Přichází jaro (22.3. - 28.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jandak

    jandak Rádoby autor

    No to teda akcička se mi líbí, odměny pěkné, ale ty vypadávátka! není jich moc? Necháme se překvapit.
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Do akce jdu už jen kvůli kočičkám! Já než bych je sesmolil - se svým obr štěstím v šlechtění- tak bych měl fousy delší jak obecní kozel...
    Jabloně a třešně nesundavám z plochy - jsme v Čechách, tak chci mít naše stromy na očích. Vím, že mají málo BZ, ale při těch neskutečných numerech se pár ovocných stromů ztratí.
    Zbytek je klidně možno koupit přes systém - třeba fialky ap. Ale mám je ve stodole kvůli květináři - teď na něj sice trochu házím bobíčka, stačí mi bílá nevinnost a sem tam strašikytka, ale však já do té pětky také dolezu.
    IDavis, kde že to bydlíš? My, tady na úpatí Krušných hor, si můžeme o slunci nechat zdát už 4 den. Sice trochu pošle ráno zlata na ten náš kraj, ale pak sachseni pošlou mraky a je fuč... Inu Krušné hory nedostaly jméno jen tak náhodou!
    Nejdříve splním kočičky a pak půjdu dle padátek dál - si musím pořádně přečíst, jestli bych i tak měl větvičku - je jaro, třeba zazelenit okolí.
     
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Říkala partnerka že na mě taky přichází jaro. Ponechám stranou co tím myslela a vyjádřím se k akci.

    Mé zmatení opět dosahuje nebývalých rozměrů a tak jsem si raději přečetl pár přízpěvků ze kterých jsem se dozvěděl že mám vysadit Jablůňky a Čerešničky. To ostatní si zkusím přečíst ještě jednou a snad mi to celé bude dávat smysl až při samotné akci, protože info je na mě dneska asi moc složité (to bude tím že na mě leze to jaro a myslím na jiné věci)

    Každopádně stonek je o další náhodě co padne a odměny v podobě tajemných, budou zřejmě "lištové" položky. Za zmínku snad stojí jen ty Košišký, které stejně využijeme jen chvilku než nám je dají v fantasneonové podobě.
    Mimochodem, jak to že nemáme neonové i výrobny ? Není to divný ?

    PS : u nás peče sluníčko už 3 dny :)
     
  4. trooperkk

    trooperkk Pilný autor

    Akce vypadá zajímavě, stejný systém dodávání už známe z milých akcí. Odměny překvapivě také hezký, i když kočka mi padá ze stonku, takže růžové kočky na plochu asi nedám. Jenom se bojím jak s vypadávátkama, teď jsem netopýří akci udělala jenom tak tak a s velkou pomocí SH, kterého už bohužel není moc na skladě.

    No ale těším se, otázkou zůstává jak dlouho.
     
  5. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    slootr máš pravdu, asi jsem to pochopila blbě, nebo spíš pořádně nepřečetla... Bylo by fajn, kdyby "chumelilo" ze všech ploch...
     
  6. doben

    doben Ikona fóra

    Akce co se týče odměn celkem zajímavá. Doufám, že zase pořádně utáhnou vypadávátka. :p
     
  7. Abandando

    Abandando Pisálek fóra

    :mad:ach jo už mě ty akce nebaví . . . minulej RT byl lepší a jak se všechno sakra zdražuje, SAKRA:mad:
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) páni mě ta jarní akce nějak vzala, protože je to všehochuť, hlavně těch nad tisíc lektvarů a to se má prý ochladit o_O ale na baha je teplo, tak proč néé tam :D Stonek skvělý a žůžové kočičky ráda adoptuji, se do toho musím teda pustit :p si to raději přečtu ještě jednou, ať toho ovoce nedám moc, hmm ... to je jako u dvanácti měsíčků, teď rychle vytáhnout jakési třešně xD
     
  9. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Ještě že jsou diskuze, až teď jsem objevila Ameriku a musím na farmu naflákat třešně a jabka. Taky dnes blbě čtu, není to nějaká farmářská slepota?
     
  10. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak na ploše jabka a třešně ať to mám při sklizni hned hotové.Do akce jdu také kvůli kočičkám protože při BB bych se na ně nezmohla.Pak se uvidí jak to bude padat.Nikde jsem neviděla ani kupon na kombajn tak akci pojedu jen na hlavní farmě.S kombajnem a SK opravdu šetří .Obdivuji ty co jedou bez kombajnu,jela jsem tak kdysi jen na velkých polích také.
     
  11. burds

    burds Titán fóra

    Tedy bezejmenný docela jsi mne naštval i když předpokládám že to myslíš jako vtip,já bych to ovšem RT neradila ,co kdyby se jim náhodou tvůj nápad líbil.Snad stačí jako hrůza ty neonové stáje.Výrobny už by mne fakt dostaly.Něco tak příšerného jako ty neonky se jen tak nevidí.
     
  12. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Je to tu jak v našich marketech akce střídá akci ještě se mi točí hlava z nočního letu a vyráží se znova. Uvidím kam doklopýtám tentokrát. Všem ostatním spoustu toho všeho co má vypadávat.
     
  13. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    ahoj do akcie idem ,uvidíme ako sa zadarí,aj netopierov sa mi podarilo len dnes dokončiť ,ale dokončila som ,tak sa nechám prekvapiť
     
  14. babako

    babako Expert fóra

    Ahoj farmáři,do akce jdu naplno,
    sice jsem ještě servanej ze hřbitova,ale do toho jdu..
    Odměny jsou zajímavé..
    Hodně štěstí..
     
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Doben: Jasně že to utáhnou. Být modíkem, tak bych nejen zasadila a předpěstovala, ale už teď začala protestovat a hrdlit se i o ten nejmenší růžový lektvárek. Nebo se aspoň předpřipravila, abych to mohla zítra v povečer rovnou reportovat. To RT v Hmaburku určitě zaskočí.
     
  16. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Farmáři, farmáři, tak moc z vás se bojí o padátka a pořád nevíte že před adresátem modliteb je potřeba se pokorně plazit. Stejně jako že dvě poloviny jsou naprosto stejné části jednoho celku a větší polovině z vás to musím pořád opakovat ;) Na přípravu dám (kromě jiných stromů) normální 20h třešně a pokud jabloně, tak jenom jako noční "dlouhodobku". Myslím že nasadit je teď vás bude stát nejméně pět padátek :D
    Pokud v minulé akci bylo potřeba 750 padátek z jedné plochy, tak snad nás cca 1100 ze tří ploch nep(d)orazí. Záleží samozřejmě od toho který z odborníků bude mít pod palcem kohoutkování.
     
  17. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce bude super.Už pěstuji jablka a třešně ;)
     
  18. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    také to zkusím, už pro tajemné sazeničky, chybí mi citlivka a akácie. I když v poslední době si připadám jako ten pověstný osel, co mu před nosem mávají mrkví a nakonec stejně nemá nic
     
  19. trven

    trven Pisálek fóra

    Líbí se mi možnost získat stonek i dekorace do parku. Padátek je potřeba docela dost, ale tak snad to nějak zvládneme. :)
     
  20. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Jo, jo, velice zajímavá akce. Je tam stonek a ten já v odměnách mooooc ráda a navíc růžové kočičky. Zatím se mi akce líbí a pokusím se ji zvládnout. Mám sice zase hlídání, ale Adámek se mnou chodí na farmu strašně rád. Je zajímavé, že když jsme spolu krmili netopýry, tak jsme měli zajímavé odměny. Já nakrmila a dostala jsem kombajn na 1 hod. nakrmil Adámek a dostal kombajn na 12 hod. To se stalo 2x. SK měl 3, já jen 1. Asi ho nechám sklízet a bude víc padátek. To jsem fakt zvědavá, jestli mu to bude padat víc. Všem nám přeji úspěšné dokončení akce a hlavně, ať to padá.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.