Přichází jaro (22.3. - 28.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Bezejmenný:
    Máš recht - jdu si uvařit kafčo a pak se uvidí....
     
  2. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ha, já věděla, proč zasadit jen třešně xD Jabka půjdou až na noc ;)
    Jdu sklízet, teď už snad můžu o_O
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No myslim ze kdyz je vic jabloni, tak tam mozna je misto obycejny ta strasidelna :)
     
    petaM2001 a babina51 tohle ocenili.
  4. felis01

    felis01 Rádoby autor

    Mně pár jabloňových květů vypadlo, ale rozhodně ne z každé sklizené jabloně. :oops:
     
    petaM2001, babina51 a jandak tohle ocenili.
  5. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    No to je zase fofrník ta hra,to je lépe počkat do pěti a potom už to jede ale po půl hodině od začátku akce to jede jako při vytáčeném připojení,děsxD
     
  6. jandak

    jandak Rádoby autor

    Tak u mě vypadalo 142 lektvarů no na první sklizeň dobrý uvidíme, jak to bude padat dál?
     
    evainfo, petaM2001 a babina51 tohle ocenili.
  7. MilcaC

    MilcaC Rádoby autor

    A měli jste zasazené obyčejné jabloně, nebo XXL? Mi totiž vypadly 4 květy a na ploše jsem měla 4 obyč jabloně a zbytek XXL. Tak jestli je to tím
     
    abc23, petaM2001 a babina51 tohle ocenili.
  8. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Na hlavní sklizen sněhový keř s půlpolí a 92 vypadávátek. Na mýtině růže jehličkovitá, zůstává cca 30 stromů a bylo z toho 71 vypadávátek. Na divoké louce dozrává ještě 20 minut juta. Jsem celkem spokojená, je vidět, že s vypadávátkama problém tentokrát snad nebude a těch akčních není zas tak moc.
    A 9 XXL jabloní dozraje za cca 2 hodiny. Tak snad už to fungovat bude.....[​IMG]
     
  9. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    201 lektvarů... dost dobrý.
     
  10. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Já mám obyč i XL a ani jeden květ.
     
    švestinka, petaM2001 a babina51 tohle ocenili.
  11. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    To jim na těch serverech přenášejí data lenochodi? Asi něco jak v jednom nejmenovaném animáku na úřadě ,-) Slavnostně od objevení akce po 20min sklizeno a zasazeno ,-) Oboje květy ok 32+37 a lektvar 430.
     
  12. vanilka-z-kočičkova

    vanilka-z-kočičkova Zelenáč fóra

    22 třešňových a 20 jabloňových květů. Nemám je přesně spočítané, ale myslím, že vypadlo z každé, nebo skoro každé...
     
    švestinka, petaM2001 a babina51 tohle ocenili.
  13. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    Tak z první sklizně 298 lektvarů .... jsem si říkala, jak pěkně si zamachruji, ale po přečtení příspěvku od motorkáře, abych raději sklopila uši a potichounku zase odešla xD
    Z jabloní mi nepadl ani lísteček, ale času je dost, tak snad to poštelují a doletí i ke mně ;)
     
  14. felis01

    felis01 Rádoby autor

    Obyč. jabloně nemám, ale mám asi stejně XL a XXL a vypadla polovina, takže buď padá z jen z XL nebo z XXL.
     
    švestinka, petaM2001 a babina51 tohle ocenili.
  15. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    U mě 162 lektvarů, 40 třešňových květů (ze všech XXL i XL), ale u jabloňových květů jen 15, což se rovná počtu XL (z XXL zřejmě nic). Tak schválně, jestli dodatečně naskočí nebo budeme muset dopěstovat.
     
  16. gazela52

    gazela52 Aktivní autor

    Ani mě žádný jabloňový kvítek nevypadl.
     
    danielka0000, petaM2001 a babina51 tohle ocenili.
  17. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Kde berete ty lektvary? Já 98 a to jsem měla karafiáty na pohopolích, 2 JC + marmelády.
     
    petaM2001 a babina51 tohle ocenili.
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    176 padátek a také mám reklamaci, z 9 ti jabloní xxl ani jeden květ :music:
     
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Casey27: ... lektvar 430...
    Co jsi měl "zaseto" a kolik máš legendu a kolik JC?
    Jinak samozřejmě blahopřeji k takovému "výstavu"...;)

    EDIT: Jabloňový i třešňový květ v očekávaném počtu - tj. 32 + 37, vše ze základních stromů. Nalezeno ve Stodole pod Ostatní...
     
  20. Boty

    Boty Magnát fóra

    Jejda, málem jsem to sklidila bez restartu a ani pak to ještě nebylo funkční, počkala jsem až to bylo jisté tak mi napadalo z jabloní 20 a třešní 14 a 125 lektvarů. :)))
    Taky jsem si koupila ten stonek za krejcary, ale zatím nemám ani jednu tu dekorku :((( snad to bude k dispozici...časem
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.