Přichází jaro (22.3. - 28.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak splněné 59/75 úkolů, chybí mi 760lilií, 920krokusů a 58padátek... to bymohlo vyjít... :)
     
  2. elenkas

    elenkas Zelenáč fóra

    POradí mi někdo, jak podpořit vypadávání akčních předmětů. Už několikátou akci mi jich vypadne tak málo, že mi akce nejde dokončit. Předem díky za radu.
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  3. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj elenkas,
    mnoho užitečných rad je v tomto vlákně: Jak na "vypadávátka" - rady a zkušenosti
    Stručně se to dá popsat tak, že je potřeba pěstovat bez prostojů, mít co nejvyšší legendu a pokud jsou napěstovány potřebné plodiny, sázet dlouhodobé, nebo střednědobé rostliny. Pěstovat na 1x1 polích a klidně urychlené bonusy ve skleníku. Dále se mohou použít stromy, nejlépe 20hodinových (z XXL to tolik nepadá).
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Akce dokoncena vcera (vsem drzim pesti, at dosahnout alespon na ty nejlakavejsi odmeny, pokud akci nedodelaji komplet) a dokud mam v zive pameti... zaverecne hodnoceni (jako ve skole): 1*
    + vyborne propracovani (neco akcni kytky, neco padatek, neco ze stodoly, neco primou sklizni, neco mletim)
    + super odmeny (vc. radku na stonku)
    + nizky pocet akcnich s prijatelnou dobou zrani (10 tis. kytek umori i vola)
    + paradni grafika (jen drobnost: kdyby byl videt rust sazenicek s postupem v akci, bylo by to dokonale)
    + prehledne dodavani (clovek nemusi stale hledat a prepocitavat, co zrovna potrebuje osadit...vse ma pred ocima)
    + prichut adrenalinu diky padatkum (spravne volenou strategii splnitelne bez nakupu za Kc nebo Fl)

    Poznamka pod carou: kdyby mezi tydennimi pestovacimi akcemi byla delsi pauza (klidne tyden) nejspis by se nikdo moc nezlobil. Takto, pro spoustu hracu narocne akce, opravdu musi byt vycerpavajici a spise odrazujici. Zbytek by si urcite praci nasel a na farme se zamestnal a vic se pak tesil na dalsi akci.
     
    Naposledy upraveno: 27/3/17
  5. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Tak já se snažím jet bez prostojů, v téhle akci mi vypadávátka nejlépe padají z šípku ( ale je hroooozně dlouhej na pěstování - 19 hod v základu a nedá se uspíšit ve skleníku) :cry: Takže z šípku mi padá celkem ze sklizně cca 120 ks ze všech ploch. Chybí mi ještě 170 lektvarů a 6 květináčů. Ale co: řůžovku mám a červené žabáky nepotřebuju, už jsem je také někde získala. Tak uvidíme, jestli stihnu.
     
  6. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Gratuluju všem, kdo už dokončili a radují se z jara, těm, kdo na úspěchu stále tvrdě pracují, přeju náklonnost herní náhody a příval padátek, dopěstovat akční se jistě podaří i bez štěstěny :).

    Já už beru akci za ukončenou, v této chvíli mi schází už jen 58 lektvarů a ty vypadnou z večerní sklizně, kterou opět zajišťují cibuloviny.
    Akci jsem jela podobným stylem, jak jsem se naučila u dřívějších akcí, tentokrát u mě bylo rozdílem (krom cca 20 padátek na začátku akce, které se mi nepřipsaly, pak se to už neopakovalo), že i přes sázení dlouhodobek na začátku akce, kvůli kompenzaci pracovní doby, to nemělo pozitivní vliv na vypadávátka, jak to znám obvykle, takže jsem se opravdu v padátkách propadávala a i přes to, že jsem hrála bez prostojů, nebyl žádný víkendový volný čas nebo jiné obvyklé životní aktivity, bych akci stihla taktak s odřenýma ušima, pokud bych mohla hrát až do zítřejšího konce. Vzhledem k tomu, že stíhám poslední vstup na farmu dnes večer nebo zítra brzy ráno, tentokrát nestačil můj způsob hry na zajištění ukončení k dnešnímu večeru, což se mi jindy daří. Včera jsem proto projela 80SH na velkých polích (nikoliv pohopole kvůli úspoře času) a získala 40 padátek, která jsem potřebovala k pocitu jistoty, že dnes večer skončím.

    Zatím se odhad zdá být přesný, nevypadá to ani, že bych končila s nějakým přebytkem, ale očekávám s jistotou večer ukončení. Chybí mi poslední dekorka. Akce se mi moc líbila, náročné vypadávání u akce s podobnými odměnami a podobně nápadité mi nevadí, i když by možná zasloužilo označit v obtížnosti hry, úplně na střední obtížnost mi to opět nesedí. Jinak ale odměny ve hře excelentní, k tomu mnou oblíbený řádek, pestré plnění, s akcí jako takovou jsem velmi spokojená.

    Připojuju se k tomu, že takto pěkné, ale náročné akce, jako jsou poslední dvě, by snesly i nějakou tu delší pauzu než jediný den, vůbec bych se nezlobila a ještě bych doopravdy zrelaxovala :). Ať to všem, kdo ještě čekají, dopadá všechno do posledního lektvaru!
     
  7. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Akci rovněž považuji za ukončenou a protože na farmě nehoním BZ, tak jsem teď zkusmo dala na hlavní 200 ořešáků, na divokou 202 javorů a na mýtinu 120 pomerančů plus produktové. Jsem zvědavá na zítřejší ranní sklizeň :)
    Z orchideje teď vypadlo 12 lektvarů, ale tu jsem měla jen kvůli doběhnutí MJS.
    Přeji pěkný slunečný den, já jdu ven doplňovat vitamín D.
     
  8. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji krásný, slunečný a hlavně pohodový den,
    akce se chýlí k závěru a tak se hodí každý lektvar a každý květináč a suroviny na něho potřebné. Před chvílí jsem sklidil vytuněné karafiáty a ranní sklizeň byla zase lepší než ta odpolední a díky ní jsem se v pravém sloupci dostal na hodnotu 59/75.
    A jakže to z karafiátů padalo? Na to odpoví závěrečný přehled, kde srovnávám poslední tři sklizně, podotýkám jen, že první dvě byly z vytuněné cibule a poslední z karafiátů.

    LM - 116 políček - dnes ráno 34 padátek, včera v podvečer 12 padátek, včera ráno bylo 34 padátek
    HL - 141 políček - dnes ráno 27 padátek, včera v podvečer 19 padátek, včera ráno bylo 30 padátek
    DL - 132 políček - dnes ráno 28 padátek, včera v podvečer 14 padátek, včera ráno bylo 33 padátek

    Celkem bylo dnes ráno 89 padátek, včera v podvečer 45 padátek, ranní součet byl 97 padátek

    Nicméně pořád něco málo chybí a tak na plochách jsou zasázeny vytuněné karafiáty a večer je sklidím a zbyde čas na ještě jednu otočku - pořád je čas s tím něco udělat - třeba alchymistu na 3.level či ještě více vytunit rostlinky ve skleníku, ale to už ponechávám na každém z Vás. Pořád jsem přesvědčen, že akci jde splnit jen s minimem 20 SH na rozpěstování a využitím všech možností, které tato hra zdarma nabízí.
    No a pak už jen maličkost - zasázet tajemnice, postavit podivné chlívky a počkat 5 hodin, co že na plochách vyloupne - ještě něco by si mi šiklo, abych byl úplně a 100%-ně in a nechám se překvapit. V tom horším případě to lišta pohltí a opět budu čekat, zda se štěstí usměje........ a třeba si i usedne.
    Gratulace všem, kteří mají splněno a těm, co nemají, přeji mnoho zdaru a ať to padá.
     
  9. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]

    Ten zbytek už je v podstatě jen bonus navíc 8)
     
  10. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Neuvěřitelný .... povedlo se mně to dodělat 8)8)
     
  11. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    No, vlastně se budu divit, pokud dokončím, protže málo padátek. Už mě to nebaví, každou akci řešit padátka a vymýšlet ptákoviny, aby se to zlepšilo, protože když RT nedopustí, tak stejně nic neudělám. Mám toho plné zuby.
     
  12. papulice

    papulice Veterán fóra

    tak já mám hotovo,vlastně za chvíli skončím,protože mi chybí 100 ks kratší akční do posledního úkolu a za chvíli ji sklidím a mám pohodu,klídek,tabáček,vám všem přeji hodně zdaru,ať se zadaří...:D
     
  13. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Hlásím také hotovoxDuf,ale byl to adrenalín:mad:;),ještě že mám dovču:p;)Přeji všem,ať padátka padají;)
     
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Odtajněno o_O
    Do mdlob jsem neupadla, bo zas tradičně prd a šišky - kdyby byly ledové, tak jásám, ale kowhai, rakytník a oskeruše v různých provedeních nadchnou maximálně nováčka. Ani oranž husy a bobři to moc nevylepšili.
    Na Baha: tygr, plameňák, č. velbloud (aspoň něco). Mandarinka XXL, mangostan xl, grep XXL, durian (sice několik mám, ale hodí se).
    Potěšila makadamie XXL :D Takže ve finále spokojenost (přičtu-li teda k odměnám ty růžové cicúchy)
    Tak zas příště (třeba na Apríla) ;)
     
  15. Modránek

    Modránek Pisálek fóra

    Všetci už hlásia hotovo a mne tá fazuľka v tom kvetináči nechce rásť aj ked sa snažím stále nerastie a kúsok. Tie fľaštičky mi tiež dáko nejdu.
     
    milostivas, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  16. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    Už jen tři květináče to určitě dám, ale byli to docela nervy. Jistil to špenát a šípky ten čas dlouhého času se vyplatil
    držím všem pěsti at jim to dopadá
     
  17. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    slootr ~ nevím kdy tě tato zpráva zastihne, ale slíbila jsem výsledek. Omlouvám se, měl jsi pravdu. Tato akce ~ aspoň v pokusech na dvou polích ~ co pohopole, to padátko. Použity šlechtěné karafiáty.
     
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tož je to za mnou pajdátka dopadali dnes ráno,sice jsem myslel že budu hotovej v neděli večer ale musel jsem otočit karafiát ještě raz a šlo to i bez SH(samozřejmě na rozpěstování se musí)xD

    [​IMG]
    jdu házet tajemno na plochu:inlove:
     
  19. trven

    trven Pisálek fóra

    Už mi chybí jen 69 lektvarů. Akci udělám celou, přestože jsem zprvu měla strach, že lektvary moc padat nebudou. Ale nakonec jsem nemusela ani používat SH, jen na rozpěstování. Pěstovala jsem dlouhé plodiny zkrácené produkty z alchymisty a skleníkovými bonusy.
    Akce se mi moc líbila, super stonek, dekorace a růžové kočky :)
     
  20. knihovna1

    knihovna1 Rádoby autor

    Zdravím. Prosím nejdou mi dodat třešňové květy, přesto že ve stodole jich mám 46... můžete mi poradit. děkuji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.