Přichází jaro (22.3. - 28.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mesju

    mesju Rádoby autor

    Tak ten mám,ale stejně vypadavatek mám málo a to mám i živouci legendu tak kde je ten zakopaný pes.
    Takže ten řádek má být funkční v nebi ano? A to mám dvě farmy a na obou je to stejné mám kaštany v nebi i živouci legendu a poslední dobou nejsem schopna plnit úkoly.
     
    Naposledy upraveno: 28/3/17
  2. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Akci jsem splnil včera po ranní sklizni. Padátek mám nyní 284 a má drahá polovička, která má prémium, jich má 395. Je pravda, že má pilnější sousedy. Jsem zvědavý jak na tom bude na podzim, až jí prémium skončí.
    Padátka vypadávají daleko méně než dříve, protože vždy zbylo dost času na doplnění stodoly, nyní pouze omezeně, což mě dost mrzí.
    Přeji všem pěkný den
     
  3. Bella74

    Bella74 Vážený autor

    mesju tady si přečti co dělá a co dává kaštanový řádek , aby jsi ho využil na vypadávátka musíš ještě použít i skleník a vyšlechtit si plodinu s bonusem láska k SH [​IMG] , aby jsi mohl využít okamžité sklizně, na obrázku vidíš jak ten bonus vypadá , jinak Kouzelná moc: jednorázový bonus 50x farma level BZ, 45x baha level TBZ, zvýšení efektivity superhnojiva o 5% po dobu 6 hod, potom vánočka ,bílá nevinnost , láska k SH , superhnojivo a aktivovaný řádek ti dá okamžitou sklizeň, čehož potom využiješ na vypadávátka, aby sis udělal kolik potřebuješ . Snad je to srozumitelné.
     
  4. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    mesju: Sám aktivní řádek ti k ničemu není !
    Je na urychlení SH, které použiješ na pole, kde vysadíš dlouho rostoucí plodinu (nejlépe vyšlechtěnou ve skleníku s bonusem na zvýšení účinnosti SH). Než zaseješ, vrazíš do slotu Vánočku a Bílou nevinnost, aktivuješ řádek.
    Pak můžeš mít dobu dozrátí 0minut, a 1 padátko na 1 pole (normální, větší jistota je prý ale pohopole).
    Řádek nemám, jestli má někdo ještě sílu, může podat podrobnější vysvětlení.
    Asi by bylo fajn, kdyby byl odkaz s přesným popisem a použitím kaštaňáku...

    edit: bella je přesnější, a taky je vidět ta nekonečná trpělivost :-D
     
  5. Podrazec

    Podrazec Rádoby autor

    vlevo hotovo .. vpravo chybi 48 padatek do bananu :)
    snad to jeste napada :)
     
  6. lavsonka

    lavsonka Rádoby autor

    Tak nedokončím:-(Stále mi chybí 5květináčů....ikdyž mi tady pomohla jedna hráčka a poslala tři padátka,tak pořád nestačí:-(Škoda.
     
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Poslední lilie rostou-neumím počítat- a těch 16 padátek snad dopadá a když ne, nebude poslední dekorka:p;)
     
  8. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Tak hledím, jak blázen.
    Jak to padalo málo, stanovila jsem si cíl vlevo celé a vpravo, co to dá. Udělat řádek a růžové kočeny. Na začátku to vypadalo tak tak, že to stihnu celé, pak nastal asi 2 dny propad a včera to ráno padalo snad i z mrkve (kdybych ji sadila, ale třeba z orchideje jsem hleděla) a k večeru zase nic. Tak jsem si řekla, že ráno moudřejší večera a dnes to ráno zase ne padalo, ale pršelo a kupodivu to mám celé.
    Měla jsem 300 políček s akční a na konci s tím, co potřebuju, jinak stáje, výrobny a stromy (jak holé, tak xxl). A na dnešní noc jsem dala pohopole s borůvkou a SH, takže mě to nakonec stálo asi 100 SH i s rozpěstováním.

    Uši mám odřené fest, ale kupodivu i s malým úsilím a se zvířátky (protože z polí mi to nepadá, asi ví, že je nemám ráda a vytahuju jen z donucení) to šlo dát. No a hlavně s dobrými sousedy a nesousedy (evoku, tydýtková, díky, fakt bych to bez vás nedala).
     
  9. karolinka.kaja

    karolinka.kaja Pisálek fóra

    Zdá se, že nikdo z naší rodiny akci nedokončí kvůli vypadávátkům. No a ségra, která hraje přes facebook, se už od včerejšího večera nemůže na farmu vůbec přihlásit a to si koupila ještě za draho kombajn a secí stroj. Věřte, že je vzteky rozpálená doběla. Měla dobře našlápnuto a už jí utekla minimálně jedna sklizeň. Kdo ví, jestli se do konce akce vůbec přihlásí. Soudruzi v NDR (potažmo v Číně) nejspíš někde udělali chybu a na rozdíl od nás pracujících v Čechách asi nemají pracovní dobu od pěti. Zdalipak bude akce o jeden den prodloužena??? A jakou kompenzaci dostanou facebookáři??? Vzhledem k tomu, že jsme všichni pracovně vytížení a v zaměstnání se skutečně nemůžeme připojit ani o přestávce, byl by jeden den prodloužení fér... Kája:oops:
     
  10. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    Ahoj všem ;) tak akci jsem dokončila jen tak.. moc mi to nepadalo:( chci poděkovat sousedům:) kteří posílali lahvičky, jinak bych asi akci nedokončila.. ostatním držím palečky;)
     
  11. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Krásný slunný den přeji. Neodolal jsem a sklidil jenom stromy na plochách a vypadlo mi z nich 29 vypadávátek, takže už jen poslední 3 květináče a bude hotovo. Pro juracka - to, co píšeš mi něco připomíná a přestože máš pocit, že jsi udělal všechno, aby jsi měl dost padátek, tak asi neudělal. ;)To, že máš Legendu 30/30 je určitě dobrý základ a pak už záleží na jiných věcech - pokud jsi četl diskuzi, tak to bylo hodně o šlechtění ve skleníku, hlavně u dlouhodobek - karafiáty, cibule, česnek, chřest, pórek a další. Jak jsi na tom tady? Každý bonus se hodí - zejména zvýšení působnosti vody, zkrácení času, láska k SH..... neztrácí se tolik čas. Pomůže i alchymista - elixíry zvyšují produkci u květin i zeleniny o 4%, zdá se to málo, ale je to znát.:music:
    Asi bych nedával ten mrkvový chleba - obecně tu lidi píší, že věci, které přidávají BZ a vynechal bych stromy XXL, snižují počet padátek.;)
    A s tou motivací - když se Ti nepovede jedna akce kvůli vypadávátkám, tak to může být náhoda, ale u dvou akcí už by to mohla být nějaká systémová chyba .... vidíš sám, že to jde i bez SH ( stačí jen na rozpěstování), jde to i bez kaštanového řádku ( já ho sice mám, ale používám ho jen v případech nouze, je mi líto plácat SH, protože nemám obrstromy na jeho doplňování a tak to musím udělat jinak);)xD
    Na této akci jsem se hodně poučil, co jsem za ta léta na Farmě zanedbal a teď to budu dohánět. Zkus to taky a uvidíš, že to bude lepší. Vždycky je dobré začít od sebe.... i když, co si budeme povídat, pro RT je lepší ten, kdo nakupuje koše a SH po kvantech a díky za ně, protože udržují tuto hru v chodu, ale jsou i jiné cesty, trošku delší, ale splnitelné a bez investic reálných peněz. Takže přeji hodně zdaru a při další akci uvidíme.:D:D
    Ještě pro úplnost tajemnice na BAHA: zvířata - hrošík ( můj třetí) a dvakrát papouši Clasic ++ (šli do lišty) a stromy: 2 x garcinie XL, durian, grapefruit XXL,clausena wampi XL (taky vesměs lištová záležitost)
     
    Naposledy upraveno: 28/3/17
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    karolinka.kaja: pokud bude nějaká kompenzace, budete o ní informováni. Bohužel zatím o něčem takovém nemáme informace.
     
  13. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Ahoj, právě pokořen stonek i růžové kočky.
    Pravda, každý bonus se hodí, ale na to už mnohdy nestačí rozum vědátora natož vzpomínaný zdravý selský rozum ,-))
     
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak hlásím hotovo, ale tentokrát to bylo těsné - zřejmě to nějak souvisí s tím, že jsem před akcí dotáhla Legendu na stav 29/30, čímž se logicky počet pajdátek snížil :p :D Karafiáty tentokrát žalostně zklamaly, v podstatě byly na úrovni lískáčů, což je tedy tristní o_O.

    Moc děkuji sousedům, bez jejich dárků by to bylo o dost těžší a asi bych ani akci nedokončila.
    SH používám jen na rozpěstování, takže všechny vymoženosti typu Bílá nevinnost, Vánočka či Kaštanový řádek jdou mimo mne. Šlo to i bez nich - to je asi evidentní, když mám hotovo, že? ;) - ale tentokrát to bylo obtížné.

    Nakonec chci poděkovat, že se tady a i v jiných vláknech rozeběhla debata o užitečnosti jednotlivých řemeslných produktů. Zrovna jsem nashromáždila hvězdičky pro odemknutí Alchymisty nebo Spa a tahle debata mě nakopla, že mám v řemesle zase zkusit nějakou novou cestu.
     
  15. Sumec

    Sumec Rádoby autor

    Pěkný den farmáři,akce hotová ale jen tak tak.Pracovní povinnosti mám časově náročný a dát to do kupy s farmou je mazec.
    Ale i tak se to dá jak píše Druid.SH jen na rozpěstování ,když jsem doma tak akční a když musím do práce tak dlouhodobky zkrácené ve skleníku.Ale padátka jsou pro mě záhada,některé plodiny s delší dobou růstu dávají padátek mnohem míň.Tentokrát to padalo mnohem víc ze špaldy než z karafiatů. RT si s náma občas pěkně pohraje. Příště opět znovu hledat kde jsou padátka nastavená.
     
  16. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek;)
    tak hotovo, spočítala jsem si blbě květináče a mám jich 28 navíc xDtak jsem si musela počkat na padátka. Jo práce kvapná málo platnáxD To je tak, když se sklízí v prácixDxDxD
     
  17. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Jaro ke mně definitivně dorazilo v neděli večer.
    :D
    Protože mi hned druhý den akce došel kaštanový řádek, hned jsem otočil
    s SH 6 x 43 pohopolí vyšlechtěné cibule a získal jsem do začátku 258 lektvarů.
    Dnes čumím do stodoly a ejhle, 470 lektvarů na skladě přebývá.
    Dobře mi tak.
    :D
    Z toho plyne, že sotva akci splníte a pajdátka už nepotřebujete, rozjedou se a skáčou o život.
    xD
     
  18. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    milostivas tohle ocenil(a).
  19. MarianoGirl

    MarianoGirl Rádoby autor

    nakoniec takmer vsetko splnene (musela som dokupit 7 vypadavatok) - ostala mi nesplnena uz len posledna uloha vpravo, 3 kvetinace, ale ta uz taka aj ostane
    akurat som celu akciu cakala, ze tie vyhonky v kvetinacoch na obrazku budu postupne rast ako clovek dodava do uloh, ked sa vzdy nad nimi zaprasilo z nejakeho lektvaru... a oni nic
     
  20. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Konečně hotovo celé. Děkuji moc za dárečky, nakonec mi ještě 10 elixírů zbylo.:p;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.