Přichází jaro (22.3. - 28.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Baroland Precti si prispevek nad sebou (nema to co delat s pajdovymi bonusy, ale s cervene oznacenou vetou). Tedy s tim, ze BZ nema s padatky nic spolecneho.

    EDIT: A co takhle chrest: 8 hod. zrani (48 BZ), taricka: 8 hod. zrani (53,2 BZ)?
     
    Naposledy upraveno: 26/3/17
  2. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    ach jaj stále mi chýba 360 padátok:cry:
    a to som už minula teraz viac ako 1000 zeleného hnoja na karafiatyxD:cry:
    a to idem na velkonočnej marmeláde a bielej nevinnosti a ostatnýcho_Okupujem icho_O
     
    maja.rada, petaM2001 a eli2006 tohle ocenili.
  3. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Končím,je to hrách na stěnu,(nechci psát perly ..) nakonec,v debatě o všem možném to někdo trefil přesně.páááá
     
  4. slootr

    slootr Baron fóra

    kristinabesinova: Tak to děláš prostě špatně. Na foru je pořád dokola popisováno, jak na to. Mr.lordi87 o tom dokonce udělal video. Pokud se hráč obtěžuje si to najít, tak 1000 SH = 1000 lahviček.

    Baroland: A další. Takže taky končím, to je marný. Ale možná si sem lidi nechodí pro radu, ale prostě si jen postěžovat.

    Kdo chce, hledá způsob, jak to jde. Kdo nechce, hledá výmluvu, proč to nejde.
     
    Naposledy upraveno: 26/3/17
  5. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    v poslednej dobe všetky akcie končím na poslednú chvíľu s odretými ušami.Ale u tejto mám pocit,že ju nedokončím vôbec:cry:

    [​IMG]
     
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    BZ s padátky nesouvisí. Viz výsledek jednoho z testů:
     
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Hele, růžová krůto, nepleteš ty si trochu pruhovanou se skvrnitou ? o_O:eek: Že ty chodíš potajmu do stodoly na ty lahvičky a pak se válíš bez čepičky na jarním slunku -.-
     
  8. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Tahle akce snad nejde dodělat .... začínám mít pocit, že čím více udělám úkolů, tak mně je tam
    z druhý strany zase někdo v daleko větším množství vrátí o_O
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    bbowling: a že nepřijdeš na to kdo :D.
     
  10. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    slootr chceš tím říct, že co 1SH, to 1 padátko? Tak to si troufnu oponovat. Ze 42 polí s 42 SH mi padátek vypadlo pouze 20.
    Kde je potom ta rovnice?
    P.S. a na předchozí stránce jsem nehartusila, pouze jsem konstatovala něco, co tu už kdosi začal. Vyšlechtěno taky mám, a obsazeny všechny sloty
     
    malinkami, babako a petaM2001 tohle ocenili.
  11. slootr

    slootr Baron fóra

    janaj: Pokud si přečteš a dodržíš postup, který jsem popisoval o stránku či dvě zpátky, dáš pohopole s rostlinou vyšlechtěnou ve skleníku (samozřejmě to nemůže být mrkev, ale minimálně růže), pak rovnice platí. Jestli to je přesně to, co jsi udělala, můžeme se zkusit podívat na ostatní podmínky, kde by mohl být problém.

    Jestli popisuješ, kolik ti vypadlo, ale nenapíšeš, co a na jakém poli se pěstovalo, těžko se dá udělat nějaký závěr. Můžeš to, prosím, upřesnit?

    edit janaj: Můžeme se tu hádat, kdo hartusí a kdo ne, nebylo to jen na tebe, ale obecně. Proto píšu, ať si to nebereš osobně, protože to bylo myšleno na víc příspěvků. Já se snažím ti pomoct. Jestli o tu pomoc stojíš, určitě není problém. Jestli ne, klidně to napiš, nebudu se ti s tím vnucovat.
     
    Naposledy upraveno: 26/3/17
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Lida7373 nepsala jsem že akce stojí na kaštanovém řádku, jen jsem se ptala, proč ho nemá ;)
    Akce nestojí na kaštanovém řádku, i když pomáhá nejvíce, je to jen pomocník, pokud nemůžu na farmu stále a chci jí dodělat, ale v první řadě je to příprava, píle a zase píle. Pokud budu mít velké prostoje a neudělám vše pro to, abych měla co nejvíc padátek, tak akci nemůžu stíhat. Ale stíhají akci i ti, co nehrají ještě tak dlouho a to proto, že čtou rady zde psané stále dokola a také se jimi řídí. Udělají pro splnění akce vše, co se jim bezplatně nabízí

    :D
     
    Naposledy upraveno: 26/3/17
  13. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    karafiáty ... [​IMG]
    A klid, pomoc chci
    Jj, já vím že z pohopolí :)
     
  14. slootr

    slootr Baron fóra

    janaj: Chceš říct, že ze 42 pohopolí s karafiáty ti vypadlo 20 lahviček? Jestli je to opravdu tak, tak to je zralé na to kontaktovat herní podporu, protože to by byla zcela evidentní chyba. Já jsem teď sklidil akční lilii z celé plochy (188 pidipolí) a vypadlo mi 18.

    edit: Aha, tak to je jiná. Záleží na tom, kolik padátek akce vyžaduje. Pokud jich má být za týden třeba jen 200, tak to samozřejmě z každého pole vypadnout nemusí. Při počtu padátek v této akci ale prostě MUSÍ z každého pohopole s delší kytkou padnout padátko.

    Pokud to bylo v jiné akci, pak herní podporu odvolávám, myslel jsem, že mluvíme o tom, co se děje při téhle akce. Motat víc akcí dohromady nemá smysl, pokud se máme něčeho dobrat.

    Kolik ti teda padá v této akci z pohopolí s karafiátama?
     
    Naposledy upraveno: 26/3/17
    matlafous123 a Sovinka tohle ocenili.
  15. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    slootr nebylo to teď, nesledovala jsem to. Ale při jedné z minulých akcí, padátek prostě nespadlo co by mělo. A kontaktovat herní podporu mě teda nenapadlo. Brala jsem to jako že mi to prostě nepadá
    EDIT po pravdě nevím, ale vyzkouším. Často jedu na mobilu, takže sklidím, zaseju...A nesleduju.
    Koukám, že dnes už mi to časově asi nevyjde, takže výsledek bude zítra
     
    Naposledy upraveno: 26/3/17
    matlafous123, petaM2001 a babako tohle ocenili.
  16. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Akce splněna! Líbila se mi její rozmanitost v dodávání produktů, odměny mne také potěšily.. Dávám
    [​IMG]

    I já přispěji svou statistikou, abych vyzdvihla význam "šlechtění".
    U mne test na zkrácení délky pěstování za využití bonusů (ještě 1 chybí) vypadá u růží takto:
    44x pole 2x2
    + aktivována runa "Urychlený růst" na Stromě moudrosti
    + legenda 27%
    + 3 sloty s vyšlechtěnými bonusy "Láska k vodě", "Časné dozrávání" a "Láska k SH"
    + vánočka
    + bílá nevinnost
    + elixír života
    + zdroj života
    + MJS
    + Voda
    + SuperHnojivo
    + Hnojivo
    Komplet se vším = 0:39 hod.
    + na doplnění 25x pole 1x1 - oves

    Nemám ani JC a ani kaštanový řádek.
    padátka hlavní: 19
    divoká: 13

    Domnívám se, že v nouzi o padátka získáme za 3 hodiny tj. necelých 5 otoček (
    spotřeba 220 SH) nezanedbatelné množství padátek...
     
  17. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    diky za odpo, alespoň nepropadnu pesimismu. Třeba je to tedy jen dočasný neúspěch.....nemám jen JC, ale ostatní používám.
     
    matlafous123, petaM2001 a tydýtková tohle ocenili.
  18. slootr

    slootr Baron fóra

    matlafous123, petaM2001 a tydýtková tohle ocenili.
  19. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Tak jsem si nabouchal celou plochu karafiátů na pohopole a zapomněl na ně nacpat SH :cry:. Jsem to ale zlý, nepěkná věc xD. Naštěstí si ty růžový potvory jen tak zrály jen něco přes hodinku a už se zase řítí za flaštičkami...:D
     
    matlafous123, petaM2001 a tydýtková tohle ocenili.
  20. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    slootr jj, o fóru vím, díky
     
    matlafous123, petaM2001 a babako tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.