Přichází jaro (22.3. - 28.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. slootr

    slootr Baron fóra

    Lektvarů 511, z toho 400 už semleto. Až bude dalších 400 (momentálně 111), domelu druhou várku. V půl druhý bude poslední sklizeň tý kratší, pak plánuju otočit tu dlouhou, snad to zvládnu dneska dvakrát. Bude mi chybět ji zejtra ještě dvakrát otočit, na noc dám něco delšího. A tak kytky budou zítra, květy už jsou. Tudíž zbydou jen ty padátka.

    Věřim, že to v poho klapne, ačkoli to vyskakování je prapodivné, z jedné sklizně akční 22, ze druhé jen 14... Ale co už, za dva dny akce skoro půlka padátek, to de.
     
  2. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Matlafousku, da, da, děržaju xD
    Ovšem prioritu mají svěrače...
    Uvidím, o víkendu má být hnusně, tak budu pěstovat a chovat, až se ze mě bude kouřit! Jakmile dojedu akční, tak snad něco na ty padátka bude fungovat. Pořád se uklidňuju myšlenkou, že sbalím růžové kočky a řádek a stačilo. Akorát teď mám před sebou hrozivá čísla 6 květináčů a hned za nima 60 kulhátek, všechna energie jde do svěračů o_O
     
  3. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Flexko, ty to umíš napsat, že moje svěrače to málem nevydržely :D.
    Až se dostanu k takové palbě květníků a lektvarů, tak si budu muset dát 2 dny oraz, protože po propadu padátek za posledních 24 hodin nedostanu 60 ani z noční sklizně :).
    No co, v děsivé akci jsem zelenou kupu zachovala nedotčenou, tak v neděli případně trochu se skleníkovou cibulí zasáhnu. Ráda bych to dotáhla celé a na začátku mi to přišlo úplně reálné. Dneska se mi nějak zdá, že to je úplně reálné, pokud bych byla koupila koš s tou pěknou dekorkou. Sice jsem ještě dřív nezaznamenala, že by některý den docházelo k propadu v padátkách, ale když to tu píšete, tak na zítřek očekávám návrat k včerejšímu stavu. :p To pak budu v pohodě. 8)
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    flexka Jojo, hlavne se z toho nepo.... xD
    Tyyyjo, ja tu od rana delam frajera, jak stojim na liliich, ted jsem sklidila dve plochy, bezim za mlynarem, ze dorazim stonek a on na me udela dlouhej nos a at prej si nahopsam o_O To mam z tech chrestu na noc a orchidei pres den, ted si muzu tak dat max. kladivem po hlave a stlouct si rakvicku (staci mrnava, se do ni naslapu) xD

    EDIT: anickamalirka Mas recht - zpod par kusu prken by mi lezly nohy, uz jsem to opravila.
     
    Naposledy upraveno: 24/3/17
  5. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    No nevím zda zavrtat pod prkna, když jich je na farmě nedostatek, ale co třeba do kouta :)))
    tajemné z akce již odtajněno a milé překvapení, mám dráčka a santalovník ;) ostatní neurazilo ;)
    mě chybí již jen cca 570 padátek, s tím se už nějak poperu :) A když ne, tak jak dozraje kaštánek, tak to dobouchám přes karafiáty, já tu růžovou čičinu prostě chci, ač již mám jednu od GorgonSargent z OaD ;) Potřebuje prostě kamaráda :))))
     
  6. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přesně jak říkají, hlavně se z toho nepo..... no, však Vy víte co. ;)xD
    Přeji klidný a pohodový start do víkendu, šedivo, nevlídno, lezavo.... volnou parafrází na klasika:"Tento způsob jara zdá se být poněkud nešťastný". Po dvou dnech snažení jsem se dostal na tyto výsledky:
    jarní lilie: Mám 4473. Ideální stav 1939. Plním na 230.7% Hotovo 69.9%
    růžový krokus:
    Mám 6418. Ideální stav 1818. Plním na 353% Hotovo 107%
    lektvar pro klíčení:
    Mám 446. Ideální stav 325. Plním na 137.2% Hotovo 41.5%
    květ jabloně:
    Mám 58. Ideální stav 10. Plním na 580% Hotovo 181.2%
    třešňový květ:
    Mám 29. Ideální stav 11. Plním na 263.6% Hotovo 78.4%
    Takže pořád v zelených číslech.

    Za dvě hodinky sklidím další 3 plochy jarních lilií a mohu nasadit něco na delší čas a dotáhnout i padátka do vítězného konce a pak už jen dodat do úkolů a mohu odpočívat na vavřínech či jiné zelenině. Njn, hraběnko, sice dokonale šlechtíš chřest, ale pořád to není úplně dokonalé, protože i když ho dáš přes noc, tak jarní lilie z něho nevyrostou. xDxDA růžový krokus už vůbec ne. Asi někde Johann Gregor udělal chybu......
    Takže akce zatím na pohodu, pijánko, klídek a želvička. Takže pro tuto chvíli se loučím a přeji všem hodně zdaru........ a nepodceňujte šlechtění. Sice z nás šlechta nebude, ale usnadní to spoustu věcí. A můžete si u toho zahrát i Člověče, nezlob se...... to kdyby to šlechtění nevycházelo. Nevěšte hlavu a zkuste to znova, ony ty bonusy jednoho dne příjdou...... jako ta pověstná kladiva. :D
     
  7. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Mám splněno 48 + 46 úkolů- tzn. 94 celkem, teď po mně chce levý i pravý úkol po 60 elixírech. Mám 0. Tak nevím jak (resp. kdy) se dostanu dál. Padátek je málo, nepomohl ani bér a jiné dlouhodobky na noc. No, jak holky píšou - vyděržaj, pioněr....
     
    Naposledy upraveno: 25/3/17
  8. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Akce běží teprve dva dny. Padátka mi teď také zrovna schází ale jsem přesvědčená (snad se nemýlím), že dopadají. Souhlasím s matlafousem, že kolem prostředku akce padají nejhůře, a pravda je, že mám dost SH na případné dohnání počtu, takže jsem v naprostém klidu. Mám splněno 63+27 a čekám na padátka a lilie.
     
  9. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    S tíhou namelu 6 květináčů a hned druhý úkol -dodej 60 flašek ...:po_O
    stav hotovo-48 -61
     
  10. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Krásný den přeji [​IMG] , splněno 45 / 53. na noc dám asi šípek, aby bylo víc lektvárků, nějak to vázne [​IMG] .
     
  11. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    38 / 36
    Jedu v klidu. Květináče dělám jak je mám v ůkolu, dodávám jak mám co.
    Odměny jsou přijatelné (za 50 Okurek dostanu 1 500 BBZ. To nedostanu ani z celé plochy na Bahamce) a akce je dobrá. Taková klidná a nenáročná.

    Plním na velkých polích bez SH. Jak mám hnojivo tak i pohnojím. Nevyužívám žádné bonusy :)
     
  12. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    No vy teda jedete ! u menja 21/35,v počtech akčních kytek sem se ztratil a u padátek přemejšlím zda má květináčů 38,nebo už 40.
    Tak budu úkoly plnit postupně a stát u toho,co zrovna chybí. Nemusím se aspoň stresovat,že mám něčeho málo....

    EDIT: Oprava, 34/49 , stojím u padátek a budu tu pěkně dlouho,oba dva jich chtějí celkem 80ks.
     
    Naposledy upraveno: 24/3/17
  13. farmík84

    farmík84 Pilný autor

    Zdravím všechny, taky přidám statistku a vidím že za vámi pokulhávám. Mám splněno 41/46 a stav lektvarů je na nule, ale večer dozraje kaštánek tak párkrát otočím karafiát a bude to;). Já totiž i na noc dávám akční a není toho času tak mám prostoje a tady kaštánek moc pomůže:D. Zatím se mi daří akce plnit, tak si myslím že dám i tuto času je dost
     
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já mám hotových úkolů 41/45... chybí mi krokus, ten bude za 2,5h a asi 10padátek na první požadavek 60ks.... snad s tím do večera ještě pohnu... lilií zatím chybí hodně, chce to 600 na 42úkol... :(
     
  15. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Já jí pomoct neuměla, ale tys zato pomohla mně, o těhle stránkách jsem neměla ani tucha, takže díky moc. :inlove:

    Jo a po přečtení včerejších diskuzích o tom z čeho to padá jsem zkusila cibuli a musím vám dát za pravdu, je fakt skvělá. Snažila jsem se dávat na padátka nejdelší rostlinstvo co mám (pórek), ale padalo to z něj jen o trochu víc než z akční, což je vzhledem k délce zrání katastrofa. Cibulka a kolegové s podobnou dobou (meduňka, kedluben) byli úžasní, padátek tak o třetinu víc než u toho pórku. Dnes na noc je zkusím dát zase, tak jsem zvědavá jestli ustojí i předpoklad víkendového propadu padátek.

    Bezejmenný - vylepšil sis podpis? Pěkný, pěkný :)
     
  16. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Jedu na pohodu, zítra ráno budu mít napěstované akční a začne hon na padátka :sleepy:. Zatím jsem v zelených číslech, ale zkusím tomu trochu přidat grády. Ráno mi z TS vypadla anjou hrušeň a moje první ledová jedle :inlove:, takže akci už teď považuji za úspěšnou ;).
     
  17. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Dnes to u mne padalo dobře i z mrkve zatím mám 72/75 53/75 už došla jarní lilie a pajdátka :p:p.
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Druid.Panoramix Ted jsem chytrej, co?! >:(;) Tos to nemohl rict driv, kdyz to vis!? xD
    Xenie6161 Napodobne ;) Taky zacinas mit pocit, ze ta delsi akcni je delsi, nez se zdalo na zacatku? :music:
    Baroland Stresovat se urcite nemusis, protoze je jasne, ze malo mas (stejne, jako my ostatni) vseho :p
     
  19. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem skoncila na 48-36 a cekam na pajdatka:eek:
     
  20. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    matlafous123: na noc dávám delší rostliny na vypadávátka a spím, takže lilie stačím obrátit jen dvakrát za den a občas naseju i krokus, a tak přibývají lilie pomalu. Ale je ještě tolik času, že nebude problém (snad) je napěstovat.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.