.
     
  6. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    mno, od bio produktů hned ke svítícím bobulím ... posledně jsem to dala vcelku bez stresu, bez počítání - prostě pěstovaní, sbírání a mletí a jak něco bylo - šup a rozsvítit lucerničku, asi si to zopakuju - stejně chci rozsvítit všechny, tak nemusím moc špekulovat nad vzory - ta poslední lucernička pak připíše všechny odměny, pokud se tedy nemýlím ...

    EDIT: toto bude asi v ofiku chybička, asi má být baťohy - Stany i termosky jdou posílat i jako dárek.
     
  7. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Hm no tak tedy nevím zda do toho půjdu mám odpolední takže rozpěstovávat až kolem 11 30 v noci váhám...:pno uvidím ještě zítra
     
    dana9494 a STYBI tohle ocenili.
  8. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Klasicka pestovacka,bourat moc nemusim jen na hlavni mam zviratka tak pujdou do tepla. Odmeny v pohode jen vice SK by se hodilo, tajemicek neni nikdy dost to napeti co padne je super
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Medvánek,

    děkuji za upozornění, chyba tam skutečně je, ale bohužel posílat půjdou jen termosky.
     
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ajtyk: 1 a 1/4 polí? Mám volná 2, tak to dám... :) Jen se snad donutím trochu porovnat farmu, na hlavní mám ještě 6výběhů, no večer snad poběží net jak má... Aspoň na chvíli přijdu na jiné myšlenky.
    Pajda361: Někomu se nezavděčíš, kdybys měl info v předstihu týden... lidi jsou nevděčný, pusť to z hlavy. Tvoji práci bych nechtěla:
    A) musela bych se pořádně naučit s kompem
    B) nedostatek času
    C) věčně někdo nespokojený...
    Takže díky za práci, co děláš...
     
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Prales je v cajku, tam mám zvířátka, takže z plantáže vyháži ty troje plameňáky a bude. Ale mýtina! Jen jsem tam ty zvířátka usadil, ona si lebedí a teď je vrazím zpět do temné lišty, kde se budou tlačit s marmoškami a nářadím. Ale to jen v krajním případě! Snad budou stačit ostatní tři plochy, byť tam zůstanou stromy... No, ty zbourat, tak jsem v tunelu! Poněvadž při mé nepaměti - zase bych za pár měsíců zjistil, že nemám švestky nebo moruše!
    Takže zdar a sílu do akce aneb Světluškám zdar, zdar, zdar!!!!!!!!![​IMG][​IMG][​IMG]
     
  12. kajserka

    kajserka Zelenáč fóra

    • Prosím nepiš velkým písmem, považuje se to za křičení a to není zrovna vhodná forma komunikace. Pajda361
    OPĚT ,,VYSKAKUJÍCÍ PŘEDMĚTY" TAKŽE SE ASI DO AKCE NEBUDU ANI POUŠTĚT KONEČNĚ BY MĚLI VYMYSLET AKCE BEZ PŘEDMĚTŮ, ABY SE DALI SPLNIT
     
    bursuk59 a STYBI tohle ocenili.
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Přeji všem HEZKÉ PROŽITÍ ADVENTU bez stresu. Náhodou akce je fajn pro toho kdo chce hrát:) Musím nebo chci?;) Být či nebýt?:p;)
     
  14. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    Tak zítra začíná další akce. To je zase víc akcí najednou a to mám potom ve zvyku na jednu z akcí zapomenout.xD Holt myši nejsou dělané na zvládání víc věcí najednou...:p(tímto se nechci dotknout ostatních hrajících myší, třeba to platí jen pro zelené ;).) No do akce se každopádně pustím. Podobná akce tu už byla a docela mi to šlo. Nemožnost pěstovat v pralese mi nevadí, neb ho nemám odemčený. Už teď tuším problém s vypadávátky, ale co vypadne, to vypadne. Stonek není, tak se netřeba nervovat, že ho nezískám. Pokud akci nedokončím, nebude to poprvé a nejspíš ani naposledy. ;)
     
  15. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce bude super,škoda,že nebude stonek;)
     
  16. antigona00

    antigona00 Perspektivní autor

    Zajímavým vedlejším účinkem po ranním odtajnění stájí, ze kterých byla valná většina labutí jezero, bylo že mi od rána drnčí v hlavě hudba z baletu Labutí jezero a postupně se k ní přídavaly jiné vážné melodie z baletů a oper. Ne, opravdu nejsem znalec, k některým ani nepřiřadím autora a bůhví kde jsem k nim přišla. Nicméně po přečtení nové akce je všechny vystřídala árie z Prodané nevěsty "....proč bychom se netěšili netěšili....proč bychóóóm se netěšili netěšili....." Možná bych měla požádat doktorku o nějaké bobule.
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Akce vypadá hezky, už ji někteří známe, ale stoneček mě bude chybět ... dekorky jsou supr, ale budu muset měnit za jiná supr .. bych chtěla raději stonek, který dává modré z nebe 2x za den :p :p sem měla mít zítra volno, ale kolegyni se nechce a tak nevím, jak dobře půjde rozpěstování. Se těším ( né do práce) a hlavně se nachystat na termosky ...
    antigona00 ... fakt dobrýý xD jen bych zde drobet změnila text ;)
    ... proč bychom se netěšili netěšili, proč bychom se netěšili netěšili .... když nám Tch smetí dá, smetí dá ... ;) :p
     
    Naposledy upraveno: 28/11/16
  18. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Těch BZ panečku .... to se napakuju xDxD
     
  19. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Jó, tajemnic je za odměnu hodně. Copak nám z nich asi vypadne?
    xD
     
  20. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    No z tajemnic samozřejmě vypadne ho...dně smetí do lišty - jak již kdosi poznamenal :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.