Přichází jaro (22.3. - 28.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekny vecer vsetkym a este krajsi vikend..tak umna sa to vlecie ako v lete na saniach ,,ale idem pohode pomalicky,,casu dost...ale dnes ma sokovali karafiaty na ploche ..co dali len 14ks lektvaru...tak asi RT pritiahlo kohutkyxD..u mna lava strana 62 uloh a prava strana 48 hotovych...pomalicky to doklepem dokonca

    nech sa vam dari vsetkym...;);)
     
  2. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Jestli pak nám nedají nějakou kompenzaci, když bude ze soboty na neděli přechod na letní čas ;):p?
     
  3. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak já jsem na 48/75 na obou stranách a čekám na flaštičky.......
     
  4. papulice

    papulice Veterán fóra

    také čekám na flaštičky a už se tomu jen směju,vůbec to nepadá,z lilií vypadlo 13 ks,panebože...nedivte se že přiškrtili,když jste si tu pochvalovali jak krásně to padá,to potom by nikdo nic nekoupil!!!
     
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No jo vlastně, vždyť my přijdeme o 1 hodinu :eek:;) Zdárné dokončení akce je ohroženo :D
    Z těch akčních to vážně leze jak z chlupaté deky :sleepy:, ale Farmsčot stále hlásí "klídek", tak se nestresuji:). Pajdátek zatím 40%
     
  6. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Katule- jsem na tom přesně stejném místě, potřebuji 2 x180 lahviček, abych se vůbec mohla hnout bytˇ jen o dva úkoly na každé straně dál, tímto způsobem se ale akce nedá dokončovat, 360 to je hrozně moc a čas ubíhá rychleji než padají lahvičky
     
  7. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    zajímavé...8) ...z jedné plochy...
    růže na pidipolích jen s vodou daly 18
    růže na velkých polích ovšechnované (voda, hnůj, SH tedy bez vrtulí) a daly 17
    tak co je lepší??? hádejtexD ..můžete 3x xDxD
     
  8. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    stav 48/74 řádek už maká---
     
  9. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Hlásím hotovo na všech farmách,ale jen proto,že jsem použila vytuněnou cibuli s SH na pohopolích kvůli vypadávátkům.Napěstované bylo vše,ale lektvary nepadaly,pomocníci docházeli,tak to byla jediná možnost akci dodělat.Poslední dobou je to čím dál horší s vypadávátky,asi chtějí aby jsme kupovali košíky,ale to spíš tuhle hru (i když nerada ukončím)už jsem investovala dost reálných peněz.Ze začátku,když jsem začala hrát jsem dokončila každou akci.Teď kdybych neměla dost SH a vytuněnou cibuli,tak dost akcí nedodělám a to mě nebaví.Je fakt,že poslední dobou nad každou akcí přemýšlím,jestli má cenu ji dělat nebo ne a dost akcí jsem vynechala.Uvidím,co bude dál,ale baví mě to čím dál míň.
     
  10. doben

    doben Ikona fóra

    Díky všem, kteří poradili některým farmářům, aby mi posílali kódy poštou a zároveň se omlouvám pajdovi, že jsem zapomněl smazat ten první příspěvek s videem, než jsem sem vložil ten druhý. Příště budu muset pod video zase vložit věty: Kódy mi posílejte poštou přímo ve hře. Kód není od RT, takže nelze využít jiným způsobem. Myslel jsem si, že za tu dobu už si na to všichni zvykli, ale je vidět, že jsem se spletl. Každopádně vypadávátek je u mě dost, takže se splněním nebude problém.
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Diky za radu, zkusim xD
     
    petaM2001 a babako tohle ocenili.
  12. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Bludička49, kdybys tohle psala v neděli nebo pondělí večer, tak souhlasně přikyvuju. Ale do konce akce chybí téměř dvě třetiny času, myslíš, že bys akci nedokončila, pokud bys tomu dala o něco delší prostor s nasazenými dlouhodobkami na vypadávátka?

    Chápu, pokud tě limituje čas a nebudeš třeba moci hrát, ale potom je použití SH s vytuněnou plodinou logické - člověk musí řešit vlastní ztížené podmínky v akci. Pokud to tak není - nemyslím si, že sto procent padátek máme mít v okamžiku, kdy máme napěstované akční kytky. Nebo to tak dřív fungovalo?
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Myslela jsem, že to tam nahážu a ejhle, chybí 22 padátek. Stonek s dekorkama asi mám, ale chybí 11 úkolů od učně. Zítra je taky den, napěstováno mám, tak už to půjde rychle ;)
     
  14. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Kdybych měla pomocníky,tak vím,že času je dost,využívám jen ty z akcí nebo z kuponů,ale sklízet a sadit 3 plochy pidi polí ručně,na to opravdu nemám ani čas ani chuť.Měli by dávat slevu na pomocníky na začátku akce,bylo by to výhodnější.
     
  15. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Mockrát díky za radu ohledně pidipole, krokus bych měla mít v neděli ráno při čtyřech výběrech za den a lilii odpoledne při třech výběrech za den. A pak už budu sadit dlouhodobky na padátka (nejdelší je u mě zatím lískový ořech). Celkem mám 370 pidipolí a řeknu vám, že je to fuška mačkat bez kombajnu a secího stroje, zvlášť potom co jsem dnes měla odběry krve a ruka mě celkem dost bolí xD.
    [​IMG]
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    ritterca Sice tusim, cemu rikas "vyber", ale nerozumim pouziti tohoto slova v dane situaci.... ctyri vybery, tri vybery... vybery ceho, kdyz je to sklizen?
     
    petaM2001, Apachie1 a babako tohle ocenili.
  17. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Máš pravdu, měla jsem namysli sklizně, ale nemohla si na to slovo vzpomenout. No jo, pátek večer, už mi to nemyslí :D
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Zastavila jsem se na 11O, došlo akční, ale to už se na řádek napěstuje a i na kočky zbude, škoda prken:)
     
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak teď končím na 41/52... pokračování zítra, padátek na zítřek čeká 62... snad to půjde... Z necelé půlky pidipolí krokusů 3padátka a zbytek pidipolí lilií 9padátek... jedu na jedný ploše, + 15políček na druhé... :), dle toho, co to po mně zrovna chce...
    Ještě naházím tajemné stáje a stromy na Baha... farma musí počkat není kam.
     
  20. aljanu

    aljanu Aktivní autor

    Jak jsem psala výš,levá strana je hotová a na pravé mám hotovo 47 úkolů.Do 48 potřebuji 60 padátek tak to bude až ráno (doufám).
    Jinak ale stonek už je aktivovaný a já spokojená .Hlavně aby mi to napadalo a já ty úkoly mohla dodělat všechny :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.