Přichází jaro (22.3. - 28.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Zatím se mi to líbí a neremcám už před začátkem akce. Teprve až to propukne, dám prstík nahoru - a jen na RT bude, jestli palec, ukazováček a nebo prostředníček. Čau, jdu pěstovat.
     
  2. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Odměny jsou sice paráda, ale jak napadá ze třech ploch přes tisíc (ne)padátek, to tedy budou muset být kohoutky řádně povoleny...A tomu moc nevěřím...Ale nevynechávám žádnou akci, nevynechám ani tuhle. Přestože při té netopýří to bylo k vzteku. Ale je fajn vědět, jaké ty odměny jsou. Ty náhodně padající jsou na mé farmě obvykle ty nejméně potřebné..
    Hezký den, LF
     
  3. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Vypadá to dobře, i odměny jsou zajímavé, jenom jsem zvědavá na ta vypadávátka. Úspěch akce závisí na tom, jak to bude lítat...
     
  4. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Moc pěkná akce,už hrabu nedočkavě kopytama.Škoda že nám nezůstanou růžové krokusy,jsou krásné.
     
  5. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Také se mi připravená akce líbí. Je pěkně rozmanitá a odměny se mi jeví jako přijatelné (nezažila jsem Královnu). Ale růžové kočičky - nádhera!!!! Jen doufám, že RT neudělá stejnou chybu jako v Letu v noci?!? Až zbytečně vypotřebujeme SH....dál to znáte...
    Pokud jsem se nespletla, tak je to cca 10 otoček každého akčního a to by se mělo v pohodě stihnout... Ale padátka rozhodnou! Uvidíme.
    [​IMG]
     
  6. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekny dnik vsetkym..akcia vyzera byt pekna ale zase tych padatok lektvarov cez 1000ku...je nejako fakt prilis..uvidime snad doposledneho dna to napada..odmeny su fajn..hlavne potesia tie ruzove macicky...tak nech sa nam zajtra dari...:p
     
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Bbowlingu - i velkej prd ti někdy může prokázat velkou službu xD
     
  8. gazela52

    gazela52 Aktivní autor

    Spočítala jsem dobře, že na získání stonku stačí splnit 120 úkolů?
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    gazela52 Pokud chces jen stonek bez dekorek, tak urcite... pokud tam dekorky nejsou 2x 8)
     
    Naposledy upraveno: 21/3/17
  10. slootr

    slootr Baron fóra

    Ahoj, já teda nikde nevidím napsaný, že padat bude jen ze tří ploch. Jenom to, že pěstovat se bude na třech plochách. Ale možná blbě čtu.

    Jinak jabloní mám nasazeno dost na to, aby to vyskákalo hned při první sklizni, třešní mám 18 (oboje jsem vytáhl jen XXL), takže to bude na dvakrát, jedna holt zůstane o chvíli dýl. A pak už se bude vesele farmařit, akorát budu mít jen 343 políček, ale to i tak znamená přes 1000 akční z jedné sklizně. To pude.


    edit: OK, teď už to padání na třech plochách vidím. Sem řikal, že blbě čtu :)
     
    Naposledy upraveno: 21/3/17
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Letem světem odměny dobrý, růžový kočičky, červený žabky... stonek taky vypadá dobře (ten chci vždycky...) jen na pěstování mám jednu plochu... Jabloní asi 10, třešně tuším 3-4... večer mrknu, co je v liště a naházím na plochu :) a hlavně pročtu pořádně akci :)
     
  12. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    matlafous: jestli jsem to dobře pochopila, dekorky dostaneme po splnění 30., 70. a 100. úkolu, takže já se chystám udělat Ziegfrieda do 72. a Apeuse do 48. úkolu. A dál podle času.
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Xenie6161 V tom pripade jsou tam dekorky 2x, protoze "jarni nalada" a "jarni kvetiny", ktere patri do stonku jsou v 75. ukolech na obou stranach postupu, ve kterych se nedaji ukoly preskakovat.

    Edit: Hehe a kdybych cetla poradne odmeny hned, tak zjistim, ze dekorky jsou tam opravdu 2x :cry:xD Nene, pochopila jsi to spravne - to ja jen dneska neumim cist :music:
     
    Naposledy upraveno: 21/3/17
  14. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Tak jsem to pochopila ale rozhodně nevylučuji, že jsem to pochopila špatně.
     
  15. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Jen drobný přípodotek - v souhrnu je chyba, fialek je potřeba 200 a ne 150, jak je uvedeno (Alchymista Ziegfried po 50ks do 44. a 65. úkolu, Apeus Aurelius po 50ks do 29. a 68. úkolu).

    matlafous, Xenie6161: Ano, v souhrnu je uvedeno "1x Sladký strom, 2x Klíčení osiva, 2x Jarní květiny, 2x Jarní nálada".
    Takže pokud nechceš dekorky 2x, stačí ti splnit jen v součtu 120 úkolů ze všech 150. Na druhou stranu si nemyslím, že by počty dodávaných produktů byly až tak obrovské, aby se nedal splnit i ten zbytek. Až na vypadávátka samozřejmě, tam je otázka jak to bude padat. Pokud to nechají jako u aktuální akce, tak to můžu zabalit - nepadalo to, ani když jsem na kolenou prosil :)
     
  16. lucka_n

    lucka_n Pisálek fóra

    LindaFarmářka má pravdu:

    Při sklizni nám budou na hlavní louce, divoké louce a lesní mýtině vyskakovat...

    (je to hned pod těma růžovejma krokusama)...
     
  17. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Prajem pekný slnečný deň. Akcia vyzerá na pohľad veľmi zaujímavo, teší ma že už konečne zavládla jarná nálada. :) Určite do toho pôjdem, zber z jabloní a čerešní bude ako pozerám malinou, takže len sa zamerať na pestovanie a tie nápoje.
     
  18. Lucinnka19

    Lucinnka19 Pisálek fóra

    Akce se mi moc líbí a moc se na ní těším. Není nijak náročná a i odměny jsou hezké. :D:inlove:;):p
     
  19. nešika11

    nešika11 Zelenáč fóra

    Zdravím kolegy pěstitele, chovatele a šlechtitele.
    To jako na Bahu jaro nedorazí ? Škoda.... i když na Baze je teď dost novinek, tak je co sadit i tam.
    Ale co se mi vůůůbec nelíbí je počet vypadávátek - 1074 ks JEN ze tří ploch ???
    Při tom čísle se mi zježily vlasy na zátylku a dostávám tik do oka o_O
     
  20. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Krásný, skoro jarní pozdrav od nás z jihu,
    takže po pořádném vyděšení z děsivky, která mimochodem nedopadla nejhůře - dokonce mám i druhého hrocha, jdeme do jarní akce. Nezdá se mi to ani překombinované, ani náročné, jenže co se nezdá, to se může náročným stát - stačí jedno pootočení kohoutkem padátek - zkušenosti z minulé akce tu jsou. ;)Vytáhneme lištovky - třešně a jabloně a necháme je rozkvést. Tři plochy není zase tak moc, ale není to úplně málo, takže by to mohlo jít. Jen mě trošku mrzí, že Baha-plochy zůstanou stranou, jako by na nich bylo něco nepatřičného - sice nevím, jaké tam jsou první jarní květy, ale tady na Farmě to může být cokoliv a třeba se tam procházejí pod rozkvetlými banánovníky a kokosovými palmami, takže mě mrzí, že alchymista nezavítal i tam a neudělal akci ještě kombinovanější a promyšlenější, ale třeba se dočkáme příští rok.;)xDxD
    Jó, jeden pořádný prd je lepší jak 10 doktorů, říkávalo se kdysi.... a snad to platí pořád .Stejně jako ono populární:"Pořádná příprava je prostředek proti podělaný práci." :D:music:
    Takže opravte farmy na jarní provoz, nasázejte vyšlechtěné dlouhodobky, ať ta první sklizeň padátek ( furt je mi sem pletou pajdátka) stojí za to. Ten stonek se mi líbí..... škoda, že není nastaven jen na to superkrmivo, ale kdo ví, jak to ještě dopadne. Takže obout holiny, vyhrnout rukávy a plivnout do dlaní a ať se dílo podaří. :):)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.