Přichází jaro (22.3. - 28.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Bela74....moc děkuji za radu, už včera po šichtě jsem to našla, ty dvanástky o víkendu mne vyčerpaly, jsem utahaná jak, kotě...Já určo nestihnu, ještě zítra celý den pryč a ÚT dopolko a segru prosit už nebudu přes mobil aby sklidila za mne Můj stav 53+35 a pajdýtka nepadag, dnes na noc dlouhodobky karafiát a růže...dobrou farmáři a co jsou hotoví gratulka
     
  2. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak hlásím hotovo, ale byla to fuška......nějak jsem si celou dobu myslela, že je konec už zítra a tak jsem lehce podlehla panice a asi 2x jsem použila splnit za floreny......
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    GordonSargent Vyhralas! Palec nahoru! Ja nestihla sklidit, protoze jsem se dohadovala s chlapem (kvuli Prepperce xD resp. kvuli jednomu testu... btw malem jsme se zabili, napisu rano xD ), ale jinak super ;)
    [​IMG]

    Y_n_O Ani jsem to ve zlem nepochopila, diky ;)
     
  4. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahojky tak toto akci nejspíš nedodělám nejen že se zítra nedostanu na farmu no možná až odpoledne kolem 15 hod. pak mám raní a že mě z akční vypadnou 4 kousky tak to je síla a to mám 29/30 a ani z dlohodobek nic moc(17-25) no nebaví mě ty padátka v poslední době je opravdu čím dál horší plnit a splnit celé ...pokud to nezačne víc padat mám hotovo cca66 (34/34 hotovo) co stihnu to dám...nou stres vyřídit věci po práci se musí hold nemůže být pořád posvícení ...:wuerg:Všem co mají hotovo velikkkkááánnnskkkáááá gratulka ;)Janča
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jsem asi tupej,protože už asi potřetí rozpěstovávám akční plodinu a stále nemám hotovo.:music: S takovou akci asi dokončím za tejden.
     
  6. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Ahojky všem! Kdo už má komplet splněno - smekám a gratuluju! Já mám levou stranu hotovou, taky stonek, a vytoužené "ružové cicúchy" .... Na levé straně visím na úkolu 61, nejsou padátka na květináče...... Snad to zítra trochu napadá z nočních dlouhodobek - ráda bych zlaté banánky :) Všem hodně štěstí a mým hodným sousedům děkuju za padátka.
     
  7. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    No tak to jooo xDto máš dobrý,žádné prostoje;)Já když mám 12ctky,tak jsem bez kompu asi 13,5 hodiny:oops: a tak je to občas hodně napínavé,pa.:(;)
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dobrý večer, jsem v cíli, levá strana komplet, řádek je na stonku a co bude navíc do konce akce, je pro mě jen bonus...
     
  9. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj tak stonek stonkuje,jsem ráda že s cibulí na noc sem to dala,teď jsem 62/61 a uvidím co ještě do konce bude,po růžových kočkách netoužím,stačí mi červené,no uvidíme,těm co finišují držím palce...
     
  10. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Všechno je to o prioritách, nic jiného.
    Nesnáším plodiny, jen chovám - ano, mám míň krejcarů, míň BZ, nelezu do skleníku, nedělala jsem akci, za kterou byl kaštanový řádek (nedělám všechny akce) a tuhle akci taky nemám.
    Zkusila jsem ji s pěstováním akční na 288 polích, zbytek stromy a chlívky. Mám řádek, růžové kočeny, celou levou stranu a vpravo jsem zakysla na 6 květináčích. Akční mám všechno, uvidím, jestli to z chlívků dopadá. Spíš pomáhají sousedé a dobré duše.
    A jsem spokojená - ano, trochu mě hněte, že to nestihnu celé, ale na druhé straně je v Oraculu recyklomat a vzhledem k tomu, že jsem všechny plody stromů naházela do ovocného trhu (a stejně mi chybělo na 50 ZB), tak je lepší jedna nedodělaná akce, než zbourané stromy a průvan ve stodole.
    Ono je hezké udělat s vypětím všech sil každou akci, ale kdy dělat družstvo, kdy plnit stodolu? Proto nerada bourám všechno, myslím na strýčka příhodu a jak akce střídá akci, tak bych nedělala nic, než akce. Buď to půjde na půl plynu, nebo by to muselo být za 3 florenovníky, abych vyvalila oči a začala pracovat s rostlinama xD.
     
  11. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj tato akce byla velmi náročná na padátka,teď jsem to dodělala,ale padalo to málo a i z dlouhodobek,takže nám RT pořádně přitvrdilo kohoutky akci mám dodělanou celou původně jsem do akce šla pro stonek a kočičky, to ostatní vyšlo už samo.Všem přeji aby jim to dopadalo co ještě čekají na padátka a těm co mají hotovo posílám velkou gratulku.
     
  12. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    matlafous - a já si říkala že se nějak neozýváš :D a co se týče té prošvihnuté sklizně, to víš, snažím se odrovnat konkurenci v akci všemi dostupnými prostředky :p

    A pro všechny kteří si stěžují že je tahle akce nedohratelná pro nižší levely nebo bez reálných investic, tak já hrdě hlásím, že při levelu 80 a Legendě 25/30 jsem dnes získala stonek a mám i růžový kočky. Jen s jednou otočkou SH na rozpěstování, nez FL, bez Kč, bez kaštaňáku i mixování a JC. Nevím jestli stihnu akci úplně celou, naději ještě mám, ale to hlavní už řádkuje a mňouká, takže co bude navíc, to už je jen bonus. Ale moje hlavní sdělení je, že to do stonku jde i bez velkých výhod, jen s MJS, pílí, plánováním a dobrými sousedy. Samozřejmě když je někdo ve dne v noci odloučen od PC, tak to chápu že ještě není ani v půlce.

    Moc děkuji všem sousedům a známým kteří mi posílají zpropadátka, jejich pomoc je v těchto počtech výrazná. Děkuji. :)
     
  13. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    bezvááááá..při každé akci si nejdříve pečlivě napěstuju akční kytku,semelu co třeba a dodávám... nevím co teď bylo jinak,že jsem měla nutkání doplňovat postupně :p no nic,tak jdu zase rozpěstovávat :p :p jinak trčím na 75 a 61 ..nashle :)
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nechte toho lidi, stekate se tady a pritom nejvetsi problem je ten nesmysl zvany letni cas, chjo, tyden zase budu mit rozhazeny nacasovani... a to nemluvim o tom, ze zase bude pul roku na serverech v logovacich vypisech o hodinu vsechno posunuty...
    I tahle akce mozna bude mit divnej konec, tak radeji s tim pocitejte...


    Vypadavat ma 179 letkvaru/den, v tuto chvili ma byt 792 (nebo chybet 282 ), mam 1136 (chybi 0 ), mam 105% hotovo.
    Stav lilii : idealne 4715 kusu (1067/den ), mam 6786 z 6400 (106% ).
    Stav krokousu : idealne 4420 kusu (1000/den ), mam 6074 z 6000 (101% ).
    Zatim uplynulo 73% casu, zbyva 37 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyn 40* kvetinacem, celkem za 4 hodiny. Navic vysazet stromy pro ziskani 32x květ jabloně, 37x třešňový květ.
     
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak už :D
    Cicúchy růžové mám, banány zlaté mám, stonek fachčí, co jsem dostala z bedny nevím, bo jich už je tolik, že se v tom ztrácím...o_O
    Dokonce jsem nezabudla dát tajemky na plochu, takže už ráno budu moct jásat nad těmi skvosty :D No, není to krása xD
    Tak a jde se odpočívat a nabírat síla na další akci. Těm, co ještě nahání padátka, držím palce ;)
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Z ranného zberu mi tých chýbajúcich fľaštičiek dopadalo,tak že akcia komplet hotová.Ďakujem susedom za darčekyxD;).
     
  17. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Stonek jede a co bude navic je bonus. Cele nevim jestli to udelam, ale snazim se sec to jde
     
    Naposledy upraveno: 27/3/17
  18. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Protože jsem trochu přepěstovala, mám splněno nad plán 72/75. Víc ale už nepěstuji, další dekorku do lišty nepotřebuji. V tuto chvíli 97 vypadávátek navíc (použila jsem asi 150 SH při rozpěstovávání).
     
  19. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Noční nedala tolik kolik mohla, tak na úplně poslední dekorku za 3 květináče chybí 36 lektvarů. To už dopadá samospádem z čehokoli.
    Akce se mi moc líbila. Trochu přemýšlení, trochu kombinování, snadné dodávání, odměny víc než slušné, i ten adrenalin byl fajn - to je pro mě to pravé a mám to raději než akci splněnou za 2 dny.
    Čekatelům na padátka přeji hojnou úrodu :)
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Dal jsem TS z nekolika akci, bylo toho pozehnane, takze padl vodni dracek a citlivka - docela slusny vynos, mraky XXL, a par C++, no uz to neni kam davat...
    Kdyz se nedelaji za kazdou cenu akcni, tedy vyuziva se cas bez prodlev, tak to padani z dlouhodobek celkem rychle dozene ztraty, ale jde hlavne o pripravu, bez ni je to nejistota... tak at nejsou problemy a dodelate v pohode nejmin stonek (tedy jit po prvni sade dekorek)...

    Vypadavat ma 179 letkvaru/den, v tuto chvili ma byt 858 (nebo chybet 216 ), mam 1349 (chybi 0 ), mam 125% hotovo.
    Stav lilii : idealne 5108 kusu (1067/den ), mam 6786 z 6400 (106% ).
    Stav krokousu : idealne 4789 kusu (1000/den ), mam 6074 z 6000 (101% ).
    Zatim uplynulo 79% casu, zbyva 29 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyn 40* kvetinacem, celkem za 4 hodiny. Navic vysazet stromy pro ziskani 32x květ jabloně, 37x třešňový květ.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.