Přichází jaro (22.3. - 28.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Tak teď mi konečně vypadl jeden lektvar a já můžu splnit 48. úkol vlevo. Jsem ráda, že mi to aspoň vyšlo na ten stonek.
    Uvítala bych ale, kdyby se akční kytka mohla dodávat i do výstavy, zbylo mi 1555 lilií a 1512 krokusů.
     
  2. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Tak nakonec mám stonek, i když jsem nedoufala ani v ten. Zbytek nebude. Ty poslední úkoly nezvládnu a už se mi to ani nechce řešit.
     
  3. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Pro mě akce skončila :) První sloupek hotový celý a ve druhém mě chybí 4 řádky, ty už nedam. Ale dekorace vem čert, stejně by byly v liště :) Co jsem chtěla mám, takže akce fajn. To jak tu píšete o rychlé sklizni je dobrá rada, jen bych chtěla podotknout, že jsem si ve skleníku vyplýtvala celé zásoby růží i karafiátů ( cca po 18000 ks ) a láska k SH nikde. Takže tak jednoduché to zase není.
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    A jaro odchází... abyst věděli, co jsem za vemeno z kachny: Nevyšlo mi to o dvě bílý kytky. Tak jsem si řekla, že za blbost se platí a koupila koš. Nakonec se ukázalo, že jsem ještě vychytralá. protože jsem potřebovala i tři květináče, které jsem z koše pohodlně namlela. Stonek bude! Na to, jak jsem pitomá, mám ještě docela kličku, že?:p
     
  5. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Tak jsem doma z práce, sklidila a stejně to nemám celé, aspon ten stonek je;) V práci při 12 se na net vůbec nedostanu a tři dny je to znát na výsledku:cry:Chybí 3 květináče ,abych se dostala aspon na 58 v pravo:cry:,tak jsem skončila na 48 gratulka všem co splnili
     
  6. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    take nedodelam, ale stonek mam a ten byl pro me hlavni. Az na ty padatka akce pro me na dvojku, jinak by byla za 1
     
  7. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Je to defitivně potvrzeno, jaro zavítalo i k nám na jih. Akce je splněna, obě strany 75/75 a celková spotřeba SH - 20 kousků, více nebylo třeba. Legenda 29/30, JC - 0, kaštanový řádek byl jak pionýři ( vždy připraven, ale nakonec nepoužitxD), bez prémia. Velké díky mým skvělým sousedům, protože bez nich bych to nikdy nedokázal. Ještě dám na farmu tajemnice a za 5 hodin sem dám jejich výsledky. S akcí jsem spokojen, přesvědčil jsem se, že když se chce, tak to jde..... ale musí se hledat způsoby a nikoliv důvody a mám velké poučení do dalších akcí.
    A jedna velká pravda na závěr:"Hlavně se z toho nepodělat.";)xDxD
     
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    I mistr kytičkář se někdy při sázení zapomene. A to jsem to počítal 2x.
    [​IMG]
    Význam to má pramalý.
     
  9. -Kamila2012-

    -Kamila2012- Zelenáč fóra

    Ahoj ,
    akce hezká ,ale bohužel nebylo šance ji dodělat. Od včera mi nešlo vůbec přihlášeni přes socialni sít ,takže gratuluju všem co se povedlo .
     
  10. rybka123

    rybka123 Rádoby autor

    Tak ďakujem pekne, potrebovala som ešte 2 kvetináče a nedá sa mlieť!!!!!!!!!!!!!!! Bolo 13,46 h.
     
  11. kuna_name

    kuna_name Zelenáč fóra

    Uf, povedlo se. Poslední potřebný urychlovač naštěstí vypadl. Už jsem ani nedoufal. Ale bylo to fakt o nulky prsa. :)
     
  12. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    Tak hotovo s odřenejma ušima ... zbylo 19 lektvarů .... takhle blbě to už dlouho nepadalo .... :oops:.

    Uznávám, že nebyla žádná příprava před akcí, bo jsem někdy ve 12 sklidila a v 19 zjistila, že je ňáká akce 8)ale jinak jedeme skoro bez prostojů a padátka bejvaj v přebytku.

    Včera ráno po sklizni jich chybělo ještě 250 :sleepy: ..... odpolko jsem dala bér s nasysleným SH, na noc další várku a ráno chybělo ještě asi 60 .... tak šly čtverce a narcis s SH.

    P.S. a to dodávání po troškách bylo teda taky do zblbnutí ....

    lvl 106, baha 336
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Zbylo přes 3OO vypadávátek, tak i kdybych nepoužila vyšlechtěné růže, skončím s mírným přebytkem. Do práce jsem chodila, v noci spala, pěstovala na dvou plochách a nebourala. Pro ty, co nevěří v účinnost skleníku ,bonusů od alchymisty a barmana malé srovnání: Při obsazení slotů touto sestavou:
    [​IMG] [​IMG]
    jsem náhodně vybrala pár květin s různou dobou růstu a toto jsou výsledky:
    orchidej - 1 hodina 14 minut, gerbera 1hod.41 min., konvalinka 1hod.56min., narcis 5hod.2Omin, vlčí mák 6hod.2Omin. a kostatec 7hod.3Omin. Všechny rostliny se dají zkrátit i ve skleníku, ale protože nemíním rušit sloty ve skleníku za floreny, tak mám výsledky pouze u růží a karafiatu. S výše uvedenou sestavou a s bonusy ze skleníků rostou růže 4 hodiny a 10 minut, karafiáty 6 hodin a 2O minut.
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    GordonSargent Nová dávka trpelivosti do zil? Cim jsi se nadopovala? :D Od vcerejska ji ztracim s kdekym, tak ze bych si taky dala ;)

    EDIT: Ciste po 3? Zadne redeni?
     
    Naposledy upraveno: 28/3/17
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Čokoládový nápoj, bylo jich hodně co jsem jich u barmana vypila, abych dostala bonusy na 10 a 2O% u jednoho druhu:sleepy:. Naštěstí vyšly jako první květiny a tak nemusel padnout za oběť skleník, kde bych musela draze platit uvolnění slotů. Stálo mě to pouze 8 florenů, protože jsem si potřebovala uvolnit jeden slot ve skleníku na zkrácení karafiátu. Jsem nedbalá a zapomínám si je uvolňovat s předstihem. Vše ostatní bylo za krejcary , jen jsem využila co farma nabízí. Takže i kosatce, karafiáty a máky se dají pěkně otáčet.
    edit: matlafous, skutečně po třech, padlo jich asi 7O. Ale také zůstalo hodně kousků na příště, na něco co zrovna budu potřebovat, než jako tentokrát na osvětu:music: i když.... víme své;)
     
    Naposledy upraveno: 28/3/17
  16. AnickaKar

    AnickaKar Pisálek fóra

    Ahoj, akce byla napínavá až do konce. Splnila jsem vše až na poslední úkol vpravo.:inlove: Doopravdy si to člověk musí naplánovat a využívat bonusů, které jsou k dispozici. Pak se to dá stihnout. Jediné, co bych uvítala, je akce s větším rozestupem - den mezi akcemi je málo.:inlove:
     
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Ty poslední dva řemeslné produkty jsou jasné, ale nemůžu přijít na to, co jsou ty s 10 a 20%. Díky
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    GordonSargent Ty budes ale tlusta! xD 70 je slusny masakr (ja radsi redim).

    ašada01 Bonusy zkraceni z mixeru Bahami SPA.
     
  19. trombón

    trombón Pisálek fóra

    Padátek bylo fakt zoufale málo,snad se někdo zamyslí a příště to bude lepší...
     
    hrobinh, petaM2001 a babina51 tohle ocenili.
  20. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    GordonSargent - nó, tak to je síla..... jenže já se do čokoládového nápoje pustit nemohu, pokazil bych si figuru. Prý, galské války, tam to bylo jasné a kdyby to Vercingetorix nepodělal u Alesie, odpočíval bych si někde na vavřínu, psal oslavné balady, vymýšlel recepty na další elixíry a popíjel medovinu či pivečko. Ale když už to takto dopadlo, tak i já farmařím..... pravdou je, že jsem ta řemesla trošku podcenil a teď to budu muset zvládnout. ;)
    Moc hezký přehled...... hmm, karafiáty za 06:20 místo 18:54, tomu říkám slušně zaběhnutý maraton.xDxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.