Přichází jaro (22.3. - 28.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    konečně domleto poslední květináče.
     
  2. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    U mne hotovo včera ráno a od té doby pajdátka padaj jak pominutý tohle je už na víc [​IMG] tak se omlouvám těm co jim to nepadá asi se zasekly na mé farmě :sleepy::sleepy::sleepy:..
     
  3. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    No...tak já mám vše napěstováno, namleto, připraveno a dnes po práci, za klidného večera, že to tam nabřinkám:p:D

    Jedu, jedu,dodávám, dodávám.....s radostnou slzou v oku jsem vysadila růžový kočendy ( neměla jsem) zaktivovala jsem stonek a prásk....zůstanu trčet těsně před koncem na blb.ým jednom, jediným třešňovým květu-.->:(

    Tak vážení přátelé....já budu mít hotovo až zítra ráno:( až po odkvětu ;)
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak se mnou tentokrát skleníkově upravené růže nespolupracují, už potřetí stejný výsledek - 42 pohopolí, pouhých 29 flaštiček :-( Mno, snad mi to teď večer dopadá ze stromů, na zítřek se mi už moc čekat nechce...

    EDIT: něco málo napadalo, ale nevydržela jsem. 90 fl za sto pidiflašek v čoudu, ale mám splněno... Ono by to zítra dopadalo, ale Murphyho zákony fungují: "Jakmile neštěstí pojmenuješ, stane se." Převedeno do praxe - budu mít všechno, budu chtít plnit a od oběda do 14.00 budu mít práce jak nas...molené a minimálně tři stepující zákazníky za pultem, čekající na Babišovku... účtenku. Takže jaro vítám tím, že nemusím v práci o pauze na cigáro oblékat bundu, protože na sluníčku je fajn, na farmě opět s kontem téměř nulovým 8)
     
    Naposledy upraveno: 27/3/17
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    tak hlásím hotovo a jdu spát... jsem ko, vstávala jsem v půl 5té a naše 3týdenní slečna skoro celé odpoledne trestala, teď spinká, tak fičím do pelechu taky, ať to doženu :D
     
  6. Jiřik48-05

    Jiřik48-05 Zelenáč fóra

    Jedu karafiáty se super hnojivem a chybí mi 120 padátek.Takže nedodělám.
     
  7. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    budu ráda když při ranní sklízni konečně dodělám aspon levou stranu a na pravé jsem na 47,snad ještě něco vypadne....má také tady někdo zpřeházené semínka v nabídce,jako já?,Ono se ted těžko hledají dlouhodobky,když některé jsou v prvním řádku a mrkev třeba v třetím:(
     
    petaM2001, aljanu a evainfo tohle ocenili.
  8. Bizonka68

    Bizonka68 Rádoby autor

    Tentokrát také nestíhám, zítra jsem celý den mimo, takže pro mě soutěž končí už dnes...a padátka nepadají a nepadají...
     
  9. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Ritterca
    Blahopřeji, v tomto LV je to opravdu velký úspěch.
     
  10. mazulu

    mazulu Zelenáč fóra

    konecne hotovo aj ked cez vikend sa moc nedalo pestovat:music::inlove::D
     
  11. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj myš59,
    podívej se, jakou máš navolenou kategorii v sázecím okýnku.
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  12. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    myš59: jen doplním nezmarku o screen a nastav si řazení podle lvl to je default a nebo když chceš dlouhodobky, tak dle času ,-)

    [​IMG]
     
  13. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Někde na začátku diskuze jsem čet něco o velkém prdu a rád bych se přidal s informací že i z malého prdu může vzniknout velká ozonová díra :D ... tfuj teď mi to uteklo (omlouvám se) jdu větrat.

    Mám hotovo. Máte to taky tak?
     
  14. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    Hlásím hotovo,ale byl to děs:eek:,v tajemnu velký prd:wuerg:,jinak děkuji :inlove:sousedům za gratulky k 99 lvl.Farmářka 717 Martina.
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Ve skleníku né, ale pokud se použije aroma lásky a prach andromedy z alchymisty a k tomu -chce to trpělivost- bonusy od barmana, tak jsem dávala šípky na noc a ráno je sklízela.
    matlafous, to neznamená, že jsem chrápala do jedenácti, ale sklízela jsem skutečně někdy za kuropění, kolem deváté, takže rostly něco kolem 12 hodinxD
     
    Naposledy upraveno: 27/3/17
  16. kamely11

    kamely11 Perspektivní autor

    no, dnes odpoledne byla sklizen - jedna plocha XXL stromy, 1 plocha ječme, 1 plocha porek (a to mám ze skleníku na porek + 12% BZ) - výsledek 62 kousků..... a to byla jedna z nejlepších sklizní... rady znám, ale opravdu mám pocit, že mám každou akci méně a méně padátek...
    poháry mám 28/30, nějakou tu marmošku na zvýšení BZ si přidám, dlouhodobky zkouším střídat, ale nepadá moc z ničeho....
    dřív se mi dařilo dokončit každou akci v pohodě, ještě s časovou rezervou....
     
    petaM2001, tydýtková a myš59 tohle ocenili.
  17. Krasomila333

    Krasomila333 Perspektivní autor

    Já čekám na 220, určitě se dočkáme, pevně v to věřím
     
    petaM2001, myš59 a evainfo tohle ocenili.
  18. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Pomooc potřebuju ještě 24 hodin :oops: jsem ted na 62/75.
     
  19. ŠedýStrom

    ŠedýStrom Pisálek fóra

    Mám přesně ty samé zkušenosti - poslední dobou musím rvát do všech akcí Superkrmivo, a nebo kvůli vypadávátkám Superhnojivo. Dřív to bylo splněno s rezervou a bez Superblablabla. A jelikož nekupuju za reálné peníze, tak se už po čtyřech letech i párkrát stalo, že jsem nedokončil.
     
  20. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    ajtyk: A co, že je ten velký úspěch? :D
     
    myš59 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.