Přichází jaro (22.3. - 28.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Tak já jsem akci taky nakonec stihla celou. Stonek stonkoval už někdy od neděle, ale zbytkem jsem si nebyla jistá. Dokončila jsem to dnes v 11, což je dost těsný, ale podařilo se. Ještě jednou děkuji všem sousedům za posílání dárků, bez nich bych akci nedokončila.

    Dnes jsem taky odtajnila co šlo a výsledkům se mi ani nechtělo věřit. Bylo toho z více akcí, takže počet vyšší, nechala jsem si to nahromadit schválně, přijde mi (stejně jako třeba ve Strombole), že po jednom kusu jsou horší výsledky než když se dá víc pokusů či tajemných najednou. A dnešní výsledky tuhle mou teorii potvrzují.

    Takže z 10ti tajemných 4 úžasná překvápka - 1x hroch, 1x dráček, 1x bloudi červení a 1x bloudi růžoví (a to jsem bloudí stáj neměla ani jednu, protože byli čerstvě aktivovaní)
    [​IMG]

    A dala jsem na plochu i stromy, tam mi sice oči z důlků nelezly, ale překvápko se konalo taky. A zase se zde potvrzuje teorie, že čím víc tajemných se dá najednou na plochu, tím líp. Takže výsledek - 2x anjou, 1x bugenvilea, 1x ledovka a 1x vistárie (obě poslední jsem neměla)
    [​IMG]

    Takže za mně tahle akce úspěšná se vším všudy, jak to že jsem ji vůbec dokončila, tak i odměnama přímo za dodávání, tak i pak tajemno. A to vše jen s prvním rozpěstováním (20ks SH), jinak jsem jela jen s vodou a hnojem a MJS. Žádné jiné vklady. Zachránila mě cibulenka a sousedé.
     
  2. Kukisek06

    Kukisek06 Zelenáč fóra

    Ria30. Děkuji za odezvu. Prošla jsem fórum, zjistila, že "Zmrzlinový den", který na stonku mám, patří k akci "Tržiště" nicméně koupit na ně dekorace nemohu. To mě trochu zmátlo. Stonek "Přichází jaro" tedy nemám. Akci jsem splnila, tak chyba bude ještě někde jinde.
     
    petaM2001 a milostivas tohle ocenili.
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Kukisek06: pokud dekorky nemáš ve stonku a ani v inventáři a nelze je ani zakoupit, tak budeš muset prohledat park, ostrov pokladů a ostatní stonky, protože z vlastní zkušenosti vím, že tam někde budou zašité.
     
    petaM2001 a milostivas tohle ocenili.
  4. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Malina dává právě 2 bonusy na zkrácení času růstu: 9% a pak 20% (ale zároveň snížení efektivity vody o těch 7,2%). Takže jsou potřeba 3 sloty ve skleníku (zkrácení času růstu o 9% ; zvýšení efektivity vody o 7,2%; zkrácení času růstu o 20% zároveň se snížením vody o 7,2%) - takže vyjde čistě 29% zkrácení doby růstu. Snížení použitím hnojiva nejde u maliny vyšlechtit.
    https://board-cs.farmerama.com/index.php?threads/rostliny.13463/page-4#post-146507

    Prepperka tak tomu říkám povedená akce, měla jsi štěstí ;)
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tak teď už by mě zajímalo, jestli už má někdo vyzkoušené všechny 3 bonusy. Čas u mrkvicky ,kdy použila alchymistu a skleník je trošku zkreslený chybějícím bonusem na vodu, tam by šel čas dolů. Alchymista a barman dají dohromady 7 a 3/4 hodiny. Asi nějakou malinu zasadím:)
     
    milostivas, abc23 a petaM2001 tohle ocenili.
  6. mrkvicka9

    mrkvicka9 Rádoby autor

    abc23 já myslela normální hnůj,jinak jsem to zkusila se všemi 3bonusy a alchymistou a obyč. hnojem tak mi to vychází na 8:47.barmana nemám vychytanýho padá mi vždy co nepotřebuji.
     
    milostivas, GordonSargent a abc23 tohle ocenili.
  7. Ria30.

    Ria30. Guest

    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare.
    Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.