Přichází jaro (22.3. - 28.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. papulice

    papulice Veterán fóra

    mnoo tedy akce dobrá,jen nad těmi tajemnicemi by se měl někdo zamyslet,je to sice dárek,ale v 99 lvl potěší,slepice,pštros atd.,ani stromy nic,jen na baha potěšili duriany 2 ks...jinak lišta vše
     
  2. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Pohodový večer všem, sklidil jsem další tři plochy vytuněných karafiátů a dosáhl tohoto stavu:
    LM - 116 políček - 31 padátek
    HL - 141 políček - 20 padátek
    DL - 132 políček - 26 padátek
    Celkem 77 padátek

    Člověk by řekl - čím větší plocha, tím více padátek - no, asi je to u mě trošku jinak. :)Vylepšil jsem Legendu na 29/30, zase bych si řekl, že toho bude padat více, ale opak je pravdou. :)Vylepšil jsem alchymistu na 3.stupeň a poladil ještě více dlouhodobky - tady to funguje v můj prospěch, zkrátila se doba růstu u květin kvůli elixíru života i kvůli výsledkům šlechtění.:D
    Do konce akce mi zbývají 2 květináče a 8 lektvarů, což už není problém, protože jsem vpravo pokročil na
    71/75.
    Akci už tu zhodnotili jiní, za sebe oceňuji grafiku - škoda jen, že virtuální rostlinka nerostla a nevyvíjela se spolu se splněnými úkoly. Odměny velice slušné - výsledky tajemnic ještě dodám až příjde jejich čas. Akci jsem si užil, i když se ke konci natahovala jako kšandy.

    Takže kdo ještě dodělává tomu držím pěsti a kdo už akci dodělal tomu blahopřeji a přeji mnoho zdaru v dalších akcích.
     
    Naposledy upraveno: 27/3/17
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    kamely11, stromy xxl jsou nejhorší volba, úspěšnost oproti normálním stromům je tam hluboko pod průměrem. Jedinou výhodou je, že je sklidíš 2x denně, o to máš víc plodů a BZ, ale vypadávátek né. Ale než bych bourala plůtky, tak je ponechávám. Mýtina ,kde mám velké stromy, cukrové, drátové a stavení to vyrovná. A k čemu navyšuješ BZ, to vliv nemá ani 12% u ječmene víc vypadávátek nepřinese, i kdyby jsi k tomu přidala cukinu a mrkev, důležitý je čas. Zkracování...dostat delší rostlinu, na takovou úroveň že si šípek si můžu dát i na noc. A třeba květák, roste 10 hodin, ale proč ho nesklízet častěji, když ty možnosti tady jsou?:)
    edit: druide, vůbec mě nenapadlo, že budeš zanedbávat alchymistu a spokojíš s tím, že už jsi za galských válek něco vymyslel, ale farma bude tvrdší oříšek, tady si s jedním elixírem nevystačíš:)
     
    Naposledy upraveno: 27/3/17
  4. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Tak jsem to konečně dodělala. Už hodně dlouho /alespon 3 roky/ jsem akci nedodělávala večer před ukončením. Spíš 2 dny předem. Vypadávátka čím dál, tím hůř padají. /Většinou mi jich zbývalo kolem 500 a víc/. Vidím za tím snahu RT donutit hráče kupovat koše a SH. Je mi to po těch letech líto. A fakt je úspěch získat TS a TCH staré věci, kterých mám ve 124 kole plnou lištu. Ze hry začíná být smutný příběh.
    Gratulace všem, co hru v pohodě a nebo s odřenýma ušima dokončili. Snad bude příště líp.
     
  5. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    Tak jsem to nevzdala a mám i kočky hurá, joj já mám radost.Tři úkoly do konce mi chybí, ale to už mě tak netrápí.
    Ještě jednou moc díky za lahvičky.
    Nakonec jsem dojela až do konce, komplet hotovo.
     
    Naposledy upraveno: 28/3/17
  6. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak tedy také hotovo, celé komplet.
    Ale už jsem tomu nevěřila.
     
  7. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    26 padatiek na splnenie poslednej úlohy. Snáď to dám:sleepy:

    [​IMG]
     
  8. juracka

    juracka Pisálek fóra

    Toto je druhá akce ,kterou nesplním kvůli vypadávátkám.Doteď,když jsem chtěl splnit,tak jsem vždy splnil a najednou to nejde? Asi je někde chyba,ale koše kvůli tomu určitě kupovat nebudu,protože za chvíli by se mohl prodávat koš,kde koupíš vše na splnění celé akce a nemusíš nic pěstovat.Akční vždy napěstovaná v pohodě,ale když nejsou vypadávátka,tak úplně zbytečná práce.Mělo by být spočítané,aby to vyšlo vždy,kdo napěstuje akční měl dost vypadávátek,aspoň můj názor.
     
  9. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Teď mi ze zvěřince a výrobny na LM vypadlo 15 padátek. Na počet obsazených políček je to rekord. Chybí mi dodat poslední 3 květináče, za půl hodiny sklízím lískáče, tak to v pohodě stihnu. Měla jsem v záloze kaštanový řádek, ale nakonec ho použít nemusím. Na farmu se dostanu max 3x denně, ale vhodně zvolenými rostlinami se mi nakonec podařilo padátka získat. (Ze začátku dávám krátkou akční na pohopole.)
     
  10. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    juracka: Pokud by to bylo jak píšeš, tak proč by do akce dávali vypadávátka? To by rovnou mohli dát jen akční a na nějaký vypadávátka se vyprdnout, když by to bylo "garantováno". Akce není jen o těch rostlinách... to by měl každý za 2 dny hotovo ,-) Ale jo... proč ne, jde to udělat jak by ti to vyhovovalo..... nechají těch 1074 vypadávátek a akční zvednou z 6+6tis na takovou hodnotu, aby byla jistota že to napadá..... pak to bude třeba 22+22tis a ty budeš určitě spokojený, protože bude splněna tvá podmínka ,-) Potom by v akci každý pěstoval jen akční, aby to stihl .... takhle má možnost co zrovna potřebuje ,-) Poslední věta je prostě nesmysl, aspoň můj názor. Neříkám, že tahle akce byla ohledně vypadávátek lehká, ale i bez premiových prvků se dala udělat s 24hod rezervou.
     
  11. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Sirovodík: jestli máš slněno 120 úkolů, máš jednu sadu dekorek v inventáři - stačí dosadit do stonku.
     
  12. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Jen pro zajímavost a jako experiment sklizeň ze stromů:
    hlavní 200 ořešáků - 39
    divoká 202 cukrových javorů - 40
    mýtina plná pomerančů + produktové + kaštan, jinan, zlatý list - 25
    Zvěřinec na mýtině dával 3 - 6, dnes 0

    Pozitivní je srovnání ořechů a javorů, na BZ fakt nezáleží. Jinak ale je to k ničemu, protože za dvacetihodinový růst je padátek žalostně málo a na splnění akce by tento způsob získávání nestačil.

    Poslední květináč umletý a akce je definitivně hotová s přebytkem 91 lektvarů. Líbila se mi moc. Také se mi líbila zdejší diskuze, kdo rozumí čtenému se mohl obohatit o spoustu informací a příště je tak využít k úspěšnějšímu plnění akce. Díky.
     
    Naposledy upraveno: 28/3/17
  13. jarka112

    jarka112 Vážený autor



    po zbere karafiatov,akcia splnena.Dokonca zostali aj vypadavatka.Ďakujem vsetkym susedom,co mi po cely cas posielali denne elixir. :)

    a este hracke evok a sovinka :)
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tato akce byla z kategorie těžká, měla jsem sice brzy hotovo, ale jen díky kaštanovému řádku. To co jsem si na karafiátech namamonila, to mám teď navíc, tak teprve teď bych akci ukončila. Už nemám prémium, tak je to určitě znát a to jsem pěstovala ty nejdelší dlouhodobky a střednědobky do úkolů a stejně to moc nepadalo.
    Držím palce kdo ještě finišujete, ať zvládnete co nejvíce ;)
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Druid.Panoramix Mela jsem u sebe z navysovani legendy naprosto stejny pocit aneb cim vys lezu od 27% nahoru, tim mensi vidim efekt. Kratce po dosazeni 30/30 jsem, u zrovna probihajici akce, mela dojem, ze horsi to bylo uz jen pred tim, nez jsem zacala stehovat poprve pohary z pole na pole... Nejspis jsme stare konzervy a nase farmy potrebuji cas, aby se se zmenou zzily ;)

    EDIT: Tak jsem zkusila ty tvoje karafiaty (tuneny je nemam, takze jenom voda + hnuj) s vysledkem: hlavni (154 pidi): 33 ks, mytina (152 pidi): 31 ks. To je teda bida a bida, kdyz artycok mi da 50 + 40 (u me za 9 hod.).
     
    Naposledy upraveno: 28/3/17
  16. farmík84

    farmík84 Pilný autor

    evoku57 se vším s tebou souhlasím, na mé farmě je to taky poznat, že už nemám prémium a dokonce si myslím. že s mojím plánováním bych akci bez kaštánku asi ani nedokončila.
    Hodně štěstí těm co ještě akci dokončují
     
  17. mesju

    mesju Rádoby autor

    Naivně jsem si myslela,že když mám dokončenou"ŽIVOUCÍ LEGENDU" tak,že to bude víc padat,ale ouha je to stejné ba naopak ještě horší nevím nevím jestli to dám


    Už jsem tady hodně četla o kaštanovém řádku,ale stále nevím jak je to myšleno.Kolik je potřeba těch kaštanů kde se umisťují.Co si mám představit pod řádkem?
     
  18. gibi75

    gibi75 Pisálek fóra

    No ja potrebujem na splnenie úlohy ešte štyri kvetináče a 81 vypadávatiek. To asi už nestíham :(
     
  19. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj mesju,
    kaštanový řádek najdeš v Nebi. Byl jako odměna v akci Dožínky 2014.
     
  20. juracka

    juracka Pisálek fóra

    Já jsem samozřejmě nemyslel aby s poslední napěstovanou akční kytkou vypadlo poslední vypadávátko,ale mám legendu celou,používám mrkvový chleba,nějaké stonky ,na farmě jsem několikrát denně a stejně nemám splněno? Potom prostě ztrácím motivaci hrát,když vím,že jsem pro to nemohl víc udělat
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.