Přichází jaro (22.3. - 28.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Když jsem včera ráno vstávala, farmsčot na mne blikal jako semafor :

    [​IMG]
    Nedivím se, v práci spíš čtu fóra (číst umím rychle), ale málo hraju. Dnes je to kapánek lepší,
    [​IMG]
    protože jsem systematicky napěstovala akční lilie, to druhé růžové také za chvíli bude. Volný víkend, tudíž noční farmabudíček mi nevadil, ba přišel vhod, protože byly dvoje titulky na moje seriály, takže jsem to hned stáhla a ráno jsem mohla jen čučet xD
    Snad mi z dlouhodobek to chybějící napadá, SH nemám, už padlo při minulé akci a včera na dohnání propadu padátek na pohopole s růžema. Syslím pár florenů, přinejhorším dokoupím, pretože tie ružové cicúchy chcem a potrebujem 8)
     
    Naposledy upraveno: 26/3/17
  2. iDavis

    iDavis Baron fóra

    U mňa ešte hotovo nie je, akcia je síce dobrá ale tajomné chlievy a stromy sú bieda ako vždy. Čakám, že už konečne dostanem toho axolotla, ale nie, namiesto neho mám žltú výrobňu bikín, nejaké slony a 4. tigra.:sleepy:
     
  3. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Jako vždy se do akcí pouštím i když se mi do některých nechce, tentokrát to bylo taky tak a už vidím, že to celé nedám i když mám karafiáty se skleníkem, napěstíno jinak mám vše, ale lahviček mi chybí moc(250), stonek ale mám a ostatní se ještě uvidí:wuerg::p;)
     
  4. lilikru

    lilikru Pisálek fóra

    zdravím pracovití lidičky sice na pěstováno mám hodně ale nevyskakuje mě lektvar tak jak bych potřebovala poradí mě někdo co dělat děkuji
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jak jsem psala před chvílí, ten růžový nesmysl už také mám, jen to palubové balení alkahólu to brzdí...
    [​IMG]
     
  6. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    For SKALARA only.

    Promiň,promiň, matlafousovou oslovuji zubatá,čabraková,chechtavá a Tvé pruhovaná se mě ňáko připletlo.;)
    Na mou omluvu,nésu nabumbán,sem přepracován,ale zas mám zasetý záhon mrkfe i petržílky.:p
     
  7. daajen

    daajen Aktivní autor

    Tak abych si taky přidala: vytuněné růže, pole 2x2, vánočka, dopis, elixír. Doplněno vodou, hnojem a SH na 36 polích 13 padátek. Proč se snažím? To jsem měla i za lilie sice za 5:30 nebo kolik to dělá s vodou a hnojem.
    Zkusím to dát na poho pole, jestli to bude lepší jak říká "slooter"

    EDIT: tak na pohopolích z 35 polí celkem 26 padátek, je to jednou tolik než na normálních, ale stejně bych si přála víc>:(
     
    Naposledy upraveno: 26/3/17
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Před chvíli jsem dorazila z práce a začala dohazovat. A to jsem se včera kasala, že mám napěstováno. Číst a psát umím, teď se ještě naučit počítatxD
    [​IMG] [​IMG]
     
  9. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Po dlouhé době hlásím stav akce ;). Pouštím se do všech akcí, takže samozřejmě i u této byl cíl jasný - kompletně splnit a to se dnes ráno povedlo, takže hotovo a teď se jen těšit na další :). Odměny jsou pěkné, nějaké tajemno - v tom se mi poslední dobou moc nedaří, parádní dekorace navíc a růžové kočky potěší, takže s touto akcí spokojenost.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  10. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Tak kytky jsem dopěstovala až teď, protože ráno vždy zapomenu zapnout MJS >:(. A teď jdu teda pěstovat dlouhodobky, ale pouze na polích 4x4, jelikož nemám kombajn, tak snad o moc nepřijdu. Přesto ale akci nejspíš nestihnu, chybí mi 492 padátek.
     
  11. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

     
    petaM2001, maribeja a Apachie1 tohle ocenili.
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    zejdy66 Zivi me "zirani" do PC, takze ano - nemusim vstavat o hodinu driv (na to bych se asi taky jinak vy...ignorovala a kombajn poridila) :)
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Na splnenie komplet akcie mi chýba už len 100 fľašiek.Ráno ešte niečo napadá a uvidím pokiaľ prídem do utorka.ĽS hotová čo som chcel.
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    matlafousková, zase? A na někoho, kdo ani neumí správně odpovědět?


    zejdy66: Jestli se nemýlím, farmářka z Matlafousova je soukromý zemědělec, OSVČ, podnikatel... něco v tomto smyslu. Takže určitě často maká v lese dřív než se u vás vstává a někdy má klid... A když už píše, tak to asi má důvod.
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    daajen, vytuněnou kytku vždy na pohopole, na normální je škoda SH. A růže nikdy nejsou 100%, většinou se pohybují kolem 70-75%. Ale rostou bez řádku půl hodiny a při dostatku hnojiva jsou výhodnější, než třeba karafiáty, které jsou 100%, ale rostou čtyřikrát déle. Já volím variatu a,mám dostatek hnojiva a ztráty oželím, pokud bych ho musela počítat, tak pochopitelně variantu bé.
    matlafous, někdy se stane, že musím jít do práce místo své obvyklé jedenácté už na osmou, což je problém pro člověka, který je zvyklý se v tuto hodinu probouzet:cry: a zatím co Ty už zíráš do počítače, protože už máš hotovo ,tak já teprve nastupuji do pracovního procesuxD
     
    Naposledy upraveno: 26/3/17
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Růžový krocane,
    jakožto velkorysá ryba (byť trochu placatá) přijímám tvou omluvu a odpouštím Ti. Věřím, že k takovémuto politováníhodnému omylu u Tebe dochází maximálně jednou za rok, a to ještě jen a pouze u setí mrkfe a petržele.
    Ale trucovat v koutě do rána budu-.-;)

    GordonSargent
    - až půjdeš na doučování, vem mě sebou, bo potřebuju "pár hodin" navíc. Dneska dělám hrozný bo.ty xD
     
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O To bude dobry, ja za 22 min. sejmu GordonSargent (jestli ona nesejme driv me - bude to o prsa) a pak uz o me tady neuslysis xD
    GordonSargent Chapu tve strasti bezneho zivota (kor, tu absolutni nespravedlnost, kdy nemuzes chrapat do 11 hod.)... nicmene to vubec nehodlam zohlednovat :pxD
     
  18. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Chybí posledních 28 lektvarů. Ráno budu, i kdybych nechtěl :D;):p.
     
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Matlafous, nesejmešxD
    [​IMG]
    edit: ale neposílej mě na dopingovou kontrolu a se skalárou na doučování určitě půjdu, dostavit se do práce o hodinu dřív než jsem měla při tom byl i posun času, byl ode mně skutečný výkon:music:
     
    Naposledy upraveno: 26/3/17
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    matlafousku, to nebylo myšleno ve zlém, jen jsi se tak nějak vyjádřila, že k těm "jiným" se budeš vyjadřovat lépe nebo vůbec. Ale možná jsem to blbě chopopila já. Chyběla bys mi tu, i když místo textu píšeš telegramy...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.