Přichází jaro (22.3. - 28.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Tak nakonec jsem ráno sklidila růže a česnek a dopadalo to, uf, ale bylo to o prsa.Zbylo 12 lektvarů, z toho jich 5 přistálo během dne od milých sousedů - díky.
     
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    druide, chybička se vloudila. Raději jsem si to zašla ověřit, karafiát mně teď ukazuje 6hod.55 minut, možná že u prvního pokusu bylo ještě něco navíc,na co už jsem zapomněla, že to mám.Zrychluje i květinový řádek, ale ten nemám. Nebo se jen systém nedokázal porvat se spoustou bonusů a chvilku mu trvalo, než to přepočítalxD
    ještě že to Vercingetorix podělal,můžeš své schopnosti předvádět tady a né ležet na vavřínech a psát ódy;)
    edit: zkusila jsem stejnou sestavu, a čas se upravil nahoru pouze růží a karafiátů, tedy u květin, u kterých jsem použila skleník. Ale těch pár minut navíc není až tak podstatné, jde to i bez SH,jen hledat.
     
    Naposledy upraveno: 28/3/17
  3. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Těch flaštiček mám navíc 191ks.. mohla jsem si tedy odpustit nějakou otočku cibule s SH v neděli dopoledne.. ale chtěla jsem mít jistotu dokončení akce v pondělí no.. tak příště nebudu tolik stresovat :-D Ale nejvíc to stejně začlo padat až od té neděle ranní (takový mám pocit - stavy nezapisuju, takže jen co mi utkví v hlavě :-D )

    pro matlafous123 - vkládám info sem, protože se tady ta debata rozjela --- Artyčok se mi podařil vyšlechtit na pouhé 2 pokusy ze středních skleníků :D -- prva padnul na zkrácení času o 9% myslím a teďka zkrácení s vodou o 6,2% .. musím dohledat, co máš ještě navíc, abych se dostala z těch 17.45hod na uváděných 9hod. Popř. nachystat alchymisty a další managery.
    Už jsem zvědavá, jak mi to bude fungovat v další akci, pro jistotu si tam ale nechám i tu cibuli :)))
     
  4. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já se na artyčok taky celkem zvědavě koukám, ale mám ve stodole něco malého skrčeného, tak ho nejdřív zkusím v nějaké akci jako přípravu a něco pro ten skleník nahromadím.
    Jinak i já mám na konci akce ve stodole 101 lektvar, takže bych pravděpodobně stíhala i bez těch 40 za SH. Ale byl by to stres a velká nejistota, protože ranní sklizeň v úterky nestíhám vždy a vím to jen krátce předem, takže 47 padátek z dnešního rána bych měla odečíst, byly jen se štěstím - takže skutečný přebytek byl 54 padátka - a to bylo hodně o prsa. Za sebe to vidím, že příště, pokud to bude vypadat podobně, raději opět nějaký takovýto malý polštářek padátek předhoním, nemusím se pak stresovat tím, jestli stihnu ranní sklizeň a pokud nestihnu, tak co s tím během cca dvou hodin večer, které mám u počítače k dispozici.
    Třeba nebudou další akce takto na knop, ale tato akce i odměnami byla vychytaná a nedivím se, že jsme ji nedostali zadarmo.
     
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Teda malo casu a klika ze se zadaril uvod a sousedi behem akce, takze vsechno splneno s rezervou a jeste zbylo 615 letkvaru...
    Nemyslim ze si zvolni, budou neustale stourat do vseho a otravi lidi jednak neustalou akci (prece farmarim abych delal co chci ja, ne nekdo jiny) a pak i bugy co tu kazdou chvili nekoho postihne...
    Akce je dobra, kdyz se nepresyti, no a to uz myslim hodne lidi pocitilo, proste se bude vynechavat plneni a spis vzpominat jaky to bylo driv snadny a rychly hrani...
     
  6. abc23

    abc23 Komisař fóra

    souhlasím Sovinka .. taky to nemám ráda, čekat a doufat v to, že to ráno stihnu bez problémů - zvlášť když je v akci zavedený mlýn a musí se ještě na poslední chvilku počítat i s jeho časem.. ikdyž by šlo nachystat květináče dopředu a počkat s plněním úkolů a naházet vše až by padlo těch 20flakonů - pokud bych byla teda závislá na každém kusu padátka, bych to tak udělala.. někdo tu psal, že už mu pak ve 13.46 nejel ani mlýn.. a asi to není ani poprvé, kdy ještě nějaké minuty mělo vše běžet a neběželo.

    Jinak ve skleníku pokukuju po malině - máte ji někdo vyšlechtěnou? Ta dává zajímavý bonus 29% zkrácení času růstu. Hmm.. tak to taky bude stát za pokus.
     
  7. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    A je tady poslední slíbený přehled, a to produkty z tajemnic, tentokrát s farmy. Chlívky šly všechny do lišty, protože výrobna vajec žlutá a soví hnízdo žluté už jsou pro mne trošku za zenitem, ale pokud někomu udělají radost, rád mu je při OaD věnuji. U stromů to bylo zajímavější, ale i zde půjdou do lišty kowhai XL, slivoň trnitá XL, katalpa XXL a jeřáb oskeruše XXL a tak na ploše zůstane jediný strom a tím je citlivka.A z ní mám nefalšovanou radost, protože je moje první. ;)xD
     
  8. .blanchetinka.

    .blanchetinka. Pisálek fóra

    To mě nemusí mrzet ,že jsem zvolila jarní přírodu před farmou ,to honění by za to nestálo ,přestává mě to bavit po těch 5 letech .Asi POJEDU NA dlouhou dovolenou .
     
    petaM2001 a hrobinh tohle ocenili.
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Snad nebudu vyplísněna za OT - maliny jsem zkoušela, zkrácení je opravdu znát, ale na mé farmě zrovna oslnivé výsledky nebyly, co se týká pajdátek. Hodně dobrý byl artyčok, bohužel zase nemá tak výhodné "zkracovací" bonusy. Ale krom karafiátů je asi nejlepší.
     
  10. mrkvicka9

    mrkvicka9 Rádoby autor

    tak taky hotovo,ale bylo to o prsa.
    Malina(17:48-skleník-zkrácení růstu 20%,voda zvýšení 7,2% a alchymista-prach mandragory 4% a aroma lásky 6% mi šla na 10:30 s hnojem určitě míň ale ten nemám a na padátka nemám vyzkoušený.
     
  11. .blanchetinka.

    .blanchetinka. Pisálek fóra

    Jsem vším zklamaná, si myslí ,že jsme jemně řečeno blbí to co nám RT předhazuje je nehoráznost ! Zase x tisíce kytek za malé odměny až na stonek, to je bída -farmaření je stále horší ,ale co akce neberu a jedu si co chci.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    mrkvička9, zajímavé a to jsi neměla zkrácení ještě o další desítky procent od barmana. A protože mě zajímá, na jaký čas bych se mohla dostat, trochu si zašlechtím:)
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    abc23

    [​IMG]
    = sklenik (zkracena doba rustu o 9% + zvyseni efektivity vody o 7,2%) btw gratuluju k fofr vyslechteni ;) + kamen mudrcu a elixir osudu + 10% zrychleni v mixeru (na vyssi bonus jsem nemela cas, takze jde jeste pokratit vic) + voda a hnuj.
    Co se maliny tyce, tak s ni mam pomerne spatnou zkusenost stran padani, takze jsem ji ani neslechtila. Jela jsem sklenik podle strategie, kterou naznacila Sovinka - nejdriv vyzkouset behem akce! Treba v casove prihodnych mezerach, ale nekolikrat v prubehu akce!!! Je uz vysledovano, ze treti den akce padatka vaznou, na konci o ne nebyva nouze (takze zkusit otocit tak, aby byl videt prumer a nejlepe min. na 2 plochach). Co se treba karafiatu tyce, mam srovnatelne vysledky s druidem (+/- 32 padatek ze 152 pidi), artycok mi dava kolem 44-48.

    EDIT: A jeste jedna poznamka: komu by nesel artycok, zkuste organickou balvnu
    [​IMG]
    Ma stejne kraceni, jako artycok + ma 15% zvyseni na hnoji a 12% na vode (akorat zabere 3 sloty, misto 2). Pristi akci ji nahodim do slotu, pokratim mixerem a hodim vysledky.
     
    Naposledy upraveno: 28/3/17
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    tak mě to nedalo, když už jsem měla 20% na ostatní plodiny tak jsem si domixovala si i těch dalších 10% a při rozložení ve slotech:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    výsledek:
    [​IMG]
    [​IMG] malina jde pokrátit i ve skleníku.
    matlafous, neměla bys něco kyselého, jsem nějak přeslazená xD
     
  15. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    vidím, že preberáte skracovanie rastlín, aj ja to využívam, teraz na plnenie expertných úloh v hale, práve mám
    [​IMG] z pôvodných [​IMG] použité bonusy z mixéra a alchymistu,
    išla som podobne skoro celú akciu, pretože "silno" naháňam aj náradie do zverincov, teda som skoro stále vyťahovala veľa JC, aha, čo to urobilo s padátkami [​IMG], kľudne ma mohli pustiť plniť ešte razxD


    a všimla som si že bonus na akciovú rastlinu sa nedá namixovať, aj keď je to vo FAQ uvedené, skúšala som už aj pri iných akciách, alebo tam je taká pravdepodobnosť ako napr. padanie vŕtačiek hneď po zavedení
    [​IMG]


    no, a ešte som si všimla, že keď namixujem pekný bonus, čo práve nechcem, mám zaplnené všetky sloty a nechcený (zaujímavý) bonus nevymením za ovocie ale zruším krížikom, načíta sa automaticky po vypršaní aktívneho bonusu v obsadenom slote, podarilo sa mi to párkrát už dávnejšie (nabehol aj po F5) keď som na to nezabudla, teda na ten krížik:music:, ináč ja som taká šikovná8), že pri tom nekonečnom mixovaní si zo zotrvačnosti odkliknem za ovocie aj žiadaný bonusxD

    baby, keď ste teraz vo švungu s mixovaním, vyskúšajte ;)
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    GordonSargent Kysely budu mit max. svuj ksicht zitra v 5:30, az budu vstavat. Jinak kraceni sipku je hodne /radsi bych pouzila vyraz pro pracovnici na E55/ dobry vysledek! Cumim, jak umim... jen kdyby z nej neco padalo :wuerg:

    DANKA722 Hustyyyyy! Pockej, jako ze bonus na akcni se neda vymixovat nebo se da vymixovat, ale nefunguje? Btw se zrusenim "krizkem" moc diky za radu ;) (zkusim, hodna :) )
     
  17. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    keď som presladená z čokoládového kokteilu a v nálade z červeného punču, pre istotu si to prehodím ananásovo-mangovou maskou, aspoň xicht nech mám pekný:pxD

    matlafous123 bonus v mixéri na akciové sa mi ešte nikdy nepodaril vymixovať, a to som toho pomixovala, čokokokteily tehdá bývali za 2500gr.
     
  18. Kukisek06

    Kukisek06 Zelenáč fóra

    Mohu poprosit o informaci, zda se někomu stalo něco podobného, že místo stonku "Přichází jaro" se objevil jiný stonek? Nejdříve jsem si myslela, že se pletu a řada na stonku souvisí s akcí Magický stonek "Tržiště", ale tam mám také zcela jinou nabídku.
     
  19. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Kukisek06,
    u mňa stonka v poriadku
    [​IMG]
    Pomohlo by, keby si napísala aspoň názov aká stonka sa ti objavila. Mali sme tu aj akciu na Speciální řada na magickém stonku, tak či si ich náhodou nepletieš
     
    petaM2001 a milostivas tohle ocenili.
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    matlafous, v 5:3O? a nemohla bys mně sklidit ty krátkodobky, které jsem dala na noc? ;)
    Danka, kdybychom byli potichu a nevířili debatu ,jak si za pár krejcarů zkrátit rostlinu z 18 na 6 hodin a to bez použití SH, tak by koktejly na trhu za 3000 krejcarů byly. Ale my né, ještě obrázky uveřejníme....a taková levná putyka to byla, koktejl za 3 tisíce a teď výjde na 11.
    :sleepy: bonus na akční jsem taky nikdy neviděla. A také jsem nikdy nezkoumala, co se stalo s bonusem, který jsem nevyužila, nevyměnila ale zakřížkovala. Zajímavé:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.