Přichází jaro (22.3. - 28.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    taky jsem ze hřbitovu docela hotová, ale nakonec jsem to dala....do akce jdu i když růžové číči mám ...ceny jsou hezké a akce taky
     
  2. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Horší tajemnici než od netopýrů (papouch c++) snad dostat nemůžu :wuerg:xD, tak do toho s chutí jdu! ;)
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Trochu komplikovany, hlavne teda mit ty stromy a sledovat az bude dost potrebnych vypadavatek a vytrhnout :)
    Co je to za stonek u prvni dekorky?
    Tento předmět bude potřebný pro řadu na magickém stonku ”Sladké překvapení”
     
  4. Berry.308

    Berry.308 Rádoby autor

    Prosím,můžu poprvé dát šípek,nevíte někdo,jestli je dobrý na padátka....nebo radši stromy?
     
  5. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    na Moravě řikáme růžové
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nějak se nudím, když nemám tu pravidelnost sázení na hřbitově a obdarovávání pejrů, už aby začla další akce, ale dopoledne to bude to samé, když se nebude moci sklidit. Připravila jsem 10 třešní a 9 jabloní v provedení xxl a nechám je celou akci, bo do stodůlky je obojího třeba. Růžové kočičky mám, ale druhé se neztratí, jen ztratí hodnotu při akci OaD, když jich bude tolik v oběhu. Joo, je vždy něco za něco
    ;)
     
  7. Petka03

    Petka03 Vycházející hvězda fóra

    Poslední dobou mi přijde, že akce jsou záměrně dělané tak, aby se člověk tak vyčerpal čtením a pochopením návodu, že už mu potom ta akce samotná přijde vlastně jednoduchá - teda napoprvé jsem ten návod už dlouho nedala :p
     
  8. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    No vše je to zase jen na třech loukách tak snad se to zvládne.
     
  9. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Já bych se šípku nebála, dávám ho taky.. popř. mix se stromy..
    Tak bude to zajímavé, popis dlouhý jak týden před výplatou.. uvidíme, kam se dostanu.. původně jsem si říkala, že to bude snad akce, kterou vynechám po dlouhé době ale růžové číčy ještě nemám, tak jdu pro ně ;)
     
  10. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    rossi1972 Na Moravě si říkejte co chcete, já říkám růžový :p:)
     
  11. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Jestli nebudou uškrcená padátka, tak akce vypadá víc než prímově. Uvidím, zda budu jako obvykle skřípat zuby, nebo zcela vijímečně jásat ;)
     
  12. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    rossi1972 : na Moravě říkáme růžovoučký ty jelítko.
    tazvenuse : nedej se. Je to nějaký provokatér.
     
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Jsem nadšený.
    Po tajemnu bych se nejraději utloukl. Mám ještě málo slonů a anakond ++,
    stejně jako oranž. koní. A proč nemít další červené žáby?
    Mám málo jedlí a grapefruitů, tak proč nezískat další?
    Nechápu, co plašíte s jabloněmi už od poledne, vždyť ty stačí naplošit až zítra.
    Zajímalo by mě, jestli z třešní budou kromě květů padat i lektvary.
    Narval bych je aspoň na celou jednu plochu.
    :D
     
  14. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Mikeš
    já už jsem je narvala, na divokou louku, tak uvidíme, ale ze stromů by padat mělo, takže počítám, že něco vypadne.. jinak su v kelu :-D
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Na akciu sa teším hoci sú tam tajnáše s nich nečakám nič čo by stálo za reč ako aj od netopierov.Skrátka doposiaľ zo všetkých akcií.Ružovky cicúchov mám a druhé sa nestratia.
     
  16. Boty

    Boty Magnát fóra

    Ahoj, já tu nechci psát jak těm šíleným poblbaným zrůžověloučkým kočkám říkáme u nás :p , ale stejně jdu hlavně po nich :)))
    jen aby bylo dost pajdátek :)))
     
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Boty Rekni, rekni... ja si treba ted precetla prispevek -Kutena- a byt slovenskym bratrum rozumim (resp. jsem si to myslela), premyslim jak prelozit spojeni "Ružovky cicúchov", toz zadam do googlu slovo "cicúch", google se me zepta, jestli jsem nemela na mysli slovo "picúch" a to uz jsem se zacala silene rechtat, protoze nerozumim ani jednomu z tech slov xD Nicmene jsem se chtela dozvedet alespon, co je picuch a tak na toto slovo kliknu a prvni odkaz s nazvem "zviratka obdivuji kosoctverec za 780 tis. Kc?" aneb obraz F.R. Cecha u me vyvolat uz zachvat smichu, ze ktereho kuckam jeste ted xD
     
    Naposledy upraveno: 21/3/17
  18. papulice

    papulice Veterán fóra

    tedy já nevím,ale kde vezmu ty květy jabloní a třešní,pokud vím tak jabloně plodí jablka a třešně plodí třešně a néé květy??
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  19. agoros

    agoros Perspektivní autor

    papulice tu ide o to, čo ti zo stromu vyskočí a nie o to, čo sa urodí.. :)
     
  20. bukotesko

    bukotesko Pisálek fóra

    Papulice, kvety jablone pri zbere stromu jablone, třešně tiež ...... stromu, nejaké ti dá aj dekorka kvetoucí dážď, pri zakúpení veľkého koša ak som to dobre pochopil
     
    petaM2001, Květa54 a švestinka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.