Přichází jaro (22.3. - 28.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. milteska

    milteska Expert fóra

    mi to tak připadá,že chybí padátka z bahošky-někdo to mylně naprogramoval Mám 75/47 akce neudělatelná,stonek v provozu a víc neřeším
     
    maja.rada, babina51 a petaM2001 tohle ocenili.
  2. slootr

    slootr Baron fóra

    Levá strana hotová!!! Jupí jupí. Napravo chybí už jen 87 pajdátek. Takže jdeme do finále :)
     
  3. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Barolande, já jsem nesrovnávala růži s akční kytkou kvůli času růstu, ale kvůli počtu vypadávátek z jedné plochy a i jsem to tak napsala. Základní čas růstu u akční = 7 hod. a růže = 10:48 hod. se přece zřetelně liší. Nejsem tak nemyslící, abych viděla čas 7:05 a letěla psát o akční. Ale bylo pro tebe srozumitelné, že dvě otočky růží za nejnižší dosažitelný čas 7:05 mi dají o dost méně padátek, než dlouhodobka česnek za čas 13:48 hod., to je s vodou, což je časově o něco méně než ty dvě otočky růže? To byl jediný důvod, proč jsem reagovala.

    S tvou radou souhlasím, nelze namítat a vzhledem k rozdílnosti farem je to bohužel i nezbytnost, vyčtené rady jsou zhusta nepřenosné, co se konkrétních plodin týče.

    Edit: Já čekám na 276 padátek a míním se jich dočkat včas. ;)
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Slootr: jo jo, kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod ...
     
  5. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    čaute:music:...ňák rušno kolem pajdátek 8)
    ...můžu zde s prvním "juhů" výsledkem z TS?:p [​IMG] kdo toho bobka poznal??xD moje první:inlove:
    ne, že by z ní teď byl bůhví jaký vejvar, ale prostě do sbírky musí být:p
    a na Baha taky dáreček :inlove:[​IMG] a taky moje první Akacie:p
    drak se opět nekonal :cry:
     
    Naposledy upraveno: 26/3/17
  6. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    ----------------------------------------------------------------------------
    Ahoj, to je Tvoje rozhodnutí, že je akce neudělatelná a já ho respektuji. Mám 64/48, takže jsem na tom teoreticky hůře než Ty a přesto si myslím, že akce udělatelná je a míním to dokázat a nebudu k tomu potřebovat žádné investice do košů, ani zvláštní porce SH, bude mi stačit jen voda, hnůj, MJS, Pinkie Pie a elixír osudu ve slotech. Bude to o tom hledání způsobů....... za 01:36 hod. mi dozraje druhá várka cibule. ;)xD

    EDIT:

    Takže, sklidil jsem vytuněnou cibuli ze svých tří ploch a dosáhl jsem těchto výsledků:
    LM - 116 políček - nyní 12 padátek, ráno bylo 34 padátek
    HL - 141 políček - nyní 19 padátek, ráno bylo 30 padátek
    DL - 132 políček - nyní 14 padátek, ráno bylo 33 padátek
    Celkem bylo 45 padátek, ranní součet byl 97 padátek


    Nicméně dobrou náladu si tím pokazit nenechám, na noc jsem tam dal vytuněné karafiáty, které se mi podařilo časově stáhnout na 13:36 hodin..... takže pořád jsem si jist, že to dám. Navíc jsem dotáhnul k úplné dokonalosti levou stranu - 75/75 a na pravé straně jsem pořád 48/75, ale zbývá mi už jenom dodat 10 květináčů a 50 lektvarů, v součtu 250 lektvarů, což se mi jeví jako legrace.
     
    Naposledy upraveno: 26/3/17
  7. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Tak z návštěvy doma a pustila jsem se do odtajňování. Zase jsem rozšířila zásoby v liště: hroch, mravenečník, mangostan XL 2x, grep XL, a nolina 2x, ta potěšila. Oranžový bobr, labuť, rakytník XXL, hrušeň XXL. Jsem zvědavá, kdy si ke mně najde cestu dráček. Při mé smůle to asi tak brzo nebude.
     
  8. babina51

    babina51 Veterán fóra

    ZB a stonek mám hotové,napěstováno také,snad ten zbytek dopadá.Zvířata a stromy odtajním až po akci,ale stejně počítám,že padnou samé lištovky(jako vždy).Na noc jsem dala begonie,ráno dvě sadby vyšlechtěných růží a večer bér.
    FA107.....BAHA336
     
  9. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Juchůůů - melu tři květináče :D (zkrátila jsem si trochu borůvky ve skleníku, bo mám pořád nedostatek a povedlo se napoprvé;))
    A sakra - potřebuju čtyři :eek:xD Tak prd. Už jsem z toho volako zmetěná...
    Takže už jen 20 lahvinek na květináč a 40 do úkolu ? :D To dneska večer budu (pokud u toho teda neusnu) xD
     
  10. -mariemk-

    -mariemk- Pisálek fóra

    Akce je fakt "na pohodu"...honím padátka karafiáty se SH a občas se podívám do mlýna, jak mi přibývají a najednou šok...ona sice padají pomálu, ale aby se nepřipsalo ani jedno, když se mi na ukazateli zobrazuje počet??? Chyba byla nahlášena už ve středu a nevidím žádné vyřešení, takže vážení nebyl by ten pravý čas, i když máme neděli??? Ostatně ona tahle hra je jedna velká chyba a nebýt mi líto času, který jsem už u ní proseděla, tak končím.
     
    petaM2001, pigi1313 a VivianLive tohle ocenili.
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zebyto byl né tygl, ale mrazilková jedlička mezi modříny? Já jsem dnes na trhu prodala celou zásobu šišek, bo bylo šedé okénko. Asi někdo už začal syslit na léto a podzim...
     
  12. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    -mariemk- na tvém místě bych kontaktovala herní podporu
    (tady ti, bohužel, nikdo s tímhle problémem nepomůže).
     
  13. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Stonek stonkuje, banány jsou doma, napěstováno také je, farma běží ve standartním režimu chybí pouze 80 vypadávátek a ty v pohodě ráno vyletí. Takže u mě akce v pohodě bez problémů a v klidu.:)
     
  14. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    Hezkou neděli ...

    ..akce prima..dokončeno mám od včera..bez jakéhokoliv nákupu čehokoliv...sázela jsem na necelých 2 plochách..na divoké mám stromy a ty vyklučuji jen sporadicky.. kvůli plynulosti plnění jsem použila /na padátka/.. cca 300-400ks SH....mám vyšlechtěný karafiát..ten s použitím vánočky a bílé nevinnosti..se SH.. vodou a hnojem.. trvá 44 minut..plus s použitím kaštanového řádku se SH.. bez vody a hnoje..0minut...točím na velkých polích..a vychází to zhruba na 30polí/30padátek..KLIK.. i když si nemyslím že akce stojí na kaštanovém řádku..tak jsem ráda..že jej mám..jelikož vím..že při nejhorším.. jsem i díky němu..schopna dokončit jakoukoliv akci..která stojí na tolik diskutovaných padátkách..Jinak odměny..příjemné..kočičí růžovka překvapila...tajemné..jako obvykle ne..


    ..všem přeji úspěšné dokončení..
    [​IMG]
     
  15. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj -mariemk-,
    ak sa ti ani po reštarte nepripísali Lektvare pro klíčení osiva, obráť sa prosím na hernú podporu, len ona môže tvoj účet preveriť.
    Ako kontaktovať hernú podporu ?
    Skoré vyriešenie a peknú hru prajem
     
  16. [kvetinka]

    [kvetinka] Pisálek fóra

    Ahoj, tak taky hlásím hotovo, jsem ráda, že jsem to nakonec zvládla, i když jsem začala později :p

    Hezký zbytek neděle ;)
     
  17. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    :inlove::inlove::inlove: Konečně první můj [​IMG] akce dokončena, ale nebýt toho, že jsem 500 padátek dostala
    kaštanovým řádkem ihned, neměla bych šanci , přes týden sklízím jen jednou :-( Tak teď honem obr stromy na plochu a opět
    spořit SH:oops:.Držím všem palce ať to padá !
     
  18. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Tak už chybí vpravo jen 15 úkolů (134 lektvarů). To už bude v pohodě, budou i banány :)
     
  19. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Tak chybí ještě 388 lektvarů a nepadá to a nepadá :(. Na stonek jsem už dosáhla, ten stonkuje. Kupovat lektvary určitě nebudu.
     
  20. mamasp1957

    mamasp1957 Pisálek fóra

    Tak hurá vše hotovo.... Můžu jít s klidem do práce. Akce byla fajn, jen ty vypadávky by mohli padat vííííc :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.